Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

maruskaaaa
30. apr 2012

@gelinka75 ďakujem, no budem ich stále otravovať 🙂

gelinka75
30. apr 2012

@maruskaaaa a ako si na tom teraz? stale cakas co, musime byt trpezlive a to dost, nejdu mi smajlici sakra

maruskaaaa
30. apr 2012

@gelinka75 čakám čakám na menzes, to čakanie je ako na godota. Ale vydržím. Ozaj, kde máš foto? si dala preč? 🙂

gelinka75
30. apr 2012

@maruskaaaa dala som prec, lebo je lepsie tu byt viac inkognito 😀 😀 no ja sa tiez este nacakam, konzultacia mi vychadza na zaciatok cyklu a budem cakate cely cyklus asi na stimulku, co uz s tym, viacere baby to tak maju

maruskaaaa
30. apr 2012

@gelinka75 veď to, že to nevieme to načasovanie ovplyvniť. Ja som tak prešvihla mesiac kôli veľkonočným sviatkom, lebo nerobili odber krvi na HP. Pre jeden jediný deň. Ale beriem to tak ako to je, nebudem sa predsa stresovať kôli tomu. Veď raz sa dočkáme 🙂

gelinka75
30. apr 2012

@maruskaaaa asi to tak je, raz sa dockame vsetkeho, dufam 🙂 inak stimulacia v lete nie je asi bohvieco, ja priberam aj z antiky, teraz uz asi 2kg

baby neviete ci na konzultaciu k stimulke treba brat partnera?

maruskaaaa
30. apr 2012

@gelinka75 na jednej strane je to nevýhoda, že človek sa potí ale na druhej strane máš zase dobrú náladu, lebo je teplúčko, nemusíš sedieť doma zatvorená, môžeš vybehnúť do prírody. A kašlať na kg, veď to dáme dole, ale ten výsledok bude stáť za to. Ja by som brala aj dvojičky 🙂 🙂 🙂 aspoň by bolo veselo

gelinka75
30. apr 2012

@maruskaaaa ano asi ten cas rychlejsie potom ubehne, ked je dobre pocasie a teplo, ja by som tiez brala dvojky, len potom si to neviem predstavit, vsetko dvojmo aj vydavky aj stres 😀

maruskaaaa
30. apr 2012

@gelinka75 ale máš to jedným šupom. 2 deti sa aspoň spolu zahrajú. No na začiatku to bude trošku stresujúce, ale potom si myslím, že v pohode 🙂

gelinka75
30. apr 2012

@mas to dobre vymyslene 😀 mne by stacilo aj 1, nech je zdravucke atd. uz len nech sa nam zadari 🙂

maruskaaaa
30. apr 2012

@gelinka75 aj mne by stačilo 1, lebo ešte žiadne nemám, ale 2 by som tiež brala, bolo by to pekné 🙂 ja si občas tak fantazírujem, ešte že mužíček ma vo všetkom podporuje 🙂

fles
30. apr 2012

Ahojte kočky 🙂 dnes som bola 2x na krvičku a mám potvrdené teda že je všetko ok a teda - som TEHULKA 😝 podarilo sa. Teraz až o 3 týždne na sono a verím že sa bude všetko dobre vyvíjať ! Želám každej ,nech sa toto leto splnia sny a nech nás je čo najviac - TEHU 😀 😀 😀

maruskaaaa
30. apr 2012

@fles no to je super správička, ďalšia do počtu. Tešíme sa s Tebou 🙂

ivka3901
30. apr 2012

@maruskaaaa no toľko tehuliek samé tehuľské správičky tak hádam sme aj my na rade 😉 já počítam,že okolo 20 dostanem mršku a ide sa nato teším teším teším veľmi len už neviem ako mám zabíjať čas,ked som doma sama 😒 a drahý v práci 😕 ved treba nejaké tie peňiažky ešte 😉

ivka3901
30. apr 2012

@gelinka75 aj ja by som si želala dvojičky,ale budem rada,ked sa nám podarí aspom jedno a bude zdravé 🙂

maruskaaaa
30. apr 2012

@ivka3901 no jasne, že sa nám to podarí, neboj, všetko pekne výjde. Aj čas nám ubehne rýchlo, ani nebudeme vedieť ako. Potom budeme už len kočíkovať. 🙂

lea1333
30. apr 2012

kocky kto chodi k dr Stenovej?

ivka3901
30. apr 2012

@lea1333 já chodím k dr.stenovej už 4 roky prečo?

lea1333
30. apr 2012

@ivka3901 lebo aj ja k nej chodim ako ze zlata je mila aj vstko len v piatok som tam bola a bola som 8dc a dnes som 11dc a mam ovulku a ani mi nepovedala ze sa ovu blizi ona je taka stroha na slovo?

ivka3901
30. apr 2012

@lea1333 no ked ti mám pravdu povedať,mám pred ňou rešpekt a podľa mňa má taký prístup ako dochtorka dá sa s ňou porozprávať,ale aj tak no je taká ako ty píšeš.čo sa týka nás tak nám pekne všetko povysvetlovala,ale len v rámci IVF,ale já idem vlastne sa s ňou možno stretnem ešte na kontrolách alebo odbere alebo vklade.my sme si povedali s manželom,že do centra už na 5 pokus nepojdeme a dúfam,že nebudeme museť ísť a ked náhodou tak niekedy v budúcnosti skúsime BRNO-REPROFIT

caroline123
30. apr 2012

@lea1333 ahoj,aj ja chodim k dr Stenovej. ona je sice troch stroha na slovo ako pises,ale ked sa zacnes vypytovat tak nema problem vysvetlit a povedat cokolvek. ked tam ides,tak si priprav vela otazok a zasyp ju 😀

given
30. apr 2012

@fles Blahozelam!! Zacni si uzivat tehotenstvo! 🙂

given
30. apr 2012

Vyzera to tak, ze je nas tu viac, co zacneme stimulku koncom maja. Ja teda dufam, ze to poistovna stihne, pre istotu som si objednala konzultaciu na 18.maja, snad sa uz konecne dockam toho protokolu. Este v zivote som sa tak netesila na injekcie 🙂 😉

gelinka75
30. apr 2012

@lea1333 mne zatial vzdy povedala, ze mam dominantny folikul 😉 ty nevies kedy mavas ovulku? alebo to mas tak rozhadzane, ze nejak nepravidelne?

gelinka75
30. apr 2012

@ivka3901 ano aj ja tak, neviem ci by dvojky pre mna neboli moc stresujuce, ale nebranila by som sa urcite 😉

gelinka75
30. apr 2012

@fles super, velmi dobra sprava a znova povzbudenie pre nas ostatne 🙂

gelinka75
30. apr 2012

@maruskaaaa aj moj muz je v pohode, on to preziva inak ako ja, snazi sa zmiernovat a ukludnovat situaciu, tak pre mna je to len dobre, dost ma teda vyvazuje aj ked seba nepokladam za uplneho stresmana 😀

gelinka75
30. apr 2012

@given no aj mne to vychadza aj s dalsim cyklom na zaciatok na koniec maja, teda dufam, ze to tak bude a volala si do poistovne? ja som ich dnes mala na drate, neviem ci si citala 😉

given
30. apr 2012

@gelinka75 Citala som, su to motaci, ale hlavne, ze to uz mas a ze sa to naslo a hlavne je to podpisane. Ja este nevolam, lebo ziadost isla len pred 2 tyzdnami. Ja mam Doveru a neviem teda, ako dlho to tam trva, ale v CARe mi povedali, ze sa ozvu o 4 tyzdne. Cize este im dam chvilu cas a potom zacnem nahanat toho revizneho lekara.

maruskaaaa
30. apr 2012

@gelinka75 no podpora je veľmi dôležitá. Nevieš náhodou, ako rýchlo po absolvovanej laparoskopii sa vie prejsť na stimuláciu, ak je všetko ostatné O.K a je to aj schválené poisťovňou?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre