Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

nelly3
13. aug 2009

moniq drzim na zajtra moccc palceky, je to vsetko na tebe, musis zacat druhu vlnu tehuliek 🙂 ja som navarila kyslu fazulovu polievku ufff tak som sa "nazrala" ze az 😠 inac ja sa bojim tiez narkozy lebo po operacii mi bolo z nej zle 😝 ale je to individualne

labutienka
14. aug 2009

moniq - myslíme na teba 😉 o nejaké 2 hodky, to už budeš mať za sebou a budeš spokojne odfukovať 😉 drž sa! aj keď si to prečítaš až večer, ale to neva... 😉 a nič ťažké po odbere nerob, čo najviac oddychuj.

smejko
14. aug 2009

dobre rano krasavice ... dnes uz mame piatok hurrraaa 😀

nas poslali v GF na genetiku preto, lebo som pred vyse rokom potratila (normalne otehotnenie) a preto, lebo manzel mal veeelmi zly spermiogram ... a mozno aj pre tu moju krv (geneticky ziskana trombofilia), tak asi skumaju ci som po predkoch nezdedila aj nieco ine zaujimave ... taky hrad ci zamok by nebol na skodu alebo zopar milionikov 😉 ... ale to zial nie je moj pripad ...

nelly3
14. aug 2009

ahojte 🙂 baby kukala som kalendar a drabek v centre nieco spominal ze predbezne transfer by som mala mat okolo 16 septembra, ale to je podla mna blbost lebo zacinam si pichat injekcie 4. septembra a tie predoperacne si mam ist kedy vybavit? to ma platnost 3 tyzdne vsak? 😕

labutienka
14. aug 2009

nelly, ktorý DC budeš 16.9.? predoperačné si choď vybaviť hneď v ten deň ako začneš pichať, alebo aspoň termín na odber krvi si už teraz dohodni na začiatok septembra. celé vyšetrenie s výsledkami netrvá dlhšie ako týždeň, takže to v pohode stihneš.

aj my sme boli na genetike kvôli manželovmu spg. ak je u oboch partnerov všetko v poriadku, tak tam neposielajú.

nelly3
14. aug 2009

no 4. septembra som 24 DC vtedy si mam zacat pichat prve injekcie 😵

callex
14. aug 2009

ahojte kocky...
moniq myslim na teba...drz sa.

labutienka pises ze predoperacne vysledky trvaju tyzden?mne nai nternom povedali ze mi staci prist aj tri dni pred operaciou.tak som z toho zmetena.a svokra hovori ze vysleddky z krvi su hned v ten den.
podotykam ze odbery na pohlavne choroby si nemusim robit lebo tie mi robili v aprili pred laparkou.tie si musi urobit len manzel.aspon budem vediet ci je cisty 🙂

labutienka
14. aug 2009

callex, asi ako kde, u mňa od odberu krvi až po interné to bolo zhruba týždeň. lebo výsledky z krvi trvajú síce 2 dni, ale môže sa stať, že potrvajú dlhšie a potom termín na interné (aspoň u nás) nedostanem každý deň. čiže tak.

nelly, tak to je zavčasu na začiatku septembra. síce začínaš pichať, ale ešte nie stimulovať. vyčkaj kým ti príde mrcha a stačí ísť na interné, keď budeš mať 1. kontrolu v GF za sebou. aj sestričky zvyknú na to upozorniť.

callex
14. aug 2009

aj ja to urobim pre istoto tak ako si odporucila nelly.ked dostanem mrchu tak sa objednam na interne a hotovo.budem to mat aspon z krku.
joj uz mam len 4tabletky antikoncepcie..tak som rada..lebo nerada som brala antikoncepciu.ked clovek cita tie vedlajsie ucinky..no brr.a onkologovia to tiez nevidia radi.

nelly3
14. aug 2009

pipiny druha strana 🙂 , moniq ako si dopadla som zvedava 🙂 kde ste vsetky

ivalak
14. aug 2009

callex 🙂 nelly 🙂 držim palceky nech sa vam stimulka vydari pekne poctivo pichat v tu istu hodinu a treba verit inak fostimon sa picha do svalu nie do brucha
Rienok neboj druhy pokus bude uspešny

moniq
15. aug 2009

caute krasky. No tz vcera bol ten odber vajok uplne v pohode, vobec sa toho nemusite bat. Bolo nas tam 5, ustavicne sme klebetili, sestricky boli fantasticke ( ja som mala z tej anestezi strach bo viem ze mi je z nej priserne zle, tak ma ukludnovali, ze sa posnazia aby som tento krat nevracala- co sa im podarilo,), doktor tiez - bol nim Harbulak, srandoval a bol moc sikovny bo z 5 vybral 5 ( tak som ho pochvalila a on ze za tie roky by sa patrilo byt 100 %-ny 🙂
Cela operacia trvala 15 min, uz par min na to co ma preniesli na postel sme znova s babami srandovali ( aj ked jedna bola ko a spala asi hodku), no a vecer som uz bola na disce - posledna vsak pondelok uz budem tehotna 😀

moniq
15. aug 2009

no a ja som mala len 5 vajok, ostatne boli uspesnejsie - 6,12,14,18.A moj muzik mal perfektny spermiogram, pritom este pred 2 mesiacmi to bolo hrozne, tz sme nepotrebovali to vpichnutie 🙂
Dnes mi volala embryologicka ze sa oplodnili 2 tz sme bez PK a v pondelok mi ich vlozia ( pre istotu sme si zaplatili ten zonalny hatching, je to vraj istejsie ). Tak bola som rano uplakana, ale chcem sa sustredit len na to ze dve su super - vsak chceme dvojicky 😀
Tz dnes ma muzik cely den niekde venci 😀 , vecer grilujeme a zajtra ideme s priatelmi na vylet do Lednic
V pondelok na mna myslite. ja este stale nemam ten net tak neviem kedy sa budem moct znova ozvat, tak sa vsetky drzte a ked budem mat moznost napisem 🙂

slniecko01
15. aug 2009

No vidíš Moniq. Nevadí že si mala 5 vajíčok, hlyvne nech sú kvalitné a keď mal mužík dobry spermio tak o to lepšie 🙂 Tak veľa šťastia nech sa dobre vyvíjajú detičky pfuj pfuj pfuj 😉

nelly3
15. aug 2009

moniq drzim palceky nech su z toho dvojky 🙂 verim tomu, ze aj budu. inak super, ze vecer disco, som zvedava ako to ja zvladnem 😵 ten zonalny hatching je naco dobry? preco ho odporucaju?
ivalak ty si si pichala sama injekcie?

moniq
16. aug 2009

cauky. ten hatching znamena ze sa prepichne obal embryi aby sa lahsie uhniezdili v nas.dokina nam sice povedala ze vyzera obal byt v pohode no uz tych 130 eur nas nezabije, tak im to tam ulahcime 🙂

nelly3
16. aug 2009

hallo pipiny 🙂 aky ste mali vikend? my sme boli dneska v senci na jazerach, bolo super teplucko. chcela by som sa opytat ci treba pit viacej vody pri stimulke kvoli hyperstimulaku? lebo ja som teraz posledne spomenula drabekovi a on ze nemam sa tym zatazovat a o ziadnej vode nic nespominal. a este jedna vec aj ste so svojimi polovickami pocas stimulky sexikovali? 😀

moniq
16. aug 2009

fantasticky den - boli sme na vylete v Ledniciach s mojimi milymi a krstniatkom, ktore je najmilsie dietko. Toto som potrebovala, aby som nemyslela na zajtrajsi transfer. Zajtra po desiatej na mna myslite....a pak mam v plane sa 10 dni setrit, aby sa nic nepokaslalo 😎
Co sa tyka vody - ja som ani nevedela ze by sa malo viac pit, tz som pila normalne.

moniq
16. aug 2009

jaj a nelly, sexovat sme sexovali veselo celu dobu, len tie 3 dni pred odberom boli bez ( aj sa muzik bal ze to nevydrzi, ale v poho 😀 )
a po odbere som sa pytala sestricky ci sa moze, a ona tvrdila ze z 20 sexuje len jedna - ze to boli, ale ja som v pohode, tak neviem.... nust a od zajtra mame sexabstinenciu 😒 - minimalne 3 mesiace ( za predpokladu ze som tehotna - inak to ani nebude 😉 🙂 )

callex
17. aug 2009

ahojte babenky.
my sme cely vikend oslavovali, plus sme boli fotit..taky rusny vikend ze som sa tu ani nezastavila.tak citam ze moniq bude uz dnes tehotna. 🙂 drzim palce nech to vyjde.

nelly3
17. aug 2009

moniq uy mas po tom 🙂 callex ahoj uz si prichystana na pichacky 😵

callex
17. aug 2009

ahoj nelly..noo este nie.prave rozmyslam ci si mysliim spravne ked si myslim ze decapeptyl pichat do brucha.
ale zajtra o 23,00 ide prvy pichaneeec.zavriem oci,zatnem zuby a nastavim svokre slaninku. 🙂

nelly3
17. aug 2009

ja idem do brucha, to mas dobre, ja sama, zatial som akoze frajerka, ale ked si ju pojdem pichnut no uvidime. inac ma napadlo. ze ty pojdes na odber a ja si zacnem len pichat.

labutienka
17. aug 2009

ahojte,
callex, ano decapeptyl sa pichá do bruška, do oblasti okolo pupku. ja som si ho pichala na pravú stranu asi 3 cm od pupku. na ľavej strane ma to bolelo... keď sa dobre pichne, tak to vôbec neucítiš. len tá tekutina je trochu nepríjemná. decapeptyl trochu štípe 😝 preto je dobré si ho aspoň 15 min pre pichaním vybrať z chladničky.
držím ti palce, to zvládneš v pohode 😉 veď toľké babule pred tebou to zvládli tiež 😉

moniq - tak už máš obe bambulky v brušku 🙂 pekne si ich stráž a hladkaj si bruško 😉 aby vedeli, že už sú u maminky 😉

michaelasol
17. aug 2009

ahojte, neviete niektora, kolko sa plati v gyn five za spermie od darcu?

labutienka
17. aug 2009

pozri si na ich stranke cenník:
http://www.novedieta.sk/?IDe=6885

nelly3
17. aug 2009

labutienka ja nemam injekcie v chladnicke len pregnyl aspon tak mi povedala lekarnicka, ze len ten treba mat v chlade.

labutienka
17. aug 2009

a predpísali ti aj decapeptyl? lebo aj ten má byť v chlade. aj gonal musí byť v chlade. ale je to určite na krabičke napísané. to závisí od druhu lieku. väčšina sa skladuje pri izbovej teplote.

michaelasol
17. aug 2009

dakujem, pozrela som, rozhodujem sa medzi GF a FC, vo FC som uz bola aj na pohovore, bola som spokojna, len tam mi povedali cenu 9000 za spermie, v GF je to 2500, tak neviem... vie my niekto poradit, ake poplatky sa este v GF platia, ked idem na IUI s darcom a IVF s darcom?

nelly3
17. aug 2009

jej som si to pomylila ja mam diphereline 😉 sorry, som si to citala na krabickach, ze pri izbovej teplote do 25 stupnov.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre