Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

mayka
29. máj 2009

chrumi,
vidis a ja som si myslela ze na ten 3D mozem ist kedykolvek sa rozhodnem. Nechapem preco to maju tak obmedzene ked si to aj tak platime my. 😠
A je to dost drahe. Viem ze inde nie v Ba to stoji okolo 1 000. Este pochopim ked robia ten morfologicky ale ked sa chces len pozriet a aj tak drobca uz celeho neuvidis tak by to mohlo byt lacnejsie.
😠

chruminka
29. máj 2009

mayka no neviem ci dakde v BA to budes mat za 1000 sk aj s CD -fotkami a videom,to skor mimo ba.

sylvyka
29. máj 2009

ahojko pipinky uz som vyspata druha etapa ...
chrumi mne povedala znama ku ktorej idem na 3D ze v 25 tt je to najlepsie tak sa nestresuj 😉
no ja sa zas neviem dockat stredy mne staci aj obycajny utz som zvedava ci je vsetko tak ako ma byt ...
musim ist troska poupratovat byt ... co ak pride neohlasena navsteva ? 😀
ale budem vas sledovat 😉

chruminka
29. máj 2009

sylvika vsak ja sa uz nestresujem ,len by som tie babenka najracsej videla apon kazdy tt ci su ok 🙂

mayka
29. máj 2009

chruminka,
ja viem ze v BA tazko a ani to neriesim. Lebo keby som mala ist niekedy mimo tak to preveziem. len som tym chcela povedat ze su nenazraniiiiiii v BA. 😀

baby inak dnes ma od rana boli v podbrusku take nepirjemne tlaky a citim to stale. V tyzdni sa mi zdalo ze mi tvrdne brucho tak rozmyslam ze skocim dnes k mudr pre istotu. Bojim sa aby bolo mimi ok. Az mi je do placu. ☹
lekar je az od 16,00 tak dovtedy si asi polezim doma.
a uvidim mozno to prejde. 😒

chruminka
29. máj 2009

mayka tak to mas pravdu!!!!
mne povedal doki ze to je ok ze to sa mi maternica natahuje ja to mam uz cca tyzden ale nie stale a nemam tvrdnutie brucha

mayka
29. máj 2009

NO VED UVIDIM najradsej by som si lahla a vystreal sa ale som v praci Pokial by to neprechadzalo tak som skocim cez vikend ns pohotovost. ja viem ze maternica sa roztahuje . Ale toto ma trosku vydesilo .
Budem sa setrit.

sylvyka
29. máj 2009

mayka nebojkaj je to natahovanie maternice ... aj ja mam take stavy a ani sa necudujem sak mam brucho ako sud uz 😉

sylvyka
29. máj 2009

a tiez sa bojim neni si sama 😉

mayka
29. máj 2009

sylvyka ,veru nebudem stresovat aby ma mudr nevysmial . Okrem toho vo stvrtok idem na tie testy afp ale to tam bude len sestricka . Tak sa opytam aj jej . Snad aj ona by o tom cosi mohla vediet. 😀

mayka
29. máj 2009

idem sa najest lebo som akasi hladna ako vlk.

sylvyka
29. máj 2009

jaska no vidis mayka a nebolo by pre teba lepsie ostat doma na pnke? aspon na nejaku dobu ? 😉

mayka
29. máj 2009

sylvyka uz som o tom uvazovala zeby som aspon tyzdne dva ostala doma. A aspon by som si nemusela brat dovolenku ktorej mam dost malo. Ale uvidim co povie mudr na dalsje poradni lebo sa ho na to urcite spytam na to tvrdnutie a bolesti. Rada by som si oddychla. 🙂 Ale ak by bol problem skor tak letim za nim . V praci to mam v pohode ale aj tak mam pocit ze uz nezvladam robit vsetko tak ako predtym. To vies ta unava a funenie ked chodim po schodoch. 😀

mayka
29. máj 2009

a fakt netusim ci by mudr. len tak vypisal keby som chcela ostat doma. 😀

krakulka
29. máj 2009

Mayka, ty mas sedavu pracu, vsak? 🙂
Kamoske to tiez nerobilo dobre, a ked povedala dr. ze jej tvrdne brucho hned ju poslal na PN, musela doma lezat ani nevstavat. Nestrasim ta, len aby si vedela, ze to neni banalny problem.

mayka
29. máj 2009

krakulka ,cely den sedim na zadku. Ale sem tam vybehnem po schodoch , lebo napr aj wc mame na poschodi. a teraz to tam navstevujem celkom casto. No neviem ako to bude ked budem vo vyssom stadiu tehotenstva. 😀
viete najvacsi zmatok mam z toho ze neviem co je normlane a co nie je kedze som este tehu nikdy nebola. Ale zasa kamoska je teraz v 30 tt a zistili jej ze ma maternicu velmi nizko a musi ostat doma lezat. A to porodila 2 deti.

luciamk
29. máj 2009

Ahojte babulky... dnes je škáááredo....
Po otehotnení stále chodíte k svojmu leárovi alebo už len na GV?

sylvyka
29. máj 2009

luci chodime k svojim dr nastastie uz do gfivu nemusim ist uz si len pojdem pre moje chudence co su v mraznicke 😀

ivalak
29. máj 2009

Ahojky drzim vam palceky aby ste boli vsetky tehule a tie co ste aby ste dosli do stastneho konca ako ja skoda len ze ked som toto vsetko minuly rok zazivala tak som o tejto stranke nevedela dost by mi pomohla 🙂

callex
29. máj 2009

ahojte babulky...
dnes mi volali nasi ze mam doma list z apolla ze neakceptuju moju ziadost 😖 z dovodu chybajucich dokladov ktore som uz spominala.po dodani si mozem znovu podat ziadost.takze parada.
inak vam zelam pekny den aj napriek tym 15st vonku.

krakulka
29. máj 2009

Takze si Callex dopadla ako ja. Ked uz budu mat v Apolle vsetky doklady,zavolaj do GF, oni poslu novu ziadost. 😉

zukrik
29. máj 2009

Ahojte pipinečky 😀 😀
Dnes je vonku ale tma čoooooo ☹
Každú chvíľu to vyzerá na peknú búrku.Baby dnes som spala
do 12,30 hod. Až som sa prespala,neviem čo budem robiť
večer chichi 😀 😀

krakulka
29. máj 2009

Ahojte pipinky, transfer mame zajtra o 9,45 hod. 🙂 🙂 🙂 Zatial zije vsetkych 7 embrii, delia sa, uvidime zajtra pred transferom. Zvazujeme asist. hatching, mali ste ho niektora?

mayka
29. máj 2009

krakulka, ja som mala ten hatching. nam ho odporucili ale uz neviem preco. 😀

krakulka
29. máj 2009

mayka, embriologicka by to mala odporucit, ak je obal embria prilis pevny. ale niekedy mam pocit, ze to odporucaju preto, ze to stoji 4500Sk. ☹

mayka
29. máj 2009

krakulka, hej bolo to tusim nieco s obalom. 😀 A tiez som nad tym rozmyslala ci len zbytocne netahaju peniaze z vrecka ale mne sa to oplatilo risknut. Ved pri tych vsetkych vydavkoch s ivf spojenymi to bolo nic. 🙄
A som rada ze sme sa tak rozhodli. Ak ti to odporucaju tak tak do toho chod. Myslim ze to kazdemu nenukaju.

jangyn
29. máj 2009

Ahojte pipinky, krakulka želám veľa šťastia, ktoré určite budeš potrebovať a hlavne žiadne nervy, kľud a pozitívne myslieť. 😉

krakulka
29. máj 2009

dakujem Vam 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

babulka123
30. máj 2009

tak aby ste vedeli... mam spravu od janulky13...

Tak uz su tu dvaja fesaci... Dnes o 17.20 sa narodil Matusko 1900g a Jakubko 2100g. Chlapci aj maminka su v poriadku, tatinovi je uplne naj...

takze veeelmi gratulujem uz aj Janulka to ma zasebou ... tesime sa spolu s nou ..

krakulka
30. máj 2009

Ahojte pipinky 🙂
Janulke13 gratulujem ku krasnym syncekom, nech pekne rastu a su co skoro s maminkou doma. 🙂 🙂 🙂
Ja hlasim, ze mam vlozene dve 50 bunkove embria. Po tabletke mi bolo nejako blbo a cipok ma po 3/4h. prehnal. ☹ Ale zvladla som, dokonca som si pospala v aute cestou domov. Este, ze byvame tak dalekol.Vkladal mi ich Dr. Drabek. Zostavajucich 5 embriok si nechali na pozorovanie, v pondelok si mam volat, ako sa maju a ci ich zmrazili. Brusko hladkam a dufam, ze sa embrijka poriadne zahryznu. 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre