Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

maruskaaaa
10. apr 2012

@elise a nerobili Ti predtým laparoskopiu? resp. SIS?

elise
10. apr 2012

@ivka3901 tento raz nastimuluješ dosť vajičok uvidiš už to vyjde určite🙂

elise
10. apr 2012

@maruskaaaa nerobili lebo ja som mala jedno dieťa prirodzene a z toho vydedukovali že mám vaječniky priechodne, aspon toto ma obyšlo

maruskaaaa
10. apr 2012

@elise ozaj, to si mi raz písala, som zabudla. 🙂 ako dlho sa pichajú injekcie? bude to všetko určené v tom protokole? 😎

elise
10. apr 2012

@maruskaaaa určia ti podla ultrazvuku a krvi kedy picháš pregnyl a ideš na punkciu tie injekcie sa daju zniesť v pohode a je to zhruba v protokle napisane aký máš? dlhý?

gelinka75
10. apr 2012

@elise ahojky, tebe pichalli cystu? aj mne to robili a svinucha o tyzden narastla zas, teraz beriem nato antiku, dala mi dr. na 2 cykly 😠 tebe sa nevratila?

elise
10. apr 2012

@gelinka75 zatial nehovorili že by sa vrátilaasi mi to dobre vysali🙂 robil mi to harbulák a odobral aj tekutinu z cysty a jedna praskla pred punkciu asi sa zlaka🙂

gelinka75
10. apr 2012

@elise mne to robila dr stenova, tiez vravela, ze uplne ju dala prec a vidis 😠 tak teraz neviem ci tam je, lebo som dobrala prvy plat a asi dam aj dalsi kym cakame na poistovnu

elise
10. apr 2012

@gelinka75 neboj praskne ti a ked sa budu folikuly tvoriť jedna básen tak cysta nebude mať šancu, už si picháš dipherleine či ešte čakáš? skus zavolať posudkárovi do poistovne ako to vyzerá zo žiadosťou urýchliš si to🙂

gelinka75
10. apr 2012

@elise teraz cakam 4 tyzden, zatial nic neberiem, dr. mi vravela, ze keby tam bola tak mi ju znova prepichnu 😖 ako da sa to vydrzat ale prijemne to teda nie je, ved vies... vidis, to ma nenapadlo a to normalne zavolam na infolinku? mam vszp 😀

elise
10. apr 2012

@gelinka75 infolinku a pýtaj si posudkára- posudkového lekára🙂

gelinka75
10. apr 2012

@elise super, zajtra idem nato a to sa mam len spytat v akom je to stave? 😀

maruskaaaa
10. apr 2012

@elise ešte zatiaľ nemám protokol, ja čakám na menzes,aby som mohla ísť na odber krvi (na hormonálny profil) a podľa výsledkov sa uvidí. Len sa pýtam, čo ma čaká 😎

elise
10. apr 2012

@gelinka75 ano že či už to schvaľili lebo že ti ide o čas 🙂 že už si nastavená tak že už len čakáš od nich aby si mohla začať🙂

gelinka75
10. apr 2012

@elise dik za radu, zajtra to vyskusam, dufam, ze ma neposle kade lahsie 😀

elise
10. apr 2012

@gelinka75 nemôže ťa poslať vedsa len informuješ, možno sa dozvieš že z centra im to poslali ešte len krátko pred telefonátom, uvidiš🙂

gelinka75
10. apr 2012

@elise no nestras, keby som mala cakat este mesiac tak ma migne asi 😀 😀

elise
10. apr 2012

@gelinka75 daj zajtra vedieť a držim palce nech ti to schvália čim skôr, ja mám všzp a mne pred rokov schválili za 3 týždne

gelinka75
10. apr 2012

@elise velmi rychlo, co som posledne citala tak minimalne 5 tyzdnov to teraz trva 😖 dam vediet co a ako

elise
10. apr 2012

@gelinka75 to preto že som to urgovala ale uvidiš kolko budu mať práce v poisťovni🙂

maco83
10. apr 2012

dnes 13 DC v centre odber a ultrazvuk a k dipherelinu, gonalu pribudne od zajtra ďalšia injekcia auauau, kedy sa to už skončiii ☹ dneska ma začalo pichať vo vaječník dosť výrazna pichavá bolesť mali ste to niekto pri stumulke?

ivka3901
10. apr 2012

@maco83 já tiež stimulujem dipferelinom a gonalom 300 iui a ešte mám inekcie luveris ty máš aké ešte?

stenlyhozienka
10. apr 2012

@gelinka75 my už čakame 7 tyždnov,do tej slávnej poistovne som už 3 krát telefonovala,a stále sa na niečo vyhovarajú vraj majú toho veĺa a musíme čakať na poradie,ale naposledy pani povedala,že po sviatkoch by to malo byť,tak si myslím,že už je po sviatkoch,zavolám zajtra opať, 🙂

ivka3901
10. apr 2012

@maco83 aj mňa pichajú vaječníky to sa nám vytvárajú vajíčka musia tie hormony niečo robiť

gelinka75
10. apr 2012

@stenlyhozienka nechapem co tam s tym robia 😠 az 7 tyzdnov to uz je privela

ivka3901
10. apr 2012

@maco83 ty si picháš gonal a koľko jednotiek si mala navyše?já ked som ho otvorila tak tam bolo začiatočných 75 iui?a toľko tam je navyše?

stenlyhozienka
10. apr 2012

@gelinka75 aj ja som z toho sklamana

gelinka75
10. apr 2012

@stenlyhozienka dockame sa snad a potom budu fofry 🙂

jahoda333
10. apr 2012

ahojte ja teraz beriem antikoncepciu a na 22den si mam zacat pichat dipherelin mam predpisane 3b&lenia po sedem ampuliek ale moc to nechapem kedy mam ist na ultrazvuk pisu tam na 2az4den cyklu mam vybrat najprv tie tri balenia a az potom alebo ako to je poradte prosim vdaka 😨

tinasc
10. apr 2012

@ivka3901 tak držím palce, aby boli folikuly 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre