Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

blcha76
25. jún 2014

@tyli Prvý 🙂 ! Ale dali sme si ICSI, predĺženú kultiváciu a aj embryoskop.

erin365
25. jún 2014

@tyli ahoj, ja som tiež všetko potrebovala vypustiť z hlavy a teraz nič neriešim... chceli by sme skúsiť Brno, ale to až budúci rok... Tento rok chceme dať urobiť genetiku DNA spermií v Blave...neviem či v Gyn-fiv alebo inde, pretože s Gyn-fiv som skončila. S tým ich prístupom mi vrie v žilách krv!

sarin
25. jún 2014

@tyli ahoj ja sem sem tam mrknem

ingrid0105
25. jún 2014

@kora77 ahoj otehotnela si po ET alebo KET?

annamary27
25. jún 2014

@marttina333 ja odporúčam,vyberú to naj.

minis
25. jún 2014

ahojte baby, mala som dlhy protokol, pozostavalo mi viac veci.. : Estrofen - 5x, Utrogestan -2x, Luveris- 2x, Pregnyl 5000 - 1x, Gonal 450 - cele balenie, Gonal 900 - minute len jedno pichnutie, inak je to cele balenie....
Kludne mi napiste do posty, nech to neprepadne, ina osobne v NR 🙂

kora77
25. jún 2014

@ingrid0105 ahoj, po et

bubbbulik
25. jún 2014

@blcha76 božinku keby aj nam to už vyde nič viac si tak neželaam
🙂

blcha76
25. jún 2014

@bubbbulik Držím palčeky 🙂 , koľkýkrát idete? Ja veľmi dobre viem a aj všetky z nás, aké to je 😒 ...
Všetkým, všetkým úplne všetkým snažiacim sa žienkam zo srdca želám len to jediné - // 🙂 🙂 🙂 .

bubbbulik
25. jún 2014

@blcha76 ja som mala toto druhe ifv a dali sme si všetko okrem embrioscopu,,,ale neviem prawe dnes som 10den po vlkade a mam daky ružovy vytok mala to niektora co to znamena??

vodnari
25. jún 2014

@tyli Ahojček nám sa nejak nedarí....nie a nie sa uchytiť. Teraz nám tam zostali 3 embryá. Teraz čakám na menštruáciu a ideme na ďalší pokus....v poradí šiesty krát.

tyli
25. jún 2014

@vodnari držím palce. hádam sa to raz podarí 🙂 aj ti zistili dôvod prečo sa vám nedarí otehotnieť? užívaš prednison, alebo nejaké lieky okrem tých čo sú na priame IVF - KET ?

@erin365 veľmi držím palce nech sa zadarí 🙂 tak možno sa v Brne stretneme 🙂

tyli
25. jún 2014

@sarin gratulujem 🙂 , pozerám, že si tehotná. na koľký pokus sa vám podarilo? aj ste vedeli kde bol u vás problém?

vodnari
25. jún 2014

@tyli Nepovedali nič...že to je ťažko povedať že prečo....áno užívam prednison...kyselinu listovú a pichám fraxiparin....tak si sa rozhodla pre Brno?

tyli
25. jún 2014

@vodnari na 100% to ešte nie je isté, stále váham kvôli cestovaniu. ako čítam, nakombinovali ti pre istotu všetko. ja už som bola z prednisonu a všetkých liekov ako časovaná bomba. potrebovala som oddych od liekov, ale aj psychicky.

blcha76
25. jún 2014

@bubbbulik Aj si testovala? Kedy máš krv? Ja som bola na 10 deň.

sarin
25. jún 2014

@tyli ano protilatky na spermie a tretie iui nam vyslo

vodnari
25. jún 2014

@tyli zlatko držím ti palce...

blavabla
25. jún 2014

@tyli ahoj, no teraz vedla mna lezi nase milovane srdiecko, vcera mal 4 mesiace<3, maminke a tatinkovi robi velku radost, az s nim sme dokonale stastny🙂🙂.to len take povzbudenie pre vsetky..<3

blavabla
25. jún 2014

@vodnari drzim ti palce moja, teraz sa to urcite podari😀

bubbbulik
26. jún 2014

@blcha76 ešte nie ale rozmyšlam nad tym že si spravim test pojdem na krv ale az na buduci tyžden skkor nam neviee čas

bubbbulik
26. jún 2014

Baby mali ste niektora skusenost s ruzovym vytokom,?Ale nie moc len trosku vcera fakt malinko a dnes este menej dakujem za kazdu odpoved,dnes som 11den po vklade a trocha sa bojim.

vodnari
26. jún 2014

@blavabla Ďakujem zlatko a ako sa máš ty?

marttina333
26. jún 2014

@bubbbulik ahoj ružovy vyotk by mal znamenat zahniezdenie 🙂 hoci neviem či 11den po vklade

marttina333
26. jún 2014

ahoj potrebujem poradit ohladom dlheho protokolu. Ono sa zacina stimulovat na konci jedného cyklu a pokracuje sa zaciatkom druheho cyklus. Mna teraz hlavne zaujima kedy na konci toho prveho cyklu sa zacina stimulovat, a ci nejako lekar zabezpeci liekmi aby si dostala menzes v normal case, (keby som nahodou mala normalne napr. 50dnove cykly) a nebude cakat kym dostanes sama od seba menzes. Dakujem 🙂

nancsy
26. jún 2014

@kora77 ahoj,pamatas si ma? Začali sme rovnako stimulovať na jeseň. Ako sa mas? Mne sa podarilo otehotnieť ,som v 19tt,čakám dvojičky.držím palce! 🙂

erin365
26. jún 2014

@tyli musíme najprv našetriť, bo kamoška bola v brne a nechali tam cca 4500€ Ale to všetko závisí od toho aký problém budú riešiť... Im napríklad na SR povedali, že už nebudú mať deti, lebo má jeden vajíčkovod (mala mimomat. tak jej jeden odobrali) a staré vajíčka (má 35 rokov), dva IVF im nevyšli a išli do Brna, vraj úplne iný prístup, nebola vystresovaná, nasadili iný postup liečby a IVF im vyšlo hneď na prvýkrát!!!

kora77
26. jún 2014

@nancsy ahoj moja, jasne, ze pamatam...gratulujem, tesim sa s tebou
mne sa druhe dvojciatko prestalo vyvijat ale uz v 8tt...ja som pred 12 dnami porodila
uzivaj si tehotenstvo aj babatka 🙂

babo78
26. jún 2014

Ahojte, zajtra idem na krv. Neviem ci si mozem vlozit normalne utrogestan. Cely tyzden mi je tak divne, dost sa mi toci hlava, mam nizky tlak a dnes mi je obzvlast cudne, mam zväcsene brucho ako keby som bola uz v tretiom mesiaci a dost ma pichaju vajecniky.

nancsy
26. jún 2014

@kora77 je mi ľúto toho druhého bábätka...ale gratulujem k pôrodu a dietatku aj tebe prajem všetko dobre. Ja som teraz na rizikovom,skracuje sa mi kŕčom,tak musím ležať.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre