Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

st2
5. jan 2012

@ivka3901 ja vo stvrtok o tyzden podpisat ziadost este len takze kym zacneme este si pockame chvilku

st2
5. jan 2012

@ivka3901 IVF 😉

ivka3901
5. jan 2012

@st2 takže sa kludne na izbe možme stretnúť,poležať a pokecať 😉

st2
5. jan 2012

@ivka3901 no veru stat sa to moze, to by bola aka sranda keby sme sa tam fakt stretli

ivka3901
5. jan 2012

@st2 to my ver,že by bola srand,ale máš dobrú profilovku a já mám dobrú pamäť na tváre tak si ťa skúsim zapamätať 🙂

st2
5. jan 2012

@ivka3901 😀 😀 az ha to ze ta fotka je 2 roky stara tak by to chcelo asi aj foto updatnut

elise
5. jan 2012

ahojte babulky ma sa chystáme vo februári na ket, ešte čakáme do štvrtka na výsledky z genetiky a hematologičku ozaj poradite mi dáku dobru hematologičku?

nr_martinka
5. jan 2012

@ivka3901 ahoj ivi.treba verit my sme skusali 5 rokov drahy mal horsi spermiogram a mne moj doki trvdil ze nemam dobru ovulaciu.myslim ze kazda ma sancu ked si zoberes ze mam len jeden vajcovod na pravej strane a pri ivf som mala vedsinu vajok na lavej a doktorka mi hovorila pri kontrole ze mam pravu stranu lenivu.a vies co bolo najlepsie ze som zostala tehotna presne rok po mimomaternicovom.tiez som mala mat termin v juli.a vidis dockala som sa len o rok neskor.tak musis verit 😀

nr_martinka
5. jan 2012

@alibabaa
@annamary27
@misi76 dakujem baby 😀

tinasc
5. jan 2012

@nr_martinka gratulujem, nech už je všetko len ok 🙂

ivka3901
5. jan 2012

@nr_martinka my tiež už ťaháme 6 rokom a posledné 3 roky chodíme do centra na IVF a naposledy mi zistili protiláky voči spermiám ☹ tak neviem moc optimizmu už nemám,ale nádej umiera posledná inak díky za povzbudivé slová 🙂

elise
5. jan 2012

@nr_martinka aj ja gratulujem a mali ste dáke vitaminy nasadené manžel alebo ty? ked sa tak super zadarilo?

nr_martinka
5. jan 2012

@elise prave ze nic sme ani ja ani priatel nebrali len sme na to uz nemysleli lebo sme sa dohodli ze az po novom roku budeme nieco riesit.len sme si uzivali a nemysleli na to 😀

pici
5. jan 2012

@nr_martinka jeeeeeeeeeeeeeeee zlatko ty si gulicka? tesim sa moc a srdecne gratulujem 🙂 😉

ada06
6. jan 2012

@nr_martinka Gratulujem, moc sa teším!!!

nr_martinka
6. jan 2012

@pici
@ada06 dakujem baby 😀

sanel
6. jan 2012

Ahojte chcem sa spitat brala ste niektora clostilbegyt

tinasc
6. jan 2012

@sanel áno ja som brala 😉

sanel
6. jan 2012

@tinasc ahoj ja som mala kratky protokol ale tam mi lieky nezabrali tak zacinam po mesiaci znovu a dali mi tie lieky a inekcie tebe pomohli

ihlicka
6. jan 2012

Ahojte babulky, uz som tu nebola tak dlho ☹ je to 8 mesiacov co sa mi dcerka narodila 🙂

tinasc
6. jan 2012

@sanel ja som pri ivf vôbec clostil nebrala, mala som dlhý protokol a rovno injekcie, takže ja s tým skúsenosti nemám 😉 ale asi zabrali, no mala som 9 vajíčok, dúfam, že teraz ich bude viac 🙂 clostil so brala pri iui...

sanel
7. jan 2012

@tinasc ja som mala len jedno vajicko tak mi dali novy protokol a su tam tieto lieky mam aj inekcie pergoveris 2ampul a fostimon1 ampul clostil 3x1 dene nebolo ty znich spatne

tinasc
7. jan 2012

@sanel nie nebolo... ja nemám vôbec skúsenosti s clostilom pri ivf, ani teraz ho nemám, mám diphereline a aj fostimon a rovno teraz riadne dávky, rovno 4 ampulky, lebo predtým som slabšie reagovala, mala som len 2 ampule... a to ako máš protokol? lieky najprv, potom injekcie postupne pridávaš?

sanel
7. jan 2012

protokol je stimi liekmy a potom sa davaju injekcie ani ja tomu nerozumiem a aj odkedi som brala lieki na kratky protokol aj menstruaciu mam ako saim chce uz ju nemam pravidelnu ako doteraz aj teraz cakam kedi dojdu aby som zacala

elise
7. jan 2012

http://www.ferticent.com/ ak nám ešte ket (10 embriji zmrazených takže cca 2 pokusy) nevyjdu prechádzame sem tuna je zdarma icsi čo smemali a aj kultivácia predlžená je zdarma.

adija13
8. jan 2012

@st2 aj mne robili priechodnost,samotne vysetrenie nebolelo,ale asi 30min po vysetreni, ked sa to vsetko zacalo stahovat, tak to ma bolelo dost, asi den, ale potom uz dobre. vraj kazda reaguje inak, poznam aj take co to vobec nebolelo. neboj to zvladnes 🙂

vvia
8. jan 2012

@nr_martinka ahoj a smiem sa spyta ze ako si otehotnela? tiez mam horsi spermiogram a jednen vajecnik asi nefunkcny a druhy polycystcky cize zla ovu

vvia
8. jan 2012

@ivka3901 ja chodimtiez ku stenovej dufam ze coskoro nas caka tehu lebo sa uz zblaznim

vvia
8. jan 2012

@elise ahoj kolko si zatial v gynfive zaplatila? ak sa smiem spytat

elise
8. jan 2012

850 € predlžená kultivácia a napichnutie mala som napichnutých 23 vajíčok + zmrazenie, + lieky to je 400 € jeden ket 120 € lieky 30 euro spolu 1400 euro
@vvia

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre