Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

84matulik
8. mar 2012

@timona neviem...ja som po 14 dňoch mala HCG vyše 1000 a už len rástlo a veľmi intenzívne.....Ty si koľko dní????

timona
8. mar 2012

lebo vcera som prezila dost stresujuci den a ked som si dnes z ranneho moca urobila test, tak bol čiarka bola výrazne slabsia oproti predchádzajúcim dňom, o cca dve hodiny som spravila novy test a tam uz bola ciarka silnejsia zhruba ako predchádzajúca, ale nie silnejsia. A este sa chcem opytat ci ta testovacia ciarka by mala byt niekedy tak silna ako provnavacia?

timona
8. mar 2012

@84matulik ja neviem kedy bola ovu, ale mala by som byt 3t+5dní....ale stale testujem a ciarky sa mi zdaju byt sice dost silne ale nesilneju...HCG v pondelok 244a vcera 383...hrozne sa bojim, lebo mam uz za sebou aj IUI aj IVF vsetko neuspesne.

timona
8. mar 2012

@84matulik a estesa chcem spytat, tebe na tehot. teste ciarka stale silnela so stupajucim HCG?

84matulik
8. mar 2012

@timona neboj dobre to je🙂))))

84matulik
8. mar 2012

@timona ja som si spravila len dva testy, jeden bol negatívny a druhý ten čo mám v albume....a bola som spokojná...heh...potom kontrola v CAR a bola som vytešená....

timona
8. mar 2012

@84matulik len chcem vedet ci ta testovacia ciarka aj pri vyššich hodnotach HCG stale tmavne, lebo ja ju mam uz cele dni sice vyraznu ale nejak extra netmavne.

84matulik
8. mar 2012

@timona to fakt neviem...ale asi už potom ani nie...neviem...fakt

elise
8. mar 2012

@timona ak klesne je to zle mne kleslo a mala som potrat ☹

mimi1111
8. mar 2012

@84matulik pojdem no dnes som bola na stehy po operacii a lekar mi povedal ze mam pockat pol roka ale ja si myslim ze je to moc ved ja som nemala zasah do maternice pri operacii mne vybrali len vajcovod pri mimomaternicovom tak som trosku stoho nestastna lebo pol roka sa mi zda dlho ☹ ☹ ☹ ☹

orchidea8
8. mar 2012

@mimi1111 ...ja som v oktobri minuleho roka bola operovana po KET kvoli mimomaternicovemu, odobraty vajickovod, zaroven aj kyret...a treti menzes uz nedorazil, pocas druheho cyklu som hned otehu 😉
Takze myslim,ze ak bude telo pripravene vobec nemusis cakat tak dlho....

mimi1111
8. mar 2012

@orchidea8 dakujem to si skusala umelym otehotniet?chceme ist do centra sa poradit co ako dalej ja si myslim ze pol roka je dlho a po potratoch co som mala mi kazal cakat tri mesiace a teraz zrazu pol roka to asi preto aby som ho neotravovala ☹ ☹

orchidea8
8. mar 2012

@mimi1111 ...no po IVF a neuspesnom mimomaternicovom po KET nakoniec toto vyslo to neplanovane a prirodzene 😵
Ale v centre mi povedali ze po mimomaternicovom mozem na dalsi KET kludne druhy cyklus, lenze kedze som mala aj kyret tak oni povedali ist na KET na 3.cyklus ktoreho sme sa uz nedockali.

mimi1111
8. mar 2012

@orchidea8 asi sa objednam na konzultaciu a nech mi povedia oni svoj nazor ale jedno viem urcite pol roka cakat nechcem

orchidea8
8. mar 2012

@mimi1111 ...a to si mala tiez mimomaternicove po IVF alebo KET? Ja som tam isla hned mesiac po operacii so spravou co som mala z nemocnice na konzultaciu, a teda povedali kvoli kyretu 3cykly pauza.

mimi1111
8. mar 2012

@orchidea8 nie doteraz som bola tehotna prirodzene mala som dva krat mimo a dva krat potrat kedze mi zobraly oba vajcovody tak nam nic ine nezostava len umelo teraz sa chystame prvy krat ist do centra aj to sa este rozhodujeme do ktoreho myslis ze mi budu robit este nejake vysetrenia??

84matulik
8. mar 2012

@mimi1111 čoooo??? sakra, ozaj dlho...a to si kam chodil do nemocky? tak asi to je lepšie, počkať....alebo sa objednaj do centra a uvidíš čo ti tam poviedia...

mimi1111
8. mar 2012

@84matulik veru uz mam toho dost za sebou a dufam ze uz len to dobre pred sebou objednam sa do centra a uvidim co mi povedia ale aj tak myslim ze polroka je dlho prve mimo som mala pred rokom a pol to som prisla o prvy vajcovod potom po pol roku potrat a po polroku sa zasa zopakoval potrat no a po pol roku bolo teraz to mimo kde mi zobrali druhy vajcovod

ivet55
8. mar 2012

Ahojte, píšem Vám prvýkrát, ja chodím do Gyn - Fiv už cca 5 mesiacov, mám za sebou takmer všetky vyšetrenia od hormónov cez priechodnosť a aj manželov spermiogram. chodím k Dr. Stenovej, ja som s ňou spokojná, je milá a všetko mi pekne dopodrobna povysvetluje a je trpezlivá aj ked sa jej ja pýtam. Dnes som bola na IUI poprvý krát, tak som vemi zvedavá ako dopadnem o 14 dní na kontrole. Držím Vám baby všetkým palce

gelinka75
8. mar 2012

baby tak sa zaradujem medzi cakatelky na IVF, dnes sme vypisali ziadost, bola som na priechodnosti u dr. stenovej, vobec to nebolelo, nic som necitila, to cistenie predtym bolo najneprijemnejsie z celeho, ako dlho trva ziadost vo vseobecnej?

ivet55
8. mar 2012

@gelinka75 Ja čo viem, tak kamarátke schválili v priebehu mesiaca, držím palce

timona
8. mar 2012

dnesne HCG 659, včera 383!!ale rano a teraz som si na toalete vsila hnedasty hlien...:(je to v poriadku?

gelinka75
8. mar 2012

@ivet55 ano pani doktorka je skvela, ja som tiez velmi spokojna, taka starostliva sa mi zda byt, drzim palce nech ti to vyjde 🙂

elise
8. mar 2012

@timona hnedastý hlien by mal byť ok, býva to niekedy , ked ti hcg rastie je to super🙂 daj si pokojový režim vylož nohy hore na stôl a odpočívaj nenamáhajsa🙂

ivet55
8. mar 2012

@gelinka75 A tebe nechceli robiť IUI, ked hned ideš na IVF?

gelinka75
8. mar 2012

@ivet55 nie, sice mam priechodny vajcovod, ale cysta blokuje tvorbu vajicok prave tam kde mam vajcovod a mam ho iba jeden takze mala sanca uz aj tak a muz ma hranicny spermio

ivet55
8. mar 2012

Jááj tak, držím teda palce, môj manžel má tiež hraničný spermio ale ja som v poriadku tak nám nechceli robiť ešte IVF a dúfam že nebude ani treba 🙂 Mám z toho dnes dobrý pocit

gelinka75
8. mar 2012

@ivet55 tak vidis, ty mas velmi dobru sancu aj s IUI, my aj kvoli veku nemame moc casu, a folikul sa mi vzdy vytvori kde nemam vajcovod, takze to je des ja uz mam 36, aj vek nas tlaci 😉

84matulik
8. mar 2012

@mimi1111 ☹((( to je hrozné.....Neboj, už bude len dobre 🙂 🙂 🙂 🙂 musí!!!!

ivet55
8. mar 2012

TReba vyskúšať všetko čo sa dá a neprestať dúfať 🙂 ja som síce mladá no manžel je starší a spermiogram má stále horší a horší. A už sa snažíme jeden a pol roka čo sa mi zdá dosť... mne sa nie vždy vytvorí folikul ale ked beriem clostilbegyt tak je všetko ako má byť, a dnes mi aj praskol tak dúfam že o 2 týždne nebudem sklamaná

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre