Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

pancuska
19. nov 2012

@zuzu1108 budem velmi rada ak by si mi ten zoznam poslala nejake homeopatika som doma nasla ale idem do lekarne o chvilu.....
@dagmar25 si zlata ze na mna tak poctivo myslis ale uz sa to aj tebe blizi a tak uz zacnem podporovat ja teba 😉 dnesna krv bola 3000.....mam z toho cisla strach!!!!

dagmar25
19. nov 2012

@pancuska joj tesim sa a to fakt vyzera na dvojky, budes to mat aspon jednym vrzom ale nebudem predbiehat, takze este raz ti gratulujem a teda v stredu na mna pls mysli 🙂

pancuska
19. nov 2012

@dagmar25 a o ktorej ides?

zuzu1108
19. nov 2012

@pancuska Mojenko mam ho doma, mozem ti ho poslat az po piatej.
Aj keby si to dnes uz nestihla ist do lekarne kvoli tymto homeo.tak sa ti urcite zide mat doma ten zoznam. Ta pani Dr. robi homeopatiu uz 20 rokov, robi prednasky ostatnym dr.tak urcite budu zaberat. Ja som ich teraz este neskusala proti prechladnutiu, lebo som nebola teraz chora. Ale predtym ako mi dala ten zoznam homeo proti chripke,som bola chora a brala som Oscilo a mi povedala, ze to nie je moc ucinne ked uz prepukne choroba.

kruzka
19. nov 2012

PROSBA
baby z okolia Sale, prosim Vas, neostal Vam niektorej Puregon 150- 200 jednotiek???
vo stvrtok mam ist na kontrolu no Puregon mam uz len na zajtra, tak by som potrebovala vykryt stredu....
sice som to dnes doktorke, co ma vysetrovala vravela, no odbila ma, ze do kontroly vydrzim a odisla :((
dik za info

siinda
19. nov 2012

@dadaba tak nech sa zmrzlinky riadne prisajú a zohrejú 😉 😉

gelinka75
19. nov 2012

@dadaba ahoj, drzim palce 🙂

gelinka75
19. nov 2012

@pancuska to budu dvojky, inak mohla by si nam tu poslat nejake tehu virusy 😀 😉

mig219
19. nov 2012

@pancuska jeeej, ake utesene cisielko 😨 😅 😅 😅

ivka3901
19. nov 2012

@gelinka75 ahoj čítam,že si sa dala na druhé kolo držím palčeky tentokrát to už vyjde uvidíš 🙂

gelinka75
19. nov 2012

@ivka3901 dakujem ivka, co ty ako sa mas? 🙂

ivka3901
19. nov 2012

@gelinka75 neni zač dík za pýtanie 🙂 no dá sa chodím do práce ťahám dvanásky a tak prestali sme nato myslieť aj ked je mi niekedy smutno hlavne ked vidím susedu kočárovať pred domom a já idem domov z roboty tak mi stisne srdiečko ☹

linda_32
19. nov 2012

@zuzu1108 Ahoj 🙂 Aj mne to bude pichať manžel, ja sa neodvážim. Aj tak sa toho už bojím. Domov som doniesla jednu celú tašku liekov, skoro som odpadla v lekárni, keď mi to dávali.

linda_32
19. nov 2012

@gelinka75 ahoj 🙂 Nie, bude mi to pichať manžel.Som rada, že nás je tu viac, ktoré začínajú so stimuláciou. Ja mám dlhý protokol. Neviem síce čo to znamená, ale podľa mojej doktorky by sme to do Vianoc aj mali stihnúť.

linda_32
19. nov 2012

@dagmar25 ďakujem, si zlatá 🙂 Mám taký čudný pocit, doteraz som si neuvedomila aké ťažké to bude po tej psychickej stránke. Môžem sa spýtať na tvoj protokol? Ja mám dlhý a po Diphereline nasleduje Fostimon. Ten sa neveim ako dlho bude brať. Diphrelin sa pichá dokedy? Ešte aj spolu s Fostimonom?

linda_32
19. nov 2012

@siinda ďakujem za odpoveď 🙂 Aj ja ti držím palce. V akej fáze protokolu si teraz?

linda_32
19. nov 2012

@zuzu1108 ahoj 🙂 počas stimulky budem chodiť, ale deň pre punkciou sa dám vypísať na PN.

zuzu1108
19. nov 2012

@linda_32 asi aj ja budem chodit do roboty, no uvidim 🙂 . Aj ja mam dlhy protokol, ja este neviem co budem mat po Diphereline, to mi este nepovedali. Asi uvidia az po krvi. No caka nas toho dost este 🙂 . Bojim sa aj ja a dost. Drzim ti palce vsetky , a neboj zvladneme to 😉 .

ivanya
19. nov 2012

Baby z gyn fiv, vypisal vam niektory z doktorov PN?
Mne ju dr. Behunova neodporucila, ale aj napriek tomu som sa dala vypisat obvodnou,
kedze uz neviem obsediet v praci, vajecniky tlacia a som velmi unavena.
Obvodna ale potrebuje papier z gyn fiv o odporuceni kludoveho rezimu...
riesili ste to niektora?

pancuska
19. nov 2012

@gelinka75 neviem ci mam vydrzat az do 11.12. alebo mam ist mojmu gyn a urobit utz ale vraj by sa to tak skoro nemalo.....no ked mam hcg3000 tak to uz bude vidiet.....to mi povedal moj gyn.... 😉 a uz pichas?

pancuska
19. nov 2012

@ivanya ahoj.....vies co ja som sa dala vypisat u gyn ale nepytal nic len ma jednoducho vypisal ale musim sa mu tam chodit ukazovat.....

dagmar25
19. nov 2012

@linda_32
@zuzu1108 ahojte baby, tak ja mam tiez dlhy protokol, zacinam dipherelinom, potom aj menopur a puregon, na konci sa pichaju vsetky tri naraz, opu mi predbezne vychadza na 12.12.2012, celkom pekny datum 🙂 ale to sa este uvidi kedy presne bude, tak dufam, ze nam to takto spolocne rychlejsie ujde, aj ked to najhorsie nas len caka ☹ aspon pre mna bolo najhorsie to cakanie po et na vysledok krvicky, ale nic to....budem mysliet pozitivne, vyjde to a hotovo 😉

pancuska
19. nov 2012

@gelinka75 a este som zabudla ,ved vies ze som tu neni sama tehu ......to by mali virusy posielat take co su uz viacej ....ja sa teraz stiahnem a budem sa modlit aby som stastne prezila aspon do 12tt..... 😉

zuzu1108
19. nov 2012

@dagmar25 ja si myslim, ze budem mat to iste ako ty 🙂 . Mne povedal, ze by to malo vyjst asi tak na 16.12. Jasne, ze budeme mysliet pozitivne 🙂 a keby nas aj chvilkami prepacli nepozitivne myslienky a obavy budeme sa podporovat a drzat si vsetky placiaky 😉 .

alibabaa
19. nov 2012

@dadaba drzim palcoky 🙂 tfuj, tfuj, tfuj

eri6
19. nov 2012

ahojte som tu nová, a chcela by som poprosiť o radu alebo o váš názor. 30 októbra sme podpísali žiadosť do poisťovne v piatok som zistila, že im tam ešte neprišla, volala som do GF, tam mi povedali že ju tam ešte majú, že najskor v pondelok ju pošlú, našla som odvahu a dnes som tam opať zavolala, no ešte stále ju neposlali, (reakciu sestričky vám nemusím opisovať, ževraj sa dočkám... )nedopátrala som sa odpovedi, je možné, že tri týždne tam moju žiadosť držia? z akého dovodu? ☹

annamary27
20. nov 2012

@ivanya mna vypísala moja domáca gyn v pohode,dokonca to vždy ona sama navrhla.

annamary27
20. nov 2012

@pancuska ahoj,ja som bola u gyn asi o tri dni po druhej krvi,pozrela utz,bolo vidieť gestačný vačok a o týžden aj srdiečko,ale porobila mi krvné testy,kde zistila,že potrebujem ten fraxiparin,uriobila výter,kde zistila,že utrogestan mi robí galibu dole,tak sme preliečovali,keby som čakala do návštevy GF na kontrolu tak neviem-neviem,dala mi zistiť aj toxoplazmozu,proste či je všetko o.k.

annamary27
20. nov 2012

@eri6 ahoj,tak v tomto Ti neporadím,lebo ja som nikdy nepátrala po žiadosti,podpisovali sme trikrát,raz ju schválili do troch týždnov,raz za 6týždnov a potom za 4týždne,môže byť ,že to bolo aj z toho dôvodu kedy to centrum poslalo,ale ten prístup,ked si sa informovala určite nebol z ich strany správny.

given
20. nov 2012

@eri6 Ahoj, aku mas poistovnu? Mne sa stalo nieco podobne, ziadost som podpisovala 11.10. a 6.11. som volala do poistovne Dovera, s tym, ze urcite ju uz schvalili, ale tam mi povedali, ze im akurat prisla a ze ju zaregistrovali s datumom 6.11. Bola som velmi nasrdena, ale o 3 dni mi volali z GF, ze ziadost je schvalena. Cele je to veeeelmi cudne, ale uz to neriesim, kedze to dopadlo ok.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre