Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

luciamk
20. máj 2009

Ahoj pipiny... dnes som bola prvý krát v GF... no teda fakt keby sa na tej recepcii usmiali, asi by sa im niečo stalo. Dr D bol v pohode, ale presne tak, ako ste hovorili, čo som mu nespomenula, to ho nenapadlo... A tá jeho sestrička s dnes musela veľmi zle vyspať 😉

mayka
20. máj 2009

lucia, no to je v pohode. Ked budes stimulovat tak sa lekari aj tak budu striedat a ostatne info ti podame my. hehe Odbornicky na N-tuuuuuuuu 😀

mayka
20. máj 2009

Pred chvilou mi volal brat ze nam bratranec zomrel a porad ma brucho rozbolelo. sakra. my mame stastie v poslednej dobe. A ten blb auditor tu este ani nebol. 😠

jangyn
20. máj 2009

mayka a čo sa mu stalo? Bol chorý? Úprimnú sústrasť.

mayka
20. máj 2009

jangyn, mal havarku na kamione pred dvomi dnami a rano zomrel. Ja som ho uz niekolko rokov nevidela ale aj tak to pride cloveku luto. Hlavne pozostalych lutujem. Ma velmi dobrych rodicov. Ale na pohreb nepojdem. nebudem pokusat.

jangyn
20. máj 2009

luciamk, musím s Tebou súhlasiť, s recepciou som na tom takisto a s lekármi tiež. Ak sa ich konkrétne nespýtaš, nič Ti nepovedia. Milujem tú ich otázku na konci vyšetrenia "Chcete sa niečo spýtať?" a ja sa len zamyslím a keď sa už chcem spýtať, tak mi podajú ruku: "Dovidenia, držte sa."

mayka
20. máj 2009

a dakujem. 😉

jangyn
20. máj 2009

No, takéto veci mayka ani nemôžem čítať, lebo som hrozná citlivka a už ma tiež rozbolelo brucho. ☹

luciamk
20. máj 2009

babulky, ako dlho trvá to schválenie žiadosti?

och
20. máj 2009

mayka to mi je luto ☹ asi su proste v zivote take obdobia 😒 dufam ze to dalsie budes mat same svadby alebo porody 😀 😀

lucia no v spolocnej to trvaloniakych 6 tyzdnov 😝 😀 😀

jangyn
20. máj 2009

Luciamk, vo VšZP to trvalo cca 1 mesiac.

mayka
20. máj 2009

ja som mala ziadost schvalenu do 3 tyzdnov VSZP

luciamk
20. máj 2009

Ďakujem ... už nech to je 😀

corinne
20. máj 2009

Pipiny kde ste kto?Mayka uprimnu sustrast,na teba sa to vali,stale nieco ☹ hCG .... 😀

luciamk
20. máj 2009

ohh Mayi prepáč... zaoberám sa len sebou... úprimnú sústrať...

och
20. máj 2009

corinne
hcg 152 😀

corinne
20. máj 2009

Och nebud skupa 😀 ja mam 1020hcg na buducu stredu zase krv a 3.juna na UTZ.Ty uz mas potvrdene UTZ dvojky?

och
20. máj 2009

corine 😉 jaaaj moja to mas 10 den po ET? 😀 😀 😀 gratulujem 😀 😀

nie nemam potvrdene ze su dve to budem vediet az v utorok 😀 po pravde by som mala ist az vo stvrtok 😉 ale kto to dovtedy vydrzi 😲 ha 😀 ja to urcite nebudem 😉 dva dni hore dole srdiecko/a uz bude tak uvidime 😉

och
20. máj 2009

fuj pisem pracu o vyskumoch na ludoch v koncentraku 😝 😖 najhorsie na tom je ze je to axiologia a vychadza mi podla urcitych etickych teorii ze to bolo spravne 😲 😠 😖 😕

och
20. máj 2009

corinne jaaaj teraz som si nasla ze si dnes 16 den 😀 😀 krasa 😀 😀 😀

nikita880
20. máj 2009

no čaute baby. tak to včerajšie krvácanie sa potvrdilo, dnes som bola na krv a je to negatívne.tak to nevyšlo, som z toho poriadne smutná. máme v mrazáku ešte 11 maličkých, ale neviem, či sa to niekomu už z tých mrazených podarilo.nie ste tu nejaké?neviete po akom čase sa môže ísť na KET?budem aj na to potrebovať schválenie od poisťovne?

slniecko01
20. máj 2009

Nikita je mi to ľúto, ale na budúce to určite vyjde. Hlavu hore. 😒

Luciamk na to všetkov GV si musíš len zvyknúť, nič iné ti neostáva. Mne to tiež vadilo, ale keď ti povedia pozitívnu správu, tak je jedno kdo ti tam kuky. Ja mám najradšej Dr Harbulaka a bola milá aj Stenová a Behúňová. Pri Drabekovi som mala asi vždy smolu, pretože nikdy nebol nejaký milý. Ale zase kamarátka je spokojná. Keď som sa niečo chcela spýtať, tak mi povedal, že ON nieje môj lekar. Takže tak 😀

och
20. máj 2009

nikita to ma mrzi ☹ ale hlavku hore KET sa urcite podari 😀 😀 neboj

ja mam negativne skusenosti len s jednou sestrickou ale stacila vzdy jedna podripavacska poznamka s usmevom na tvari a bol pokoj 😀 😀 😀 napriklad tiena recepcii su ku mne mile dokonca mi jedna pochvalila ze aku mam krasnu obrucku 😀 😀 😀

chruminka
20. máj 2009

caute tak ja som bola od rana cely den vonku,ale uz som doma a dala som tam tie slubene fotky bruska 😀

harmanceky
20. máj 2009

Ahojte, luciamk, musim aj ja povedat, ze ten neosobity pristup v GF mi vadi. Clovek tam ide s mnozstvom otazok, s trapenim a beru ta tam ako na pase, ziaden usmev, mile slovo, vysvetlenie, nic. Este je sestricka nervozna, ked sa pytam - asi ich zdrzujem. Cakala som iny pristup. Alebo ze by som bola taka narocna?

monika0001
20. máj 2009

http://monikamartincova.rajce.idnes.cz/4listkyII/

Pre všetky ženy na koníkovi!!!

och
20. máj 2009

chrumik to co ti tam narastlo 😀 😀 😀

monika krasne dakujeme moc moc a aj tebe vela stasticka 😀 😀 😀 😀

och
20. máj 2009

zenyyyyyyyyyyyyy dopisala som pracu 😝 😝 😕 🤐 😵
idem asi sialene behat v pyzame po kramaroch 🤐 😕 😲
vidime sa v pezinku 😕 🤐
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

krakulka
21. máj 2009

dobre ranko pipinky, 🙂 🙂
mayka uprimnu sustrast ☹
corinne gratulujem, uzasna sprava, tesim sa s tebou 😀 😀 😀
nikita, je mi to luto, ale mate mrazacikov, urcite sa to nabuduce podari, uvidis 😉

och ty si sikulka 😀 😀 😀 😅 😅 😅

mna uz zacinaju boliet vajecniky a citim aj pichanie na chrbate, akoby ladviny. nechame sa prekvapit zajtra na KO. 😨

mayka
21. máj 2009

Dobre ranko pipiky,

vyspinkane do ruzova? lebo ja nieeeeeeeeeeeeeeeeeeee.
😀

Chrumi mas peken brusko. Ja mam tusim vacsie od teba uz teraz ale zasa celkovo som vacsia. hehe
Monika dakujerme.

Corinne gratulujem moc moc moc.

Och boze v tehotenstve ti daju take domace ulohy? 😀

Ja idem dnes o 17,30 k mudr. Tak drzte palce aby sme boli ok.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre