Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

zuzi20
9. feb 2014

@mirka135 bol to moj prvy pokus. Drzim palce, kedy ides na krv?

mirka135
9. feb 2014

@zuzi20 v stredu ale asi pojdem zbytocne ☹ a chystas sa aj na dalsie ci ?

zuzi20
9. feb 2014

@mirka135 ale prestan rozmyslat negativne! V stredu bude den D 🙂
Hej chceme ist na dalsie, ale rozhodujeme kde...paci sa nam to Brno, ale je to komplikovane s vybavovanim preplatenia cez poistovnu. A vy mate aj zamrazene?

lorena14
9. feb 2014

@zuzi20 Ahoj Zuzička nie teraz nerozmýšľame kde pôjdeme. Chceme si dať pauzu tak pól roka teraz sme mali kolotoč behačiek. A tak dobre sa cítim že som bestarostná a nemyslím na to kam a kedy treba ísť. Ale inak aj my sme sa bavili o Brne. Tak ti držím palčeky a daj prosím vedieť ak tam pôjdete aké to tam je 😉

mirka135
9. feb 2014

@zuzi20 hej mam. A som zato vdacna bo moja stimulacia bola dost bolestiva uz by som to nechcela prezivat znova.
Ty si asi nemala vsak?? Ja si myslim zd to je uplne jedno kam pojdes vsetci maju rovnaku statistiku uspesnosti...

adulka1979
9. feb 2014

@waitiekatie Tak my sa máme dobre 🙂 Strašne rýchlo letí ten čas, už je to 14tt .... 🙂 Užívam si to , všetko je zatiaľ v pohode. Posielam Tebe a aj Vám všetkým tehu hormóny... 🙂

guginenka
9. feb 2014

@waitiekatie - tak to mi je luto,ze sa ti milostiva ozvala az takto... ☹ ale zachvilu to prejde. no vinko som si dala za teba ale len tak velmi malo... 🙂 uz nech zacnem stimulovat a nech som tehotna. posledne dni mam taku zvlastnu naladu, sama sebe nerozumiem. 😕 ale drzim ti extra silno palce aby priprava na KET dopadla na jednotku a potom... 😵

guginenka
9. feb 2014

@mahulienka2014 - ja som po prvom neuspesnom ivf odisla do ineho centra. ale to pred tym sa neda porovnat s tymto. tu je to super a som velmi spokojna...ten prvy neuspech je vzdy najhorsi...zanecha, aspon podla mna, taku najhlbsiu ranu... ale nas len tak daco nepolozi... a aj ked je problem v mm on za to tiez nemoze... u nas sa tiez po prvom ivf riesilo ci spolu ostat, neostat. co ak nebudu nikdy deti, prezijeme to? a poviem ti,ze neviem si predstavit zivot s niekim inym ako je moj mm. nie je dokonaly, ja uz vobec nie 😉 , ale prezili sme spolu tolko,ze keby on nerozculoval kazdy den do nepricetna, tak iny to nemoze byt 😀 ale urcite clovek rozmysla nad kadecim, ale ako hovorila @monca2013: ,,keď ho miluješ,nie je čo riešiť,,

sarah00
9. feb 2014

@adulka1979 @waitiekatie ahojte. mám sa dobre, som doma na PN-ke tak len odpočívam, strašne sa mi chce spať 🙂 . ja som teraz 12tt podľa sona. Tebe @adulka to ako rátajú? lebo mňa Harb. upozornil, aby som upozorňovala, keby mi niekto tvrdil, že bábo je malé pri porovnaní s týždňami podľa menštr. Zatiaľ mi to sedí podľa OPU.

dievčatá, ja vás stále sledujem a stále myslím na Vás a verte, že to určite čoskoro príde, veeeeeeeeeeeeeeeľmi Vám držím palce 🙂

zuzi20
9. feb 2014

@mirka135 my sme mali jedno KET. Ale nevyslo. Ja som stimulku celkom dobre znasala, aj opu. Takze nemam nejake zle skusenosti. Drzim palec!

janielik87
9. feb 2014

@guginenka prekrasne vystihnute 🙂

zuzi20
9. feb 2014

@lorena14 oki, jasne ze sa ozvem. My uz rozmyslame, ze dame jednu sancu aj Ferti, tak uvidime...Inak aj ja uz som sa otriasla, ideme sa tiez polyzovat na vikend do Zuberca, tak sa tesim, ze vypadnem odtialto...tak sa zatial maj pekne 🙂

majkulik
9. feb 2014

Ahojteee. Takze zajtra okolo 10:30 mame vklad. Rozmrazili sme sa v poriadku. Tak sa tesim.

adulka1979
9. feb 2014

@majkulik Veľmi silno držím palce. 🙂

adulka1979
9. feb 2014

@sarah00 Ahoj, mne doki povedal, že mi to nemôže rátať podľa poslednej MS. Zobral si také koliesko s číslami a podľa toho to rátal, a deň pôrodu mi vyrátal tak, že: deň vkladu+265 dní= deň pôrodu. A samozrejme aj meral plod, aj toho sa držal.

sarah00
10. feb 2014

@majkulik držím moc palce

sarah00
10. feb 2014

@adulka1979 ja mám termín napísaný síce podľa MS, ale veľkosť plodu súhlasí podľa OPU

waitiekatie
10. feb 2014

@sarah00
@adulka1979 nech to uz rataju podla coho chcu, hlavne ze su drobci tam a v poriadku... drzim vam palce babule, nech krpci posluchajuuuu 🙂 😵 😵

leonie777
10. feb 2014

@majkulik srdenko dnes od rana na teba silno myslim 🙂 za hodinku budu bambulky u teba 🙂 daj potom vediet ako sa citis aj s diazepanom 🙂
@waitiekatie no krasa, takze huraaa do ket 🙂 to uz bude rychle teraz a hlavne strasne pohodlne ... akurat riesim, ze mam estrofem len do stredy, tak budem musiet skocit po recept, nejako mi to zle vypocitali, alebo ja som niekde zapatrosila balenie
@zuzi20
@mirka135 ako sa mas? nerobila si test???
@guginenka

@adulka1979 , @sarah00 tehulky nase 🙂 strasne to leti ... ved sme boli na ivf skoro naraz a my bojujeme dalej 🙂

bubbbulik
10. feb 2014

ahojte Baby ktoré centrum je podla wás najuspešnejšie?

leonie777
10. feb 2014

@bubbbulik tu v BA, su na tom vsetky rovnako v uspesnosti, kazdy ti narozprava na vstupnych konzultaciach len same pozitiva a je to o tom, aky pristup tebe vyhovuje. konzultacie su bezplatne, tak mozes navstivit viac centier a podla toho sa rozhodnut.

bubbbulik
10. feb 2014

@leonie777 nam to v ginfiv nevišlo prvy krat ale povedali my ze my daju dlhši protokol teda skusia.a potom neviem čo my sme sa rozhodli rok počkať 😒 uvidiíme

mirka135
10. feb 2014

@leonie777 ahoj nie moc dobre zacala som spinit ...

leonie777
10. feb 2014

@bubbbulik ked ti GF vyhovoval, tak skus ist na dlhy protokol aj tak je to vsade len o nahode ... drzim palce

@mirka135 ako spinit??? kedy??? ... ved si spominala, ze ms mas dostat az 15.2., ci si zle pamatam? spinenie inak este nemusi nic znamenat, skus rano urobit test a pockaj na krv

mirka135
10. feb 2014

@leonie777 jaj ani nehovor.hej dobre si pametas ale ci to nejak ta stimulacia nerozhadzala.ja neviem ☹ .mam taky hnedy vytok ale skor ako take zilky alebo cobto je .na test je asi este skoro. Ci???

mirka135
10. feb 2014

@leonie777 a ty sa mas ako???

leonie777
10. feb 2014

@mirka135 nechcem ta utesovat, ale pokial nemas jasnu cervenu krv, tak nerob este zavery, nemusi to nic znamenat ... kolko emb ti vkladali? dalej uzivaj utrogestan aj co ti dali ... kolky den po vklade si dnes? testy tu niektorym babam ukazali uz po 8 dnoch po vklade

leonie777
10. feb 2014

@mirka135 ja nemam nic nove, obcas pobolieva brucho ako na ms ale ani prsia ani inak nic ... dnes som 10 den po vklade a ms podla vsetkeho ma prist v stredu to budem 27 dc ... ale silno dufam, ze nedorazi, dnes som si tak prezerala menstruacny kalendar a zvyknem dostavat aj skorej ako na 27 dc tak nejako sa mi v bruchu urobili motyle, ze som asi tehu 🙂)) ale testovat chcem najskor tu stredu ak nedorazi ms 🙂

mirka135
10. feb 2014

@leonie777 nie iba hnedy vytok.vklad som mala 2.2 a vkladali jedno po PK .

leonie777
10. feb 2014

@mirka135 hm, nestresuj sa kvoli tomu a ver bublinke 🙂 ak mas tehu testy, tak skus aspon 2 hodiny nepit a potom urob test, alebo urob zajtra rano hned z prveho ranneho ... nieco by ti uz mohlo ukazat, aj ked az krv bude ista 🙂 ale verme tomu ...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre