Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

codynko
31. okt 2014

TAK BABY MOJE, DNESNA KRVICKA - POZITIVNA, ANI NEVIETE AKA SOM STASTNAAA, NAJKRAJSIA SPRAVA V MOJOM ZIVOTE!!!
HCG SOM MALA 1930, JE TO DOBRE????

waitiekatie
31. okt 2014

@codynko to je skveleeeeeeeee cislo, kam sa ja hrabem so 17kou 😀 😀 gratulujem maminka 😉

scheflera
31. okt 2014

@aqva 😨 fúha,tak tomu hovorím odvaha.a predlženú kultiváciu máš?a akú máš doktorku? ja mám z darovaných 2 pokusy a tiež okrem toho,že som nemala vajíčka,nebol iný problém.tak si mi dodala nádej,že aj z mála motyka môže vystreliť 🙂

scheflera
31. okt 2014

@codynko blahoželám.a toto s otočenou maternicou? v tom ginfive ozaj vedia,ked sa snažia.len aby sa im chcelo a neboli z nás nervozni 😀 😀 😀

codynko
31. okt 2014

@scheflera Nooo, ked to cislo vyslovila, musela mi ho zopakovat, nechcela som veriť, cakala som uplne minimum... Pre mna je najvacsi odbornik v GF - Stenova, od sameho zaciatku som verila len a len jej a ked prisla vystriedat Behunovu pri vklade fakt som sa potesila!

codynko
31. okt 2014

@waitiekatie Dakujem! Neboj raz sa budes aj ty tesit z takeho cisla, verim tomu!

lucatko1987
31. okt 2014

@codynko aj ja chodim k Stenovej, ona je Top 😊 a to si kt den od vkladu? Ciselko fakt kraaaaaasne gratulujeeeeem

aqva
31. okt 2014

@scheflera predlženu kultiváciu sme dali, až po 5 dňoch mi robili vklad... tento krát sme si dali aj embryoskopp čo verím, že nebolo na škodu lebo len tieto 3 sa pekne vyvijali....patrim k Drabekovi, ale vklad mi robila Stenova a s ňou som to aj konzultovala, velmi milá bola...mám známu, ktorej vkladali 3,podarilo sa im 1 a to má 44r,už ani nemyslela,že niekedy bude mať dieťa...my budeme šťastní či sa podarí 1 2 3 len nech sa podarí, bude to náročné, len nech to vyjde
😝

ingrid0105
31. okt 2014

@codynko ze dobre, to je UZASNE 🙂 velka gratulka moja 🙂

ingrid0105
31. okt 2014

@codynko a co takto dvojicky? lebo ako je to fakt vysoke ciselko 😀

scheflera
31. okt 2014

@aqva no ja patrím k behunovej,ale bola by som šťastná,keby vklad robila stenova. ked už som nemala možnosť mať PK,tak nech mám aspon toento"luxus".

franzziska
31. okt 2014

@codynko gratulujem 😵 😵

codynko
31. okt 2014

@lucatko1987 Dakujeeem, moc sa tesim! Dnes som 14den....

codynko
31. okt 2014

@ingrid0105 Samozrejme sa potesim aj dvojickam! 🙂

zuzana75
31. okt 2014

@codynko 🙂s u p e r.... 🙂

franzziska
1. nov 2014

baby kedy ste davali spg? lebo GF chce od nas další test na spg aj kde uz mame 2 za sebou... 🙄 ..to budeme musiet ist tam další krat alebo to mozu urobit hockedy..teda vziat si vzorku....?

annamary27
2. nov 2014

@codynko wau,super a to je číslo na 10ti den?tak to možno bud v brušku viacerí,gratulujem 😀 😀 😀 😀 😀

annamary27
2. nov 2014

@franzziska aj nám robili spg dvakrát,najprv po prvej konzultácii a potom po 2mesiacoch ako mm dobral vitamíny,ale vtedy to bolo ešte horšie.viac mu pomohol homeopat ako tie drahé vitamíny.

franzziska
2. nov 2014

@annamary27 lenze my mame idealny spg...vies

ddanaa
2. nov 2014

@franzziska to nevadi...oni chcu vediet a porovnat si ich ci to nebola nahoda

franzziska
2. nov 2014

@ddanaa akoze 2 nahody?

scheflera
2. nov 2014

aj nam robili spg 2krát,máme dobrý.aj moj hormonálny profil 2krát. proste chcú mať istotu,že to nebola náhoda,nie robiť závery z jedného vysledku.lebo spg aj horm.profil možu byť premenlivé.

evka97
2. nov 2014

@franzziska je to trochu zvlastne. Ked sme prisli do gyn-fivu, manzel mal robeny spermiogram od urologa. Tiez mal velmi dobre vysledky a gyn-fiv uz ani nerobil svoj spermiogram. Vraj veria tym vysledkom, ktore sme doniesli. Spermiogram mu robili az pri inseminaciach a vzdy sa tie dobre vysledky potvrdili.

franzziska
2. nov 2014

@scheflera lenze toto bude uz nas 3. spg

codynko
2. nov 2014

@annamary27 dakujem! nie, to bolo na 14den, po KET sa chodi az po dvoch týždňoch...

annamary27
2. nov 2014

@codynko jááj,tak to v poho,ja som mala po Et na 14.den 2406 a máme 1bambulku doma.

codynko
2. nov 2014

@annamary27 Super! Len dufam, ze pojde vsetko tak ako ma..

lucatko1987
2. nov 2014

@annamary27 ja ked som mala len tisic, nie je to malo?

waitiekatie
3. nov 2014

@lucatko1987 urcite nie je.. opovaz sa panikarit!! vsetko je v poriadku 😉 pekne hladkaj brusko a tes sa na USG 🙂

annamary27
3. nov 2014

@lucatko1987 určite nie je,nestresuj 🙂)))))))))))))))))))))))))))))))).

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre