Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

malik
21. júl 2010

@henika30 a tebe vkladli jedno či dve? a kolkobunkové či po PK? 😉

henika30
21. júl 2010

@malik vkladali mi 2 embryá po PK.prečo sa pýtaš?
A tebe kolko?

malik
21. júl 2010

@henika30 no preto že ty by si mala mať D1 hned na teste... a je väčšia šanca, že sa uchytia...
mne vkladli len 4bunkové a boli dve... 🙂 a zdá sa že su bojivníci! Kedže už na 10den po KET som mala // ale teraz vidno ako pekne na teste silneju.. sa mi to zda moc skoro a dosť pozitivny test tak skoro, som mala veľmi mlade embrya... ale snad bude všetko v poriadku...

henika30
21. júl 2010

@malik určite bude všetko ok! 😉 😉 😉 aj ja som spravila teraz test a sú tam//

solinka
21. júl 2010

@yeliel dobre sa máme 😉 moja dakujeme

solinka
21. júl 2010

@henika30
predsa si testovala 😀 😀 😀 😀 😀

malik
21. júl 2010

@henika30 tak tipujem, že sa uchytili obe 😵 😵 gratulacia nech máš HCG až v nebi taak vysoko... 🙂))

vanilka1802
21. júl 2010

MOnika je to naozaj dvojite stastie, ale samozrejme mam aj strach aby boli babetka v poriadku, a hlavne mam strasny strach aby neboli predcasne narodene, aj ked mohlo by to byt ako pri Tominovi toho som 16 dni prenasala, tak snad dvojky sa nebudu pytat skor na tento svet.

@henika30 dakujem za kompliment pre to nase certisko. Od pondelka nam tecu nervy, vsetko co nemoze chce, a ked nepovolime tak strasny plac bez slz. Skusa ci mu to neprejde.

@malik mne pri prvom tehu vkladali 2 embrijka po PK, ujalo sa jedno, z toho je Tomasko. A teraz po KET mi vkladali 2 8 bunkove embrijka a obe sa uchytili. Takze nikde nieje napisane ze embrijka po PK sa vzdy uchytia. My sme toho zivy priklad.

Ale pevne drzim palceky @malik aj @henika30 na zajtrajsiu krvicku. A nezabudnite sa potom opytat na vysku HCG.

vanilka1802
21. júl 2010

@solinka tak co babetka posluchaju? mas uz aj niake priznaky? alebo zatial si nic nezbadala. kedy mas ist vlastne na UTZ, akosi mi to vypadlo.

malik
21. júl 2010

@vanilka1802 no ja netvrdím, že sa vždy uchytia... percento uspešnosti je 75%. A skôr sa uchytia ako 2-4 či 8 bunkové... ale jedno viem, čo ma byť bude... je to vo vyššej moci 😉

vanilka1802
21. júl 2010

@malik som to zle napisala, chcela som povedat ze nieje napisane ze je vecsia pravdepodobnost uchytenia embrijka po PK. Nam sa 8 bunkove uchytili obe, a 100 bunkove blastocysty po PK sa uchytilo len jedno. Takze v kazdom pripade ma konecne slovo priroda.

henika30
21. júl 2010

@malik dakujem ti dúfam že aj bude vysoké to hcg 😉

henika30
21. júl 2010

@solinka ano,bola som zlá že? 🙂 🙂 🙂 🙂 ale nevadí,sú tam// 😉

henika30
21. júl 2010

@vanilka1802 nezabudnem sa opýtat a dakujem vám za všetko! 😉 😉 😉

yeliel
21. júl 2010

@malik
@henika30 gratulujem babulky a zajtra cakame potvrdenie dobrých sprav a vysokého hcg 😀 😉

henika30
21. júl 2010

@yeliel dakujem! 😀 😀 😀 😀

henika30
21. júl 2010

Baby a ten hnedý výtok čo mám dokedy budem mat? 😉

monika71
21. júl 2010

@vanilka1802 som tu opat,neboj, bude všetko v poriadku, su silné ako ich mamina 😉
novým tehulkám k // gratulácia, a velká, teraz sa len šetriť 😉
oznamujem, že výsledky plodovky su v poriadku a sme s mm velmi šťastní, odo dnes si tehu obdobie naozaj užívam 😅 😅 😅
želám všetkým pekný den 😀

vanilka1802
21. júl 2010

@henika30 pocula som o tom ze niektore zeny mavaju vytok aj cele tehotenstvo, takze pokial ti krvicka potvrdi tehu a UTZ bude tiez v poriadku a vytok nezmizne tak sa potom na to opytaj svojej doki. Ale ked mas pochybnosti, tak si zbehni uz teraz sa opytat. Za to nic nedas.

@monika71 gratulujem moc, super ze vysledky su v poriadku. Teraz si to uzivaj az do konca.

veroncsika
21. júl 2010
monika71
21. júl 2010

@vanilka1802 budem, vlastne si už aj 🙂 od samého šťastia a radosti som dnes zavolala do GINFIVu že super namiešlai a spáchali tento krásny čin a podakovala sa . A chcem sa podakovať aj tejto téme babám tu, čo od začiatku povzbudzovali, radili,....lebo bez toho je človek sám v bezmocnosti a čakaní. ĎAKUJEM!!!

henika30
21. júl 2010

@vanilka1802 Dakujem ti!už som sa dneska tešila že nemám hnedý výtok,tak začnem troška krvácat,ale tak slabo 😒 😒 😒 😒 Idem k mójmu gynekológovi v piatok a ked krv potvrdí že som tehu tak mu to poviem ,nech mi nato niečo dá.
vanilka a zajtra na krvičke im to nemám povedat v GF? 😒 😒 😒

henika30
21. júl 2010

@veroncsika Vytaj medzi nami!ako sa máš? 🙂 🙂 🙂

solinka
21. júl 2010

@henika30
tak potichúčky sa teškaj 😉 zatiaľ je to krehunké ,-takže len tak potichúúúúčky 😉
nebola si zlá ,-Bože chráň len nedočkavá 🙂 ale to je ok 😉 😀 😀 😀

solinka
21. júl 2010

@henika30
heni ,-ten výtok je v pohode,-prečo si neposlušná a nie a nie to pochopiť !!!! 😀 😀 😀
niektoré ženy menzesujú aj celé tehu ....a pri ET vravela sestričke že je to normálka ,-zase si nepočúvala!!!! 😀 😀 😀

solinka
21. júl 2010

@monika71 blahoželááám 😉

veroncsika
21. júl 2010

@monika71 Ja som tu nová, ale ti blahozelam.

veroncsika
21. júl 2010

@henika30 Mám sa dobre. Henike chcem sa ta spýtat, ze som nedostala menstruaciu uz my zmeska asi 2 týždne, ale mám taky biely výtok. Nevies my poradit Porad my nieco. Dakujem. Ahoj!!!!!!! 🙂

monika71
21. júl 2010

@solinka
@veroncsika dakujem pipiny je to neuveriteľný pocit konečne si vydýchnuť a vedieť že malý je v poriadku, a ja si konečne možem naplno užívať tehotenstvo, nebáť sa,..... želám tento pocit každej buducej mamine. Ste zlaté a držím vám všetky moje palce 😉

henika30
21. júl 2010

@solinka no dobre!už ta budem poslúchat!Závidím ti tú tvoju pozitivitu 😉 😉 😉 😉 😉 Daj mi s toho troška!
Ináč ja sa preto takto bojím lebo ja som už raz potratila,totiž som bola tehu ale začala som krvácat ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ Preto sa už bojím!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre