Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

mima11
12. jún 2009

Luly, super, gratulujem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😀

misi33
12. jún 2009

luly perfis 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

gartulujem 🙂 🙂 🙂 🙂

pekny vikend 😉

luly3
12. jún 2009

teškam sa 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

och
12. jún 2009

😀 jeeej a krakul sa kde mota? 😀

zacinam trpiet tehotenskou demenciou 😝 varim si polievku a nezapnem si sporak a pol hodinu sa divim preco mi to nevrie 😝 😀 😀 😀

larita112
12. jún 2009

Ahoj babulky moje zlaté 😉 🙂

luly, z celého srdiečka moc gratulujeeeeeeeeeeem 😀 myslela som na teba 😉
och, je mi ľúto, že jedno babuliatko to vzdalo, ale to vážne preto, aby malo druhé veeeeeeeeeeeľa miesta 🙂 a je nádherné 😀
pozdravujem vás všetky a myslím na vás cmuuuuuuk 🙂 😀 😉 🙂 😀

nikita880
12. jún 2009

luly gratulujeem aj ja. priala by som si aby sme sa všetky mohli takto tešiť.
baby prosím vás, brali si niektorá prednison?

rienok
12. jún 2009

luly blahoželám!! 🙂

luly3
12. jún 2009

nikita ja ho beriem 😉

nikita880
12. jún 2009

luly, čo je to za liek, mám sa teraz rozhodnúť či ho chcem alebo nie

larita112
12. jún 2009

niki, ty sa máš rozhodnúť, či ho chceš alebo nie? Veď lekár musí vedieť, či je potrebné ti ho predpísať... totižto pokiaľ to nie je potrebné a nemusíš, ja by som ten liek nebrala. Je na imunitu, ale pokiaľ nemáš také problémy, resp. žiadny potrat a pod., tak by som ho nebrala. Oni ho síce predpisujú aj preventívne, ale ťažko povedať, či to pomáha. Niekomu áno a niekomu nie.
Ja som ho brala po MA a napriek tomu som potratila znovu. Ťažko povedať...
Ale myslím, že je to na lekárovi, aby ti povedal, či ho máš brať.
Ja sama od seba by som sa tiež len ťažko rozhodovala... držím palčeky 🙂

larita112
12. jún 2009

predsa len sú to ďalšie hormóny navyše, ale pokiaľ by mali pomôcť, tak aj klince by som zjedla 😀

nikita880
12. jún 2009

larita112, dakujem za odpoved. ide o to, že som po neuspešnom IVF a včera som bola v GF a doktorka mi povedala, že to berú ako samovoľný potrat, tak mi zobrali aj krv, lebo máme s mužom odlišné Rh faktory a povedala, že ona mi navrhuje užívať prednison, ale že je na nás, či ho chcem alebo nie. ževraj má dosť zlé vedlajšie účinky, ale to asi všetky lieky, tak som len chcela vedieť, či ste niektorá mala po bratí nejaké ťažkosti a na čo ten liek vlastne je. zabudla som sa jej opýtať. a máš pravdu, aj ja by som aj klince zjedla, keby to pomohlo 😉

larita112
12. jún 2009

niki, aj s tými vedľajšími účinkami je to, že ako na koho... mne bývalo z neho zo začiatku zle od žalúdka a pribrala som... je to na zvážení, ale skús, možno to pomôže práve vo vašom prípade 😉
inak ja som potom bola aj na imuno vyšetrení v prahe, kde mi zistili mierne zníženú bunkovú imunitu a tiež mi odporučili aj tam brať prednison... ale zatiaľ to znovu neriešime... držkaj sa 🙂

floskula
12. jún 2009

baby, video pre potesenie. treba vidiet, ide o bociany. 😉 😀

http://www.fubiz.net/2009/06/09/partly-cloudy/

nikita880
12. jún 2009

floskula, tak to video je fakt super, sedíme tu celá rodinka a smejeme sa ako blázni 😀 zlaté je to

floskula
12. jún 2009

😉 ja som si to pustila 5x za sebou. 😀

nikita880
12. jún 2009

ako si to mám stiahnuť?je to perfektné

nikita880
12. jún 2009

k tejto téme je to ako vyšité, takže baby tfuj tfuj, nech k nám všetkým tie bociany priletia

mayka
12. jún 2009

Ahojte pipiny, jeden den vynecham a hned sa vsetky nahrniete. 🙂
shaarka, to video je uzanse. Krasna rozpravocka. Hned som si to ulozila. 😀

Och, takze zasa si cez kopirak. 😀 Ale hlavne ze je tam jedno mimi ktore ma tie spravne miery. Je to silny jedninec. 😀

Zukricek, dnes som mala dovolenku a behala som porealitkach ,obchodoch a banku som bola vybavit. Takze uradny den som mala. 😀

mayka
12. jún 2009

och perfis fotky. krpec aj kotrmelec spravil pre teba?

Zukrik, aj mna pali zaha navecer. Normalka v tehu. Vraj. A sa necuduj ze priberas ked mas v bruchu 2 ks. 😀 Od toho 15 tt aj mne to brusisko narastlo. ja mam uz teraz 69 kg. No som zvedava kde skoncim. Ja som uz teraz taka tucna. Strasne, sa hnabim pozriet aj do zrkadla. 😢 Vyzeram ako 100 kilova matrona.

luly moooooooc gratulujem . To je krasne hcg. To uhz neklesne teda... 😀 Velmi sa tesim ze to dalsej z nas vyslo. A teraz budes znovu cakat na ultrazvuk , potom na grcanie, priberanie a potom porod. hehe Je to stale len cakanie na zazrak. 😀

mayka
12. jún 2009

No a som tu sama. Ako prst. 😒 Nikto ma nema rad..... 😢
Baby dnes ako som umyvala riad tak ma krpec taaaaaaak steklil ako o zivot. Pred tyzdnom som ho zacala citit ale len sem tam chvilocku a dnes ma normalne vytrvalo steklil . Viete aka sranda to je ? 😀

chruminka
12. jún 2009

mayka nebud smutna nie si sama,len vsetky uz asi vikendikuju 😀
Aj mna deticky obcas viac steklia a obcas nic,teda dufam ze su to oni.Hlavne ked som bola v rakusku tak prvy den sa blaznili ostosest asi preto ze nic nerozumeli 😀

mayka
12. jún 2009

chrumi ved ty uz mas polku trhu za sebou... 😉 😀

krakulka
12. jún 2009

Ahojte pipinky, my sme isli z BA rano hned do Gyoru. Tak pisem az teraz. HCG 521. Utz 2.7. 😀 😀 😀 😀 Tak sa tesim. Aj manza sa tesi, len som si myslela, ze to nejak oslavime, no k nicomu sa nema. Ach ti chlapi. 😠
Ja som mala svetlomodru pasikavu koselu. 😉

Luly moc gratulujem. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Och ja som ta videla jednu kocku v modrobielych satach, isla na UTZ. Ked vysla z dveri strasne sa usmievala. To si bola ty? Kabelku som si nevsimla.

Luly a ty si bola ktora?

krakulka
12. jún 2009

A zajtra rano si ocikam papierik, nech mam na pamiatku. 😝

mayka
12. jún 2009

krakulka tehulka. tak to mas potvrdene. gratulujem. 😀

luly3
12. jún 2009

a krakulka ja neviem či sme sa videli okolkej si tam bola ty?????
a inak gratulujeeeeeeeeem 😀 😀 😀 😀

baby ja vam poviem že ja som jedineho dr.Drabka neznášala s celého GF
a on ma oplodnil 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
teraz ho mááááááám velmi rada a budem mu do konca života vdačná 😀 😀 😀

mima11
12. jún 2009

Všetky, ktoré Vás oplodňoval Drábek, ste otehotneli. Neviem, či si ho na KET nepôjdem normálne zajednať. Veď jemu to veľmi pekne a dobre ide!!! 😀 😀 😀

luly3
12. jún 2009

mima je dobry oplodnovač 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ivalak
12. jún 2009

Krakul a Luly gratulujeeeeeeeeeeeeeeem a prajem krasne tehulkovanie uzivajte si to 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

Mayka bud rada ze ta zatial stekly pockaj ked ta bude kopkat to si uzijes 🙂 😉 😀 a vecerne plavanie v brusku ked sa natiahnes hm ked vas tu citam obcas mi to tehu chyba pa a pekny vikend 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre