Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

ninna78
19. júl 2010

@yeliel - ano, predoperacne

malik
20. júl 2010

dobre rano, dnes som si robila pre kontrolu ešte 2 testy, ale rozdielne.. jeden mamatest 10 a ten bol pekne pozitivny podobny ako zo včera rana.. tak neviem, ale ved sa hcg zdvojnasobuje každy druhý den.. snad zajtra bude trošku silnejšia.. a ešte jeden rapicclear či ako sa volá... a tam boli tiež // ale ta druha strašne slabulilinka 😨 😕 😕 to bude asi tym, že je to iný test.. 😒 čo myslite...

yeliel
20. júl 2010

@malik ahoj..nestresuj sa testami...bud trosku trpezliva 🙂 ja viem,ze je to ťazke..ale krvicka je najspolahlivejsia 😉 a urcite je ta rozdielnosť ciarok aj preto,ze su to rodielne testy 🙂 pekny dnik 🙂

malik
20. júl 2010

@yeliel dakujem... no snažim sa byť.. ale je to ťažké.. človek ma za sebou dlhu cestu a teraz sa objavila veľka nadej... a ja hlavne kvoli práci chcem vedieť.. som na rizikovom pracovisku a PN by bola najvhodnejšia... 😉 uz do štvrtka vydržím 🙂

smejko
20. júl 2010

ahojte kočky, viete mi prosím z aktuálnych skúseností povedať koľko cca trvá schválenie žiadost IVK v poisťovni Dôvera/Apollo ? Prípadne na koho sa obrátiť ak by som chcela zistiť, či už ju dostali a trošičku to pourgovať ? ďakujem

solinka
20. júl 2010

@bublina_dd
nie nie nepracujem ,-som nezamestnaná teda PN nemám 🙂

yeliel
20. júl 2010

@solinka ahooj tehuuu 😀 a ty sa nam mas ako?

yeliel
20. júl 2010

@malik viem ,,viem...rozumiem aj ja som testovala kazdy den ako blazniva 😀 😀 😀 preco si nesla na PN hned po OPU 😉

malik
20. júl 2010

@yeliel lebo ja som mala KET v čase mojej dovolenky(9.7)...a myslela som si, ze ich objavim skôr, ale až tak som v to nedufala, lebo embrya boli mladunke... a už teraz mi skončila dovolenka... tak ešte musim makať v praci a ked bude krv pozitívna tak sa dám vypísať.. lebo mam trochu aj krče.. podbruško ma občas pobolieva... už 3-4dni.. snad to nič nebude...

smejko
20. júl 2010

smejko – ahojte kočky, viete mi prosím z aktuálnych skúseností povedať koľko cca trvá schválenie žiadost IVK v poisťovni Dôvera/Apollo ? Prípadne na koho sa obrátiť ak by som chcela zistiť, či už ju dostali a trošičku to pourgovať ? ďakujem

... jej chcela som napísať IVF, sa mi nejak prsty zaklepkali ... babule poradite pls ?

jejo
20. júl 2010

@smejko ahoj, my sme si dali ziadost 16.juna a dodnes nemame odpoved (Dôvera)

lubka0506
20. júl 2010

ahojky 🙂 @jejo a si si istá že tú žiadost už v poistovni majú???? lebo mne sa stala taká vec že ju z GF poslali až o 2 mesiace potom ako sme ju vypísali....inak len tak pre kontrolu zavolaj si na infolinku a podla r.č ti to zistia,za to nič nedáš. 😉

jejo
20. júl 2010

@lubka0506 ahoj, tak som tam volala - je to schvalene - vraj mi chceli prave volat 🙂

henika30
20. júl 2010

@solinka Ahoj!ako sa máš?

monika71
20. júl 2010

Ahoj pipinky 🙂 ja si vás všetky poctivo čítam a teším sa, smutim s vami, ale aj na dialku dufam že po neúspechu príde úspech, tak hlavu hore a ide sa dalej.
Ja som dnes bola na velkom UZV a všetko je zatial ok, zajtra si idem pre výsledky amniocentézy a pak si konečne tehu obdobie začnem tehulkovsky užívať 😉 jaj a mame 3D foto nášho synčeka 😉 v albume.
@vanilka1802, super ako radíš babam a ako tu nad nimi bdieš 😉

@solinka mi pripomínaš mna, optimizmus nado všetko 😀 to je super
pipiny tak sa držte a všetkým držím palce 😉

vanilka1802
20. júl 2010

@monika71 super gratulujem. Nech je drobcek stale v poriadku a pekne rastie do krasy.
A to moje radenie je hlavne o tom, ze ja som bola tiez zo vsetkeho v soku, a baby v trochu inej diskusii (ked som bola prvy krat kratko po ET) ma moc ukludnovali a vzdy poradili. TAk sa snazim aj ja trochu povzbudit.

monika71
20. júl 2010

@vanilka1802 dakujem, si zlatá tak či onak, a inak ako si užívaš dvojtehu? 😉

henika30
20. júl 2010

@vanilka1802 chcem sa ta spýtat či nemám im zavolat do centra že špiním a že vyšli mi //,alebo už mám počkat do štvrtka a tam im to poviem?

vanilka1802
20. júl 2010

@monika71 uzivam si dvojtehu celkom v pohode. Dokonca mam uz niekedy taky pocit ako keby som zacinala drobcov citit. Uz si to moc nepamätam ako to bolo pri Tominovi. A ty uz citis pohyby? Uz by si mala, mas uz pekny tyzden.

@henika30 nemusis vobec volat do GF, myslim ze to nieje podstatne(to spinenie), to sa stava viacerym. A podla toho ako tam byvaju niekedy ochotny ta len zbytocne zdeptaju. Pekne pockaj do stvrtka a potom to povedz. Ja ked som isla na UTZ tak ked som spominala ze som bola v nemocnici, ze som krvacala, ani sa tym moc nezaoberali.

smejko
20. júl 2010

@lubka0506
@jejo
dakujem za info zlaticka, zajtra tam zavolam ... tak som sa vnutorne nastavila, ze v koncom augusta zacnem pichat a teraz toto ... pri prvom IVF presne pred rokom to trvalo tri tyzdne a toto nema konca ☹ tak ich zajtra trosicku pobuzerujem 😀

@jejo - kam si volala ? do GF alebo do poistovne ?

monika71
20. júl 2010

@vanilka1802 ale ano cítim už, Filipko sebou sem tam mrskne a okrem toho ho počuvam aj na angelsounde, to ma upokojí ked si popočuvam jeho srdiečko a pohyby vo vodičke 😅
Musí byť krásne čakať dvojičky, je to dvojité šťastie a radosť ako prežívam ja.Teším sa s tebou 😉

smejko
21. júl 2010

kočky,
volala som teraz do poisťovne, ešte to tam nemajú - idem urobiť bububu do GF, na koho sa tam mam obratit ?
dakujem moc za pomoc

jejo
21. júl 2010

@smejko ahojj, volala som do GF sestricke

jejo
21. júl 2010

@smejko podla mna by si mala volat svojmu lekarovi, kt. ta ma nastarosti, drzim palce, my mame termin 20.augusta na konzultaciu, hned potom odchadzame na dovolenku a po navrate asi zacnem so stimulkou

malik
21. júl 2010

😵 ahojte pipiny 😉
tak dnes mame na mamateste začinajucu sa dialnicu, sme 12den po KET 😅

malik
21. júl 2010

všetkym držím palčeky... 😉
@jejo ja som volala sestričke... lebo iné čišlo som nemala...

henika30
21. júl 2010

@malik to je pekné 🙂 🙂 🙂 už to tam pekne vidno 😉 😉 😉 super gratulujem 😉 😉 😉

henika30
21. júl 2010

@vanilka1802 ty máš ale krásného synčeka!!!!!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂

malik
21. júl 2010

@henika30 dakujem uvidíme čo zajtra krv...a foto je trochu rozmazaná, na živo je krasna, ale mam nekvalitny fotak? Ty ideš pozajtra na krv? A testovala si aj dnes??

henika30
21. júl 2010

@malik aj ja idem zajtra na krv 😉 😉 😉 tak sa tam stretneme!Dnes som ešte nespravila test,lebo čakám manžela aby mi doniesol,ale ešte sa navrátil 😉 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre