Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

jomini
10. jún 2012

Ahojte baby, prosim mate zaruceny recept na privolanie ms..cakamee a cakamee, nech mozeme ist na KET a ona nechodi, nepomaha ani vino, ani kupel ani nic ☹

ivka3901
10. jún 2012

@mistisa moja toto je pre nás 4 pokus a ked to náhodou nevyjde tak my sme psychicky už dosť na tom zle a nechceme sa celý život trápiť a já už mám fakt dosť tých inekcií a všelijakých vyšetrení a proste behačiek okolo toho a aj peniažky dochádzajú tak treba niečo našporiť kedže som už 3 mesiac PN ☹

ivka3901
10. jún 2012

@gelinka75 no práveže nedali tak preto trpnem ☹ a potom budem rada,ked sa zas v centre stretneme,ale trošku na dlhšie 😉

ivka3901
10. jún 2012

@elise mojenko si zlaatá až ma to dojalo a hádam sa drobec pekne delí 🙂

mistisa
10. jún 2012

@ivka3901 no to ano to ti verim moja.hm. tak budeme sa moc moc modlit aby to uz vyslo moc budem na teba mysliet 🙂 🙂 viem no ono to je strasne svagrina mala 9 pokusov a az 9 ty vysiel hm. tiez boli hotovy obidvaja hrozne ☹ moja drzkaj sa a myslim na vas 🙂 🙂

ivka3901
10. jún 2012

@mistisa moja si zlatá dakujem ti veľmi 🙂

stenlyhozienka
10. jún 2012

@sheronka ja si od štvrtka pichám polku Dipherine,a druhu polku si pichám na druhý deň,nič nevyhadzujem 🙂

sheronka
10. jún 2012

Ahojte. Zacina ma premahat depka. Som 11 DC a stale ta stimulacia nie je tak ako by mala. Bojim ze nebudu vajka ☹

sheronka
10. jún 2012

@stenlyhozienka Ahoj. Dakujem za info. Ktory den cyklu si? Ako to s tebou vyzera, vies kedy bude odber?

gelinka75
10. jún 2012

@sheronka a co ti povedali na kontrole?

stenlyhozienka
10. jún 2012

@sheronka chodím na ultrazvuk,som 13 DC,a o odbere neviem ešte nič,ale už by som chcela ísť keby bolo na mne a čo Ty?

sheronka
10. jún 2012

@gelinka75 Povedali ze foliky mam ale male. Zevraj reagujem pomalsie ☹

gelinka75
10. jún 2012

@sheronka hm, preto mozno ta polka dipherelinu, asi ti moc brzdi vyvoj, neboj teraz ti to upravili, isto to bude ok, ja beriem liekov celkovo 225 tak snad z toho nieco vyrastie 🙂

sheronka
10. jún 2012

@stenlyhozienka Ja som 11 DC. Zevraj mam foliky ale este male. Este mi aj narastla cysta, zevraj to ale nevadi. V stredu mam dalsiu kontrolu. Tebe co hovoria na kontrolach? Je to zvlastne. Na IUI som chodila cca na 11DC.

sheronka
10. jún 2012

Inac babulky, dnes poobede ma okakal vtacik na rameno. Tak dufam ze mi to prinesie stastie 🙂

stenlyhozienka
10. jún 2012

@sheronka ja idem zase v utorok,a folikul mám dosť,ale ešte sú tiež malé,tak zvyšujú dávky a netuším čo bude ďalej ☹

sheronka
10. jún 2012

@stenlyhozienka Tak dufam ze na buduci tyzden uz nejake vajka "znesieme" 😀

stenlyhozienka
10. jún 2012

@sheronka jásne,že áno,o týždeň už budeme mať po odbere a budeme stresovať pred vkladom 🙂

gelinka75
10. jún 2012

@stenlyhozienka ty mas ake davky? ako vidim, budem aj ja stresovat pred dalsou kontrolou

given
10. jún 2012

@ivka3901 Ahoj, ja uz dnes picham Pregnyl...vlastne uz o chvilku. Posledny injekcia jupiiii!
Ked ste isli na odber, na kolku ste tam rano boli? V papieroch je 7:30 a sestricka mi povedala, ze na 7:00. To sa mi velmi nechce, pravdupovediac, oni tam urcite zaratali aj nejake cakanie, nie?

stenlyhozienka
10. jún 2012

@gelinka75 pol dipherinu,začinala som stovkou Puregonu,a už si pichám 175,a 75 Menopuru

given
10. jún 2012

@sheronka Nepanikar! Zbytocne sa stresujes, a na nic to nie je dobre. Pozitivne mysli a uvidis, dobre to dopadne. Ved aj ten vtacik to asi odhadol... 😀
MM zas dnes rozbil hrncek. Hm, crepiny...

alibabaa
10. jún 2012

@given hej, ja som cakala cca do 9:00.. ale je to individualne.. bola som tam na 7:00 s mm.. ten odovzdal matros a isiel domov. a ja som sedela a cakala.. tebe staci aj na 8:00 prist. si myslim.. vezmi si papucky, nocnu kosielku, intimku, nieco na citanie pred opu pri cakani, pero a ja som potrebovala teple ponozky na nohy. po narkoze mam vzdy ladove nohy 😅

given
10. jún 2012

@alibabaa Ahoj, pani H. 🙂
Dik za dobre rady, tie teple ponozky by ma teda nenapadli 🙂

tinasc
10. jún 2012

@sheronka diphereline treba zarobiť ako obvykle, ale natiahnuť iba polku, zbytok vyhodiť, neodkladať, vždy si zarob nový... 🙂

alibabaa
10. jún 2012

@given pani z pravoboku nezabudni pero, vypisuju sa tam aj dajake formulaaare a v utorok na teba mysliiiim .. mna stale dusi ten otrasny kasel.. a v noci som mala krce v nohach.. vsetko na mna lezie.. och.. to aby som si zapamatala posledny cyklus? 😕 😀

given
10. jún 2012

@alibabaa Pockaj, ked budes tehotna, bude to este horsie 🙂 Opuchnute nohy, plny mechur, zle sa ti bude dychat, vsetko ta bude boliet 😎 , nebudes moct spat na bruchu. A to este nehovorim o porode, potom si nebudes moct sadnut, budes mat dohryzene bradavky a ostatne tie mile veci 🙂

given
10. jún 2012

Idem na ten Pregnyl. Dobru noc vsetkym!

gelinka75
10. jún 2012

@alibabaa prosim ta, ta narkoza je do zily? ci ako, zatial mi nie je jasne ako to tam prebieha 😅

tinasc
10. jún 2012

@gelinka75 hej napichnú ti žilu a tak podajú narkózu 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre