Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

ivica7793
27. jan 2011

@cherryl to vieš...ja mám možno tiež silné reči a keˇd prídem tam, tak "skutek utek" 🙂 Ja recepčné zastihnem vždy v celku dobrej nálade...akurát som dnes nevystihla jednu sestričku v amb.2 (takú staršiu v okuliaroch). Pán doktor bez mena ma tam poslal, nech mi pichnú prvú injekciu fostimonu, tak som si dovolila zaklopať a tak na mňa vyštekla...aj som sa jej zľakla 🙂 Inak gratulujem k dvojičkám.....ak sa smiem spýtať, akou metodou sa zadarilo (IUI, IVF)? A na prvýkrát?

cherryl
27. jan 2011

@ivica7793 k tej odvahe 🙂
moje dvojicky su po 2.IVF

pici
27. jan 2011

@ivica7793 ja sa na ne vzdy usmejem a to im neda byt neprijemne,,,,,teda aspon tie tetusky na recepcii.....

demeeri
27. jan 2011

@pici 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

demeeri
27. jan 2011

@miriamka Robia tam aj cez výkendy.Niekto z lekárov vždy tam má službu.Ja som bola dvakrát cez výkend.Obidve vklady som mala v nedelu.

miriamka
27. jan 2011

Demeeri...vdaka za info,takze IUI asi tiez robia ak treba...

balinka
27. jan 2011

ahojte babulky.ako sa tu mate?casto tu nechodim,riesim stahovanie,rozvod a same ''prijemne'' veci 😝 dufam,ze vsetky sa mate ok 😉

annamary27
27. jan 2011

@balinka akože dobre čítam,že rozvod?teraz ked sa podarilo mimi?

annamary27
27. jan 2011

@miriamka robia,ja som mala kontrolu počas stimulky v nedelu.

demeeri
28. jan 2011

@balinka Veľmi ma to mrzí moja.Máš to veľmi ťažké.Nepochopiteľné. ☹ Aj ja sa sťahujem cez výkend.Máme nový byt,máme vymaľované,podlahy sme včera menili,už sa nemožem dočkať. 🙂 Už ani spávať neviem,tak sa teším! 😒 😅 😅

pici
30. jan 2011

baby teraz v stredu idem na krv ako sme dopadli po iui, to mi hned tam povedia? ci ako?

annamary27
30. jan 2011

@pici ahoj, ráno krvička a po 14tej voláš do ambulancie,že aký je výsledok.

demeeri
30. jan 2011

@pici Nie hneď.Zavoláš poobede od 2 do 3.hod .Vtedy majú výsledky hotové. 😉 😉 😉 Držím ti palce!!! 🙂 🙂 🙂

pici
30. jan 2011

@annamary27
@demeeri ahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa. no dakujem, este ze vas mam... 😉 😉

demeeri
30. jan 2011

@pici To ti sestrička pri odbere povie,aby si nezabudla volať. 🙂

pici
30. jan 2011

@demeeri to urcite nezabudnem.... a to mi potom aj sestricka povie, ze ci som alebo nie som tehotna?
a ked nie som, tak idem do dalsieho cyklu hned?

demeeri
30. jan 2011

@pici Áno,hneď ti to povie.Ak nie si,počkáš na mrchu,a potom ešte jeden cyklus.Po dvoch mesiacoch sa može začať ďalšie IUI.Ja som chcela ísť hneď,ale povedali,že musím sa zregenerovať po stimulácii.

pici
30. jan 2011

@demeeri no pekne... tak uvidime co sa dozviem....

nr_martinka
31. jan 2011

@pici ahoj ja som bola tri krat po sebe na iui a nemala som vobec ziadnu pauzu.

miriamka
1. feb 2011

Pici...tak ako si dopadla?Dufam,ze same dobre spravy!!!

nelly3
1. feb 2011

gynfivacky taka otazka na ake cislo mam volat ohladom vysledkov krvi? to je myslim nejake cislo na sestricku? lebo som v praci a doma mam protokol kde je to napisane. dakujemmm 🙂

nr_martinka
1. feb 2011

@nelly3 02/50102923

nelly3
1. feb 2011

@nr_martinka dakujem 😉

ines88
1. feb 2011

ahojte baby. som tu nováčik. s manželom sa nám nedarilo pár rokov otehotnieť, tak sme sa rozhodli pre umelé oplodnenie. začali sme už aj stimulovať - diphereline - ale strašne ma bolia nohy ako pri svalovici a ruky mám ťažké. na kontrolu idem o pár dní. tie bolesti svalov - máte niektorá? neviem, je to asi vedľajší účinok hormónov. všetkým nám držím palce, aby sme čo najskôr boli mamkami.

demeeri
1. feb 2011

@ines88 Ahoj.Brala som Diphereline,ale som žiadne ťažkosti nemala.Keď pojdeš na kontrolu,mala by si lekárovi o tom povedať.Neviem,čo to može byť.

pici
1. feb 2011

baby idem az zajtra. ste strasne zlate... ze na mna myslite,,, zajtra dam spravu... mna by tiez potesilo ist rovno do dalsieho IUI v pripade ze to nevyslo....

alabu
1. feb 2011

@ines88 ahoj...ja som mala tiez diphereline ale nemala som ziaden problem...kazdopadne to povdz lekarovi urcite 😉 kazdopadne je divne ze ta bolia nohy ked sa to picha pod kozu....

alabu
1. feb 2011

@pici ja som bola 4x na IUI a tiez bez prestavky 😉

demeeri
1. feb 2011

Ahojte.Čo sa robí na genetickom vyšetrení? Moj gynekológ mi raz povedal,že by to bolo dobré spraviť,ale ja sa rozhodnem,či to chcem mať. Čo mám robiť? Že vraj to má určité nebezpečie pre plod.Je to pravda? 😖 😒 😒

elise
1. feb 2011

ahojte chcem sa poradiť idem 21.2 do gynfivu k MUDr. Harbuľákovi na vstupný pohovor, vyslala ma gynekologyčka, lebo sa pokušame o druhe bábo a nedarí sa. ako to tam prebieha, čo všetko bude na prvom pohovore, aj vyšetrenia? či len rozhovor? ? je to dobrý lekár??? dakujem

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre