Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

malik
28. júl 2010

ahojte, sme ok!! HCG 819 🙂 takze je to v poriadku.. 🙂 Držím všetkým palce!!!

henika30
28. júl 2010

@solinka dakujem ti a gratulujem, 🙂 🙂 🙂 🙂

henika30
28. júl 2010

@malik gratulujem ti z celého srdca! 🙂 🙂 🙂 kedy ideš na ultrazvuk? 🙂 😉 😉 😉

malik
28. júl 2010

@henika30 no až o 3tt 😅 😅 dovtedy asi zovšediviem 😅

henika30
28. júl 2010

@malik ale nehovor,to vydržíš. 😀 😀 😀 😀 dneska si kolkáti den po ket vlastne? 😉 😉

malik
28. júl 2010

@henika30 dnes som presne 19den po KET 😉 no ja asi budem musieť zbehnuť k môjmu dokymu 😅 😉

ivka1910
28. júl 2010

@nr_martinka ahoj...dakujem za povzbudenie...ale ja neviem ako to cele tam prebieha...este som nebola na takom niecom...som tu nova a citam vase príspevky kto co zazil...no dufam ze aj u nas sa stane zazrak a budem tehotna....
Dakujem a drzím palce vsetkym snazilkam 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

henika30
28. júl 2010

@malik no tak to je super 😵 😵 😵 A preco musíš skočit ku gynekologovi?

malik
28. júl 2010

@henika30 aby som nemusela čakať 3tt, tak si skočím k dokymu skôr 😉 on tiež dôverne pozná môj pribeh... a myslím, že bude veľmi rád, ked bude vedieť, že sa nám to podarilo 😉 😵

henika30
28. júl 2010

@malik no v tom máš pravdu,iste musí o tom vediet 🙂 🙂 🙂 Aj ja som bola ked som začala špinit a dal mi nato lieky,a vravel že o týžden ma chce videt,takže idem v piatok k nemu a asi mi spraví ultrazvuk 😉 😉 😉 Čo myslíš nebude to ešte neskoro, 😒 😒

nr_martinka
28. júl 2010

@ivka1910 aj ja som tu nova.inak aj ja mam este stale zo vsetkeho chaos a este ked si citam tieto prispevky tak vela veciam nerozumiem.

annamary27
28. júl 2010

@nr_martinka neboj,pomaly sa do toho dostaneš a pochopíš všetky skratky/OPU-výber folikul,ET-embryotransfer,čiže vloženie embrya do maternice/ a keby si niečo nevedela,na to sme tu,aby sme si navzájom poradili a podporovali sa. 😉 😉 😉

henika30
28. júl 2010

@malik chcela som napísat že nebude to ešte skoro že ma chce pozriet pán doktor zospodu, 🙂 🙂 🙂

henika30
28. júl 2010

baby ktoré stým máte skúsenosti a ste tu tak poradte mi prosím vás 😉

ivka1910
28. júl 2010

@nr_martinka tak ani ja tu vsetkemu nerozumiem...chaos mam totalny...snad po konzultacii budem mudrejsia... 🙂 🙂 🙂 🙂

monika71
28. júl 2010

@henika30 ahoj, neviem ale mne pri prvom tehotenstve robili uzv už v 8 tt. tehotenstva a bolo vidno už aj srdiečko, neviem v ktorom tt si teraz ty, ale 8 tt je už asi optimálny 😉 vela šťastia, a hlavne zdravia 🙂
všetkým ostatným novo tehulkám gratulujem a tiež želám vela šťastia a zdravia 😉 🙂
snažilkám vela síl do boja za malé anjieliky 😉 🙂

malik
28. júl 2010

@henika30 podla mna je to tak akurát.. ved dutinku vidno už ked je HCG nad 1000IU.. určite už bude dutinka 😉 Ja by som rada na začiatku 7tt... 😉

henika30
29. júl 2010

@monika71 dakujem ti velmi pekne,tak asi mne ešte tam nebude bohvie čo vidiet lebo som len v 4tt.
No nevadi uvidíme čo nám doki povie! 😉 😉 😉 😉

henika30
29. júl 2010

@malik ved uvidíme čo nám povie doki no nie, 🙂 🙂 🙂 maj sa krásne a dávajte naseba pozor moja 😀 😀 😉 😉

babulka555
29. júl 2010

ahojte pipinky 😎

ktora ste aktualne po KET?

nr_martinka
29. júl 2010

@annamary27 dakujem.ja som teraz po inseminacii a cakam na krv.dufam ze to dobre dopadne

nr_martinka
29. júl 2010

@ivka1910 no neviem v ambulacii som si myslela ze vsetkemu chapem a ked som vysla von tak som bola jeden velky chaos.inak ked chces vediet viac o laparoskopii tak si pozri na stranke gyn-fivu jednodnovu chirurgiu a budes na to trosku pripravena.ale nie je to take strasne len jeden den a ked ti vyberu hadicku ci co to bolo tak sa ti total ulavi.

ivka1910
29. júl 2010

@nr_martinka ved to pozeram a citam tam na ich stranke ale ja som totalne sprostucka z toho...ved pripravena nikdy nebudem... 🙂
len jedno viem ze velmi chcem babatko a preto urobim vsetko....

nr_martinka
29. júl 2010

tak to som povedala aj ja ze pre to urobim vsetko.dojdes rano tam stuchnu ti injekciu ja som trosku zaspala po nej a potom ta zoberu na salu trva to chvilku .potom mas hadicku v mechuri tu ti daju po par hodkach von a este jednu ta je neprijemna tu ti daju von az druhy den ked ides domov.ja so mala dve dierky jedmu v pupku a druhu v niekde v bruchu.my sme boli dve a kazda mala niekde inde.to je moj zazitok z laparoskopie.inak sestricky su velmi mile .

nr_martinka
29. júl 2010

@ivka1910 ahoj odpisala som ti nejako blbo mas to nad tymto odkazom.papa

ivka1910
29. júl 2010

@nr_martinka dakujem ti ze popis...no to hned prvy krat ked ste isli na konzultaciu? a to ta nebolelo?

evickav
29. júl 2010

tiež sa tu moc nevyznám,,, chcem sa spýtať koľko stojí IUI s darcovskými spermiami v Gyn-Five ??? po 17 rokoch liečby a modlenia a čakania sme sa rozhodli vyskúšať aj túto možnosť,,, máme za sebou 2 x ICSI, 1 x IVF s darcovskými spermiami,,, ja som ako-tak v poriadku ( PRL mám liečený,ale v poriadku a to isté aj štítna žľaza),,, už by sa mohlo na nás usmiať šťastie 🙂

všetkým držím palčeky 😀 😀 😀

vanilka1802
30. júl 2010

Ahojte babulky, moc gratulujem novym tehulkam. Henika a tak si sa bala a stresovala. Nakoniec to nebolo potrebne, teraz sa pekne opatruj a oddychuj.

@malik ja ked som zacala v 6tt+5 spinit a isla do nemocky, tak uz vtedy boli krasne vidiet srdiecka ako biju. TAkze 7tt uz urcite nieco doki uvidi.

henika30
30. júl 2010

@vanilka1802 dakujem ti si velmi zlatá 😉 😉 ja som už taká no ☹ ☹ ☹
Dúfam že všetko bude ok!a odkial mám počítat že v kolkatom týždni som?od poslednej menštruácie, 😀 😅 😅

vanilka1802
30. júl 2010

@henika30 tu si zadaj datum poslednej menstruacie a tam ti napis v ktorom tt si.
Drzim palce, aby bolo vsetko v poriadku.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre