Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

gelinka75
12. júl 2012

@jomini tak to stoji za zvazenie, spomenula som muzovi, tak ked nam to nevyjde zo zmrazenych, porozmyslame aj my nad brnom 🙂

miska.003
12. júl 2012

@gelinka75 ved prave ze ta tuzba ma vedie dopredu... lenze minulostou zit nemozem.....preto som myslela ze toto by ma postavilo znova na nohy no som viac znicena ako predtym ... ☹ este aj priatel mi pridava na starostiach ... takze vsetko sa ruca... :( namiesto toho aby ma podrzal snazi sa odtoho drzat co najdalej,ako keby jeho sa to ani netýkalo ... viem ze babo chce aj on .. no robí vsetko mozne len ne to co by mal.. ☹

jomini
12. júl 2012

@gelinka75 ale Tebe to vyjde 😀 ..vsak, som to uz povadala. My vyskusame to brno, nic nestratime, ani financne a tie slovenske pokusy mozeme vyuzit kedykolvek.

gelinka75
12. júl 2012

@miska.003 teraz si precitlivela z tych hormonov, bude dobre, za chvilu mas odber a potom sa budete tesit na embryjka, muzi su v tomto inaksi, nevedia to tak prezivat, ved koniec koncov, daju len spermie, ostatne je na zene viac menej

gelinka75
12. júl 2012

@jomini vsak ty mas zajtra krv tak este nehovor hop 😀

jomini
12. júl 2012

@gelinka75 ty si optimista 😀 😀 😀 inak dneska som trocha spinila, takzeee zajtra ms

gelinka75
12. júl 2012

@jomini ano? ☹ skoda, ja som spinila po ET skoro stale ☹ podla mna to moja maternica nezvladla, bola prestimulovana, kedze uz na 10DC mi vravela ze je krasna, tak aka bola na 30DC 😠

jomini
12. júl 2012

@gelinka75 myslis, ze si mala velmi vysoku sliznicu? vies kolko mm, bolo to uvedene v tej sprave, ktoru sme podpisovali po OPU. Ja som mala opacny problem, normalne mam pekny sliznicu a teraz som mala iba 9mm..

gelinka75
12. júl 2012

@jomini a tu spravu nam davali? nieco som podpisovala ale asi tak, ze lezala som a sestricka mi to strcila na podpis, vzdy pozeram co podpisujem, ale toto mi bolo jedno, medzitym som vracala este tak vobec neviem o co islo 😅 no presne nato som myslela, ci nebola velmi vysoka

miska.003
12. júl 2012

@gelinka75 vcera som uz bola na nervy s tej injekcie.. a smial sa ze ako to moze bolet ... a jemu v utorok brali len krv a boli ho to doteraz :D to si ho mala vidieť,ked prisiel zamnou do prace.. :D bol celi bledý a stale dookola omielal ze tolko krvi ani nema co mu zobrali .. a ked som mu to vcera pripomenula tak skoro omdlel len pri pomyslení na to 😀 😀 😀 😀 takze dufam ze dnes bude milší :D

jomini
12. júl 2012

@gelinka75 juuj, ty si mala neprijemnu OPU, ano bolo to tam uvedene, aj pocet folikulov, vajicok a este nieco.

jomini
12. júl 2012

@jomini ..ale sprava ostala v GF

gelinka75
12. júl 2012

@miska.003 no muzi, aj moj vtedy prisiel, ze dobre ho vypumpovali, ale nejak nereptal, ale mna by pichnut teda nechcel, tak som musela sama, aj mna bolia zily po odbere aj tyzden to citim

gelinka75
12. júl 2012

@jomini no tak tie detaily vobec neviem co tam boli, iba co nam hovorili ustne, ale vsak sa nato na konzultacii popytam 😀 stenova bude rada 😅 😅 ano ja som vracala po opu 7x z narkozy, som vyvolena

jomini
12. júl 2012

@gelinka75 urcite bude rada 😀 a dobra sprava, narkoza ta uz necaka, uz iba KET a max. epi

gelinka75
12. júl 2012

@jomini 😀 si zlata, bodaj by si mala pravdu, drzim ti palce na zajtrajsiu krv, ja nejdem, kedze uz 4 den mam mrchu, test cisty, aj dusik zmizol 😖

jomini
12. júl 2012

@gelinka75 dakujem pekne, mm mi dnes oznamil, ze si vzal na zajtra volno, zevraj chce ist so mnou...ulievac jeden 😀

sheronka
12. júl 2012

@jomini Držím zajtra palce 😉

jomini
12. júl 2012

@sheronka dakujem pekne, no mi uz vysledok vieme 😒
No tebe z celeho srdca blahozem, maminka...mozno dvojnasobna

sheronka
12. júl 2012

@jomini

jomini
12. júl 2012

@sheronka zajtra to bude rychla formalita ☹ testiky su negativne

sheronka
12. júl 2012

@jomini Máš aj zmrzlinky?

jomini
12. júl 2012

@sheronka toto bolo prve KET, viac nam nezostalo, no aj tak som na nich pysnaaa, lebo sme mali len 2 blastocysty a obe sa rozmrazili

ivka3901
12. júl 2012

@mistisa no vidíš já musím byť zakaždým IN 😀 😀 😀 😀 no hádam sa tá mrcha ustáli,ale teraz som trochu zmätená,že ktorú mrchu mám teda počítač tú pravú 😕 no tak dúfam,že sa to nejak upraví a ovulka možno vyjde,ale to si piš,že si na dovolenke oddýchneme a vlastne my sme to už vyhodili z hlavy a vobec sa nato nesústredujeme a žijeme ako doteraz 🙂 daj vedieť ako si dopadla na kontrole ahá ak by náhodou IUI nevyšlo tak by ste išli na IVF?či až neskor? 😕

ivka3901
12. júl 2012

@jomini dakujem si milá no hádam ho zlomím,ale až v roku 2014,lebo mi vtedy končí poistka tak budú nejaké peniažky 🙂 a dovtedy sa možno stane zázrak,ale o tom pochybujem 😔

mistisa
13. júl 2012

@ivka3901 nooo ktovie ale asi az tuto nie? No zaujmave to veru neviem hm. :-/ no uvidime ci bude IUI ak bude a nevide tal davame pauzu.potom sa objednam na konzultaciu a podla toho kolko nasporime sa zariadime.ked sa nam 1000 podari tak budem trvat na IVF.ked si predstavim ze sme do toho uz 800 € vrazili a nemame ani jedno IUI za srbou tak mi je do placu.keby to clovek vedel rovno iddeme na IVF .noz tak ale keby keby... Len sa zregenerujte poriadno.inak si predstav ze napr. V brne to robia tak ze v jeden den prides ked mas dominantny folik pichnu hned pregnyl a hned ides na IUI ziadne lietanie ako tu ze az na dalsi den. Sila bo.uz sme na ceste tak som zvedava ako dopadnem . Ozvem sa 😉

gelinka75
13. júl 2012

@mistisa drzim palce moja nech tam nieco najdu a ides do toho!!! 🙂

mistisa
13. júl 2012

@gelinka75 dakujeeeem.uz som po odobrati krvi a cakam na ultrazvuk. 😉

mistisa
13. júl 2012

@gelinka75
@ivka3901 nooo tak stale su male. nepovedala ani ci su vacsie alebo nie.tak neviem.poobede mam volat a ked hormony klesli alebo sa nepohli neoplati sa stimulovat dalej .vraj u zien s PCO treba byt trpezlivy trva to dlhsie ako u normalnych zien . No a tak uz tomu vobec nedavam nadej.dohodli sme sa z mm ze koncime.ideme setrit a najblizsie buduci rok pojdeme asi na IVF. Uz nemame ani jeden nervy ☹😢

gelinka75
13. júl 2012

@mistisa vydrz do vysledkov co ti povedia, mozno treba silnejsie lieky mne by sa pri 1 ampulke tiez nic nevytvorilo, ale vsak povedia ti co dalej a potom ides na konzultaciu?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre