Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

majaja75
8. feb 2010

matiasko..doki povedala že v piatok mám prísť a nič viac.

matiasko
8. feb 2010

aha 😒
tak budem moc moc drzat palceky aby prisla mrcha mrchata a ty si sa posunla zase o krok dalej 😎

lubka0506
8. feb 2010

majaja75 to robí psychika/teda aspon podla mna/ držím ti prsty... 😉

luko
8. feb 2010

smejko...to sa mi nestalo..ale citala som, ze vela tehotenstiev odide s menzesom...vela krat zena ani nevie, ze bola tehotna..l

ppismenko
8. feb 2010

ahoj babenky,dočitala som sa tu o ohss čo to je? 🙂 pri stimulácii treba veľa piť? myslím tekutín....
bola som na predoperacnom vyšetrení u obvodačky a nerobila mi na všetko odbery že koncom novembra som bola na lps že vtedy mi to robili na pohlavné choroby a tak a že im to poisťovňna nepreplatí....neviete či to bude vadiť?ja tomu nerozumiem ale dúfam že by to mali vedieť oni...alebo sa mýlim? každú chvílu by som mala dostať mrchu a začať so stimuláciou mali ste aj vy nejaké nežiaduce účinky z tých hormónov....alebo ma len strašia že mi z toho bude poriadne hrabať a že sa so mnou nebude dať vydržať a tak 🙂
držím vám všeťkým palčeky

luko
9. feb 2010

ppismenko..zatial ziadne vedlajsie ucinky nepocitujem...ale ani som si ziadne nestudovala pre istotu 😀

henika30
9. feb 2010

Ahojte!
ppismenko židne vedlajšie účinky som necítila,len som trošku pribrala ale možno že nie od toho.Lebo ja som bola doma na pnke ked som pichala injekcie a vela som papala.
Majaja držím ti moc palce aby to dobre dopadlo,a aby si aj tú mrchu dostala!


Matiasko no ako sa cítiš?všetko je ok?nebolí ai nič,a chodíš aj do roboty?
Držím ti moc palce,a dávaj si na seba pozor 😉 😉 😉 😉
Vela oddychuj doma vylož si nohy hore! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

matiasko
9. feb 2010

ahijte pipinky 😵
henika 😵
tak mna vcera bolelo brusko akoby mala prist mrcha dost intenzivne,tak dufam ,ze to sa bublinky uhniezdovali
a malo to tak byt 😵
dnes tak normalne vajecniky raz jeden potom druhy a prsia ma bolia ako hovado niekedy mam pocit ze az rebra ma bolia,ale prsia ma bolia aj pred mrchou 😒
a ty ako mojka?

demizon
9. feb 2010

Ahojte, tak som mala dnes ET - v PK som mala 6 embryjok, 2 mi vložili a 4 sa zamrazili 🙂 verím že to je moje prvé a posledné IVF 😉

matiasko
9. feb 2010

jej demizon tak sme teraz dve cakatelky 😉

luko
9. feb 2010

demizon..to je urodicka...urcite zmrzlinky potrebovat nebudes... 😉

lubka0506
9. feb 2010

ahoj pipinky 🙂 demižon a matiasko vy sa šetrite...manželia nech vás obskakujú ,pokial je to možné aby ste nám čoskoro oznámili radostné správy a posielali tehu vírusíky. 😉 babule mne včera prišla mrcha prvý krát po laparke a tak ma bolí príšerne brucho...myslíte že je to laparkou? ☹

matiasko
9. feb 2010

ahoj lubka 🙂
urcite to bude tym nebojkaj 😉
mas to tam este vsetko ubolene 😒

henika30
9. feb 2010

Matiasko ,ja v piatok idem k mojmu gynekológovi a uvidím že kedy my dá termín.
Vieš ma čaká operácia bohužial ☹ ☹
Matiasko to je ok,aj mne bolelo všetko a bola som tehu,len som potom potratila,lebo som robila,takže sa šetri a lubka 0506 má pravdu,nech vás manželia obskakujú.

lubka0506 neboj to je tak presne ako píšeš.Neboj nič to nie je,musíme vydržat všetko.

demizon držím aj tebe palce. 😉 😉 😉

darla27
9. feb 2010

Ahojte babule, vy ste na PNke pocas stimulacie? 😕
Kto moze dat pnku - obvodny lekar, ci gyn-fiv?
Co hovorite v praci, ako kamuflujete? Predpoklada, ze neprizanali ste to asi ziadna.
Mali ste pravdu, testy na pohlavne choroby trvaju vyse 2 tyzdnov. 😉

lubka0506
9. feb 2010

ahojte 🙂 darla aj mna by zaujímala tá stimulka a ako je to s PN?možno nám niekto poradí...ja som po laparke a vyzerá to tak že ked prídem spet do práce tak ma vykopnú,po 12 rokoch,lebo mám problémy a marodujem. ☹ Je lepšie asi nič nehovorit... 😒

majaja75
9. feb 2010

ahojte
matiasko..tak mrcha stale nikde, i ked pomaly sa utešujem že možno je to aj dobre, lebo som teraz nejaká chorá nádcha a pod...takže asi by som ani pod nárkozu nemohla ísť
Presne tak len sa šetrite s demizonom nech sa čoskoro dozvieme pozitívne správy

demizon..tak to je super, tujtuj

darla, ja som v robote riad povedala pravdu, že prečo budem teraz často vymeškávať, aj tak by sa to skôr či neskôr dozvedela od nejakej dobrej duše a bolo by to potom horšie. Bola veľmi ochotná, či nepotrebujem s niečim polaviť a pod.

darla27
9. feb 2010

Majaja tak to si odvazna. 😲 Kazdopadne je to najlepsie riesenie, ale obavam sa, ze nie vsetci ludia by to pochopili a zbytocne by to riesili ludia, ktorych je po tom .. nic.
A bola si pn uz pocas stimulky ci ako?
Lubi ty kedy planujes ist na "to"? Ci este ani nie?
Demizon, tak tebe to kraaaaasne vyslo, tak nejako by som si to aj ja predstavovala. 6 embryi uplne staci.
Drzim palce. 😉

lubka0506
9. feb 2010

majka tak to máš ohladuplnú riaditelku 🙂 poviem ti klobúk dolu,nie každý sa tak zachová...ja uvidím čo sa bude diat 😒

majaja75
9. feb 2010

darla som v stimulke, len nejak dlho lebo nemôžem pokračovať mešká mi mrcha. Rid aj tak niečo tušila ked som chýbavala, chodila som na vyšetrenia do centra, predtým ma aj môj gynekolog posielal na folikulometriu ( každé 2 dni sono) a pod

lubka0506
9. feb 2010

majka aj ja som bola tak isto stále lekári,folikulometria a tak...ale každý šéf je iný... 😒 majka a si na marodke? alebo ako to je...

demizon
9. feb 2010

ďakujem baby, šetrím sa nebojte sa 🙂 len ma začalo všetko boleť akurat...prsia atd.

luko
10. feb 2010

ahojte,
ja som v praci nehovorili nic, vedia ze som bola na op. cysty a ze mam endometriozu, tak som povedala, ze sa liecim na to, zastupkyna videla moju igelitku s liekmi a injekciami, tak sa ani moc nepytala 😉

demizon
10. feb 2010

tak bolesť pokračuje a pridala sa mi ktomu aj teplota...

lubka0506
10. feb 2010

ahoj demi 😒 no tie bolesti a tá teplota sa mi nepáčia... 😒 nemala by si íst k lekárovi? alebo že by išla na teba chrípka?

lubka0506
10. feb 2010

baby bola niektorá z vás po laparoskopii v kúpeloch? ja som mala teraz už tretiu a nebola som ani raz akurát doma do mna hučia že si ich mám vypýtat,že mám stále problémy a že možno to pomože.aký máte na to názor vy?

henika30
10. feb 2010

lubka0506 ani ja som nebola v kúpeloch ale že vraj by sme tam mali íst.Moja kamarátka bola a potom na tretí mesiac sa jej podarilo otehotniet 😉 😉 😉
Bola som hlúpa že som snou neišla.
Podla mna tam chod lubka ked móžeš 😉 😉 😉 😉 😉

lubka0506
10. feb 2010

heni opýtam sa doktora ale poviem ti že mi je to blbé,ale na druhej strane po hube mi nedá 😉

luko
10. feb 2010

mna mama tiez dokopava ku kupelom..ale dufam, ze bude ivf uspesne a nebudem ich potrebovat 😉

lubka0506
10. feb 2010

ja by som tiež len počkala na ifv a nešla tam uvidím,dúfam že ich tiež nebudem potrebovat a dúfam že sa čoskoro ozvú že nám to schválili v poistovni... 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre