Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

lubkaeck
22. jún 2012

@ivka3901 no myslim,z e ked zbada ake je to strane zlozite, korupcne a tazke s adopciou a kolko to stoji nervov a namahy, tak sa podla mna na jeden nativ da aj v Brne ukecat - nechcem byt ta hnusna, ale ta kamoska si uzila svoje 😖 no a jedna - my sme boli predtym tema, co sme spolu stimulovali na IVFko 😉 tak ta si adoptovala z Angoly dievcatko, no poznala presne matkum aj tam boli este kym bola tehoska a tak, ale malu dostali az 8 mesacnu - stalo to kopu prachov, nervov, ale maju a su najstastnejsi na svete 😵 😵 😵 😵 a ta povedala, ze ked by niekto chcel, tak poradi a pomoze, ze co a ako 😉

mortiiss
22. jún 2012

@lubkaeck
@alibabaa kočky, mate pravdu ... ja radsej nebudem nic riskovat, ked budem vysadzat pomalsie, nic nepokazim asi. K mojmu idem o tyzden - 2.7.

elise
22. jún 2012

ja somutroš vysadzovala postupne týžden o jednu menej další týžden zase o dalšiu menej a tak dalej teraz som v 11 tt a beriem už iba 2 tablety

lubkaeck
22. jún 2012

@mortiiss ono by sa to malo vraj brat do 12tt ako duphaston a myslim, ze v konecnom dosledku by ti to v lekarni predali 😉 alebo doma mam asi 6 krabiciek 😀 ak chces jednu prepustim

evulik222
22. jún 2012

@gelinka75 jaj a sestricka bola velmi mila, musela som sa este dodatocne opytat, moze sa tam stavit aj partner v priebehu dna 🙂 odlahlo mi

mortiiss
22. jún 2012

@lubkaeck dakujem. Este mam 2 krabičky. To mi do toho 2.7. vydrzi. 🙂

dadenka111
22. jún 2012

@adija13 mna ani tak nepicha skor pobolieva podbrusko.
@evulik222 volala som az teraz o tretej kedze mi po tej 11tej nedvihali. Embryologicka hovorila, ze sa dve prestali vyvyjat a dve boli v poriadku, tak nam celkovo ostali 4 zamrazene. na krv idem az 2.7. a 5.7.
na OPU som bola na 13DC a vklad 18DC http://www.fertilityfriend.com/home/dadenka a anesteziologicka na mna kukla az ked som lezala na stole a napichla mi kanylu na zapastie.
Evulik ak isiel na dovolenku tvoj doktor, niekto ho MUSI zastupovat a nemusis sa nahanat po dalsiu ziadost na predoperacne. V tvojej karte to mas. nie? Ja som predoperacne zacala vybavovat na druhy den ako som dostala kramy. to bolo iste, ze ideme uz na vec a hned som vtedy vecer aj zacala pichat. isla som hned k internistovi a ten mi robil aj EKG,vsetko.

sheronka
22. jún 2012

Ahojte babulky. Tak už som doma z odberu. Trošku ma pobolievajú vaječníky takže idem ešte zaľahnúť. Môj výsledok - odobrali mi 20 vajok 😵 Neverila som vlastným ušiam. Zajtra mi volajú koľko vajok bolo zrelých a embryok nám vzniklo. Dala som si pol na pol napichnúť cez ICSI a prirodzenou formou. Taktiež predlženú kultiváciu a embryoscop.

maruskaaaa
22. jún 2012

@sheronka ahoj, no pekne si mala tých vajok. Dobrý úlovok 🙂

mortiiss
22. jún 2012

@sheronka no, super, tak vidíš .. si sa bála, a nakoniec takýto nadštandard 🙂 tak nech su zrele, zdrave.

dadenka111
22. jún 2012

@sheronka super spraaaaaavy. gratulujem k poctu. zbytocne si sa stresovala. pamatam si tvoj koment ci vobec nejake budu a aha. takaaa uroda jeeej
Dobru noc a odpocivaj.

sheronka
22. jún 2012

@dadenka111 Ostala som úplne v šoku. Stále mi hovorili dr že ich nebude veľa.

dadenka111
22. jún 2012

@sheronka 🙂 mozno ich vsetky nevidel a nevedel spocitat. snad bude vacsina zrelych.

gelinka75
22. jún 2012

@sheronka supeeer, no vidis tak z toho poctu bude urcite dost zrelych 🙂

gelinka75
22. jún 2012

teraz som narade ja, snad to nejak prezijem, uz ledva sedim, aj to mam furt vystrcenu panvu dopredu a som zaklonena, lebo to tlaci vsade, chodim ako kacica aaaaaaach

maruskaaaa
22. jún 2012

@gelinka75 s tým rátame, že ďašia úspešná budeš ty 🙂 🙂 🙂 🙂 už aby som sa dočkala aj jaaaaaaaaaa, pomoooc, to čakanie ma zabije 😖

ivka3901
22. jún 2012

čaute baby moje čo je nového tu 🙂 bola som u kamošky na káve fajne sme si pokecali a dohodli sme si dovolenku už sa na ňu teraz teším 😀 na našom novom aute sme Taliansko

ivka3901
22. jún 2012

@lubkaeck vieš čo možno časom uvidíme,ale určite teraz zhruba na také 2 roky dáme určite pauzu kvoli financiám musíme niečo našporiť a aj budeme mať chladnejšiu hlavu a možno moj drahý zmení názor a pojdeme ozaj do toho Brna 🙂 inak díky za podporu

tinasc
22. jún 2012

@mortiiss áno to čo povedal Drábek, to myslel vážne, lenže mne sa to nezdalo, aby som už v 9tt vysadila utroš, potom som išla k obvodnému gyn. ten mi povedal, že ešte aspoň dva týždne, inak mi už nechcel napísať, kočky z fóra mi poslali nejaký utroš, tak som ho vysadila až v ukončenom 13tt 😉 držím palce, aby bolo všetko ok...

evulik222
22. jún 2012

@dadenka111 to sa akurat minieme,ja pojdem na krv 6.7..dali ste si zamrazit este 4embyjka,to je dobra sprava🙂No ja som volala dr ktory zastupuje mojho a vravel ze nema pristup ku kartam,akoze nechapem.Ale vypisu mi novu ziadost,pondelok skocime pre nu a zacnem vybavovat.

evulik222
22. jún 2012

@gelinka75 neboj,urcite prezijes,pozajtra budes mat OPU za sebou uz

lubkaeck
22. jún 2012

@gelinka75 ani nevrav a to ja mam len v nedelu kontrolu 😝 a uz teraz ma to tlaci velmi velmi 🙄 a nehovorim o hliene, mozem kludne polepit tapety, ani kychnut si nemozem 😀 😀 😀 😀

gelinka75
22. jún 2012

@lubkaeck 😀 hlien mam uz od pondelka a to dobre vydatny, stale mam potrebu sa sprchovat, ty si kolky den stimulky? tak sa asi v nedelu vidime znova 😀

lubkaeck
22. jún 2012

@gelinka75 ja mam dlhy protokol a som 14DC dnes a hej vidime 😉

gelinka75
22. jún 2012

@lubkaeck joj aj ty si uz dobre vela DC, vsak pomaly aj odber budes mat 🙂 ja som dnes 16DC

lubkaeck
22. jún 2012

@gelinka75 no predpokladam (dufam) ze v nedelu mi povedia, ze si mam vecer sturit pregnyl a v utorok dostavit na OPU 😅

gelinka75
22. jún 2012

@lubkaeck to by bolo fajn, nech to mas cim skor za sebou, zavidim babam co maju kratky protokol, je to ovela lepsie podla mna

gelinka75
22. jún 2012

@lubkaeck pregnyl das sama?

lubkaeck
22. jún 2012

@gelinka75 no jasne, ved ja si menopur picham do zadku a nie do bruska 😉 alebo pojdem za kamoskou byvalou kolegynou nech ma pichne, ale podla mna som leniva na to aby som sa niekam o desiatej vecer trepala 😝 pripadne poviem mm, minule mi to tiez pichal on - ekonom 😀 😀 😀

gelinka75
22. jún 2012

@lubkaeck ja som menopur pichala do bruska a to davas velkou ihlou? 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre