Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

ivka3901
30. máj 2012

@gelinka75 FOSTINOM som ešte nemala 😉 ale som zvedavá čo so mnou porobí tento gonal a pergoveris 😉

ivka3901
30. máj 2012

@given to je super,že sa ti aspom jedno uchytilo tak držím palčeky nech je to aj tak tento krát 🙂

stenlyhozienka
30. máj 2012

gelinka75 @zuzana231,dievčatá keby sme mali s každou injekciou behať na pohotovosť tak tam niekto z nás dostane depku,toľko ich máme či? 🙂

lea1333
30. máj 2012

@ivka3901 chodis Stenovej?

lea1333
30. máj 2012

baby pregnil ked sa picha boli ? 😅 😅 😅

dadenka111
30. máj 2012

@lea1333 nieee neboli. podla toho aka je sikovna sestricka, trosku stipka ak rychlo pusta ten roztok. 😅 😉

lea1333
30. máj 2012

@dadenka111 aha no moja mama je sestricka tak sa rozhodujem ci mi to bude ona pichat alebo niekto iny lebo vies od mami to je ine 😀

dadenka111
30. máj 2012

@lea1333 mamincka urcite bude davat na teba pozor aby nebolelo/nestipalo 😵

lea1333
30. máj 2012

@dadenka111 no neviem ci mi to prave neda vyzrat 😀

ivka3901
30. máj 2012

@lea1333 áno chodím prečo sa pýtaš? 😨

lea1333
30. máj 2012

@ivka3901 lebo aj ja k nej chodim len tak lebo moc tu o nej nikto nepise vsetci chodia Drabekovi alebo Harbulakovi a si spokojna?

ivka3901
30. máj 2012

@lea1333 spokojná ako spokojná my tam chodíme už 4 roky a toto je 4 pokus čo u nej absolvujeme,tak ti poviem určite je to odborníčka vo svojom fachu,udržuje si dochtorský prístup zato sestričku má veľmi milú a usmievavú no vrátim k dochtorke urobila mi určite dobré vyšetrenia aspom vieme načom sme aj laparoskopiu mi poradila a snažila sa zo začiatku pomocť,ale potom sme chodili každý rok na IVF a snažila sa mi dať zakaždým iné lieky aby som mala viacej vajíčok,ale ona zato nemože že já mám problémy s mojími vaječníkmi takže tak asi a prečo ty si s ňou neni spokojná?

lea1333
30. máj 2012

@ivka3901 prave ze ja som spokojna az som bola prekvapenba vsetko mi vyvsetlila porobila vysetrenia a povzbudila ma tak ze som sa citila ako v siedmom nebi to tiz to idem na 1 IUI minuli rok som bola tehotna len som potratila tak ze povedala ze nevidi problem preco by to nemalo vist ze sme zdravi akurat moja ovulka si robi co chce lebo mam vela vajicok a tym padom nemam ani jedno dominantne az pola prekvapena kolko vajicok mam na moj vek 😅 ja som spokojna velmi a len ju odporucim a sestricka ta blondina?lebo raz tam bola taka blondina potom taka starsia a ta moc prijemna nebola 😒 ale ta blondina super

ivka3901
30. máj 2012

@lea1333 tá blondína je super to je vrchná sestra,myslela som takú troška staršiu može mať okolo 37 rokov takú hnedovlasú no tak to je super,že si s ňou spokojná no my sme už v centre skončili my sme sa s drahým dohodli,že tam už nepojdeme stačilo a ak sa náhodou podarí tak budeme veľmi šťastný a trpnúť,aby som zas nepotratila ako minule ☹ ,ale nato beriem už prednison tak hádam sa to nezopakuje

lea1333
30. máj 2012

@ivka3901 to mi je luto ze si pootratila a aj zistili preco?mozno je dobre ze ste od tial odisli ja som tiez povedala skusime tak max 3krat IUI a konec ani na umele by som nesla nechcem je to narocne na psychiku a ja mozem ostat tehu tak ze na co umele tak potom si pockame 😉

gelinka75
30. máj 2012

@lea1333 aj ja chodim k dr. stenovej, ona je fajn, niekedy je taka prisna, ale da sa s nou pokecat 😀 aj mne vravela na utz, ze to su moje folikuly, neviem ci vam uz robili v gf utz tam kde maju tu velku obrazovku, minule som tam lezala a kukala na stenu, je to ako v kine 😀

lubkaeck
30. máj 2012

@zuzana231 ja som vystudovana porodna baba, ja sa picham sama, ale boli to ci uz od seba, alebo od niekoho ineho - je pohodlnejsie si pichat sama, nemusis sa trepat nikam mimo domu a nie je to tazke 😉
no mne lieky nezmenili, ja som mala pred 4 rokmi 22 vajok a 16 zrelych 😕 ale tie co boli dlhsie zmrazene, bude sa nedelili alebo neprezili rozmrazenie 😒 takze preto ideme znovu
diphereline treba riedit, ale ked ti to niekto ukaze, tak to zvladnes lavackou 🙂

lea1333
30. máj 2012

@gelinka75 tam som este nebola ale pojdem na druhy mesiac tam po stimulke n afolikulometriu 😉 podla mna je uplne fajn citim sa u nej fajn a som uplne kludna

stanka1986ke
30. máj 2012

ahoj neviete mi poradit co to znamena nepravidlna sliznica maternice? dakujem vam

gelinka75
30. máj 2012

@stanka1986ke no a lekara si sa nepytala?

sheronka
30. máj 2012

@given idem az pondelok, som vcera hovorila so sestrickou

annamary27
30. máj 2012

@lea1333 ahoj,aj ja k nej chodím a som spokojná 😵 😵 😵 😵

dadenka111
30. máj 2012

@gelinka75 heej aj ja som tam naposledy lezala a kukala na velkeee LCD TV, ze tam robia utrazvuky hlavne tehulkam. nuz aj tak som sa z tohoto merania netesila. Velka obrazovka a tak male foliky som este nevidela. z toho vtedy nic nebolo 😖 vsak ja sa tam raz vratim s bublinkou v brusku 😉

alibabaa
30. máj 2012

baby tak zaciiinam estrofem mam zacat brat aj teraz vecer, ked som ich dostala? ci mam zacat az zajtra rano???

ivka3901
30. máj 2012

@lea1333 no práveže sme sa rozhodli,že toto 4 IVF je u nich posledné a prečo som potratila?doteraz neviem čo sa stalo ani v nemocnici mi nič nepovedali,ale my stenová robila test na protilátky voči spermiám tak preto beriem teraz aj prednison a dúfam,že bude všetko ok 🙂

zuzana231
31. máj 2012

ahojte dievcence, vdaka za odpovede a rady ohladom pichania dipherelinu. dufam, ze nam to vsetkym pojde tak ako ma a dockame sa vytuzeneho babatka alebo babatiek 🙂

lea1333
31. máj 2012

@ivka3901 aha jasne aj ja som potratila a nezistili pricinu bemam ani trombofilie ani protilatky proste niekedy sa to stane ☹

lea1333
31. máj 2012

@annamary27 A teraz ta co caka ?

lea1333
31. máj 2012

BABY aka je pravdepodobnost pri IUI ze budu 2jky ?od coho to zavisi ?

sheronka
31. máj 2012

Ahojte kocky. Tak uz dosla mrcha. Konecneeeeeee 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre