Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

misi76
22. apr 2011

@och 😉
no tie nálady mám aj ja, hormóny s nami riadne lomcujú, či?

vivienna
22. apr 2011

@pici drzim packy nám vsetkym !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😎 😎 😎

tinasc
22. apr 2011

držím palce všetkým, čo ich čaká po sviatkoch tehot. test... nech prinesiete len tie najlepšie správy 🙂 🙂 🙂

pici
22. apr 2011

ja drzim takisto vsetkym cakatelkam palceky :D

ivka3901
22. apr 2011

ahojte baby inak aj ja mám také príznaky ako ste písali pobolieva ma ako pri začínajúcom menzese sem tam ma pichne zmena nálady,stále papám a chutí ma sladké,ale veľmi sa bojím,že každú chvílu dostanem menzes je to strašné.inak pri druhom pokuse ako to vyšlo tak som dostala menzes na 14 deň síce taký slabučký,ale dostala a jedno bábo mi odišlo tak sa bojím aj teraz.

ivka3901
22. apr 2011

inak aj ten ustrogestan čo si dávame može niečo robiť ozaj tie prsia ma bolia a nejak sa mi zväčšili xixixi

pici
22. apr 2011

@ivka3901 ja mam prsia takisto naliate a bolestive ale to asi uz dva tyzdne este ked som pichala tak a teraz ako beriem aj estrofem tak mi narastli :D zlatko hlavne sa dopredu nestrachuj.. ja som si spravila test a nic na nom neni. zbytocne som si pokazila den , lebo verim ze sa nam to urcite podarilo len som bola velmi nedockava

ivka3901
22. apr 2011

@pici já práveže,ked som si pichala inekcie tak prsia v pohode to ako som si začala dávať ten utrogestan tak potom som pociťovala tieto príznaky,ty berieš iné ten estrofem?o tom som ešte nepočula.ozaj písala si,že v utorok nejdeš na ten test,ale až v stredu?

pici
22. apr 2011

@ivka3901 nie v utorok idem.. ale mala som povodne v pondelok :D
estrofem je na rast sliznice :D utros som uz brala pri IUI a prsia nic.. tak ja myslim ze to u mna tym nebude :D tak uvidime

ivka3901
22. apr 2011

ahá,lebo mne niečo harbulák hovoril pri odbere,že máme vysokú sliznicu,že to je v poriadku tak potom ten utrogestan je niečo iné. ozaj ten utorok sa stretneme už vieš ako vyzerám aj ja ako vyzeráš ty a s ktorými babami sa tam stretneme? 🙂

pici
22. apr 2011

@ivka3901 este myslim ze misi76 a och :D

ivka3901
22. apr 2011

@pici och neviem,ktorá to je je?nemá ani fotku

pici
22. apr 2011

@ivka3901 zrusili jej ... zevraj bola nevhodna... ale ja si ju pamatam.. lebo mala vklad predo mnou

ivka3901
22. apr 2011

@pici ahá tak já ju asi nebudem poznať,ked som ju nikdy nevidela a s misi76 som chvílu kecala,lebo ,ked som bola já na vklad v piatok tak misi bola na odbere a prehodilo sme pár slov tak si pojde neskor na test tuším písala,že vo štvrtok
počuj ani tebe sa nechce spať?chodíš do práve?ja nie som vypísaná a už sa doma poriadne nudím dneska za mňa drahý umýval okná a včera vysával tak nemusím nič robiť len variť aby nezomrel od hladu hehehe

pici
22. apr 2011

@ivka3901 mne sa nechce spat ale idem o chvilu lebo rano skoro vstavam... som doma.. nepracujem teraz... no ja idem v utorok a piatok na krv, aj ty nie?

ivka3901
22. apr 2011

@pici ahá tak teda nechela som vyzvedať nehnevaj sa, je to každého osobná vec.áno idem v utorok a v piatok na krvičku inak aký máš nato názor,že ráno zoberú krvičku a potom poobede o druhej musíš volať nemohli by to spraviť na počkanie?kedže my sme z daleka tak zakaždým zostávame radčej do tej druhej v blave a potom ideme domov

pici
22. apr 2011

@ivka3901 co si pipi? ja sa nehnevam. som doma od novembra. ale robim si stale program aby som sa nenudila :D
co ja viem? neviem... ta krv mi len vadi ze do druhej si idem nechty obzrat....ale inak som ok...

ivka3901
22. apr 2011

@pici no práve to čakanie je na nervy a hlavne minule sme boli v ikee a volala som odtiaľ a sestrička do telefonu povedala,že test pozitívny a já som začala plakať od šťastia a moj muž tiež a všetci na nás pozerali tentokrát budem volať radčej z auta hehehe

pici
22. apr 2011

@ivka3901 dufam ze aj tento krat povie ze je pozitivny, ja som zatial pocula iba ze negativny.. idem haju moja...

ivka3901
22. apr 2011

@pici ok moja idem aj ja.dobrú noc

demeeri
23. apr 2011

@pici
@ivka3901 Držím vám palce kočky,nech to dopadne pozitívne. 🙂 🙂 🙂

pici
23. apr 2011

@demeeri milacicka , co nemozes spat?

ivka3901
23. apr 2011

@demeeri díky ti moc budem ich veľmi potrebovať a už sa konečne pomaličky,ale isto blíži deň D 🙂

misi76
23. apr 2011

@ivka3901
@pici kočeny ja idem až vo štvrtok na krv. A trvá im to preto tak dlho do 14,00 hod. lebo tú krv posielajú do ružinovskej nemocnice do labáku. Okolo 12,00 majú výsledky a potom konzultujú nad našimi prípadmi ako to bolo aj pri stimulke.

Tak čakám v utorok // -čiarkové správy. A dodatočne pokojné sviatky prajem.

demeeri
23. apr 2011

@pici Veľmi málo spím.Stále sa zobudím o druhej v noci.

ivka3901
23. apr 2011

@misi76 díky ti vysvetlenie už teda viem prečo im to dlho trvá tak ti veľmi držkám palčeky všetky aj na nohách moja nech nám to už konečne vyjde 🙂 inak misi76 ty už máš detičky?alebo ešte nie?lebo minule čo sme prehodili pár slov tak sme sa rozprávali o tých trojičkách čo si čakala a potom je mi to lúto.to si bola na koľký pokus IVF?

pici
23. apr 2011

@demeeri aha... no nech sa paci.... a potom vydrzis cely den?

pici
23. apr 2011

@misi76 no uvidime ... ja som myslela ze ides aj ty v utorok...

misi76
23. apr 2011

@ivka3901 ja som pri 1.IVF nemala ET, lebo som mala silnejší hyperstimulák, išla som na KET to som otehotnela hneď ale len do 8tt, prestalo sa vyvýjať, tak nasledoval kyret a po 1/2 roku som išla na KET znovu, zostali nám posledné 3 embryjká a zázrakom sa všetky ujali. Tak sme vydržali do 22tt. Zlyhala mi pečeň. 😢 😢 😢

tinasc
23. apr 2011

@misi76 tak to ma mrzí, že to už dvakrát nevyšlo ☹ a ak sa smiem spýtať, čo si mala s pečeňou? a verím, že teraz to už bude úspešné 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre