Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

ivka3901
1. máj 2011

@pici ozaj pici volala si do centra ideš na konzultáciu kedy pojdete na KET?já tam ani nezavolám až ked sa rozhodneme ísť na 4 pokus zaťiaľ to nechám tak,ale chcela by som vedieť čo povie stenová,že prečo sa mi embryjká neujali,aj ked som brala ten prednison,ale drahý teraz o centre nechce nič počuť a tiež tých behačiek hore dole má dosť

ivka3901
1. máj 2011

@pici sú super len všetky ma budú lutovať a možno to psychicky nezvládnem a rozplačem sa já som taká nátura citlivá ☹

wewulka
1. máj 2011

@pici neviem, ale dufam ze coskoro, hadam pojde vsetko tak ako ma a nebudem musiet vybrat vsetkych 7 injekcii, som zvedava co mi zajtra povedia na kontrole, ze ako to zatial vyzera

wewulka
1. máj 2011

@ivka3901 Ahoj, tak drzim palce na zajtrajsi pracovny den, urcite to bude dobre 🙂

elise
1. máj 2011

@ivka3901 aj ja držím palce na prvý den v práci🙂
ja budem zajtra volať do centra nech dačo vymyslia ked mrcha nechodi nech postupime dalej do predu všetko mám vybavene urobene len tá mrcha ach jaj☹

ivka3901
1. máj 2011

@wewulka díky ti ozvem sa ako to bude možné hned jak dojdem poobede z robotky
@elise tá jedna neposlušná mrcha mrška a to čakáš na ňu a potom si začneš pichať inekcie?

pici
1. máj 2011

@ivka3901 idem na konzultaciu v stredu , potom budem mudrejsia co povie harbulak ze aky bude dalsi postup

ivka3901
1. máj 2011

@pici to je super tak daj vedieť ako si dopadla

elise
1. máj 2011

@ivka3901 ja si už pichám diphereline a ked príde mrcha tak mám ísť 2-.4 den na utz a potom nasadia další v protokole mám fastimen

ivka3901
1. máj 2011

@elise ahá já som mala zakaždým puregon,menopur a cetrodite a nakoniec pregnyl tak každá sme naatavená inak neviem podľa čoho to určujú

elise
1. máj 2011

@ivka3901 tiež neviem ale ja mám potom pregnil zinat a ustrogestan

ivka3901
1. máj 2011

@elise no ten zinat iež počujem po prvý krát a ten utrogestan som zakždým začínala brať až po odbere vajíčok a teraz mám doma 3 celé krabičky a neviem čo s tým

pici
1. máj 2011

@ivka3901 jasne a tebe drzim na zajtra palce.. urcite to zvladnes.. a nevadi ked si aj poplaces.... idem haju. dobru nocku

pici
1. máj 2011

@ivka3901 zinat je antibiotikum, ja som dostala augmentin dala som si den pred punkciou a rano v den punkcie,
@elise ma zinat

pici
1. máj 2011

@elise no uz nech ti ta mrcha pekne dorazi. sranda ako to na nas posobi, ja som mala vsetko nacas. nic mi nemeskalo... ani po diphereline

pici
1. máj 2011

@wewulka daj potom vediet ako si dopadla.. dobru nocku idem spat

elise
2. máj 2011

@ivka3901 ja som alergická na penicilin preto zinat

@pici dufam že dorazí dnes som ráno mala taký vlas tenký krvi tak dufam že sa to spustí poriadne

pici
2. máj 2011

@elise no super.... len nech pekne pride .. uz je nacase

tinasc
2. máj 2011

@elise a stále picháš diphereline? inak aj mne už mala prísť mrcha a ešte neprišla... dúfam, že sa neoneskorí aj mne... 😉

och
2. máj 2011

@pici ale tuším, som ťa aj spoznala, len sa mi zdá, že si tam bola s kamoškou a nechcela som rušiť 😉

pici
2. máj 2011

@och hej bola som s kamoskou a ja som si uplne ista nebola :D

och
2. máj 2011

@pici no vidíš, tak sme sa minuli, som veľmi zvedavá ako dopadneš v stredu 😉

pici
2. máj 2011

@och tak to aj ja veru :D ved dam urcite vediet...

miskab
2. máj 2011

@tinasc dakujeeem moja ,,,, a mne povedala ze to len sestricka mi moze pichat,,musim sa na to este raz spytat ....

misi76
2. máj 2011

ahojte pipinky, tak ktorá mám čo nového?
Myslím na vás.

wewulka
2. máj 2011

@pici @elise Ahojte, dnes som bola na krvičke a ostal mi tam taký fajný fialový fliačik, na UTZ mi povedala doktorka,že na ľavom vaječníku mám dve cysty (2cm a 3cm), ale ze s tým určite teraz nič robiť nebudeme až pri punkcii mi ich odpichnu, ale tiez mi povedala, ze na oboch stranách mám dosť folikulov 🙂
Pred chvilou som si volala za krv a zajtra ráno idem na ďalšiu kontrolu.

ivka3901
2. máj 2011

@wewulka
@misi76
@pici ahojte no prvý deň v práci bol super nebolo to taká strašné a dobre sa mi robilo

tinasc
2. máj 2011

@miskab to ti povedali v GF? ja som sa na to hneď pýtala, lebo nemám kam každý deň chodiť si pichať... a povedali mi že to môžem pichať ako diphereline...

tinasc
2. máj 2011

@wewulka tak super, hlavne aby si mala veľa vajíčok... držím palce 🙂

pici
2. máj 2011

@wewulka tak to je super.. a neboj... odstrelia ti cysty v ramci punkcii a budes mat pokoj

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre