Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

majkulik
8. nov 2013

@leonie777 dnes mi este nie uplne dobre. mam home office, aj ked som zatial nepravila ani tuka, ale na vecer sa do toho pustim a mam cely vikend pred sebou. volala som tam aky je vysledok, ale ako sa im dari, sa ma nenapadlo spytat. ja verim, ze je vsetko OK a ze su to bojovnici ako my dva.

bobulab
8. nov 2013

Ďakujem Vám za rady...Ste zlaté...Uvidim, co bude zajtra a až potom zavolám, lebo tam už ako hlupana vyzerať nechcem...

leonie777
8. nov 2013

@majkulik hm, tak uvidim co bude so mnou, lebo ja mam uz v pondelok nejake pracovne povinnosti, co sice viem prelozit na utorok, ale trcat doma a rozmyslat o sebe sa mi moc nechce 🙂 tiez verim, ze vajicok si mala dost nato aby boli skvele vysledky a vybojujes tento boj upesne 🙂

adulka1979
8. nov 2013

@majkulik gratulujem, tak to máš za sebou. Chcem sa spýtať, podľa čoho si sa rozhodla, či dať PK? Embryologička ti všetko vysvetlila, popísala? Lebo ja fakt neviem, ako to budem mať ja, keď sa budem musieť rozhodnúť... 😒 A ešte by ma zaujímalo, či si už zaplatila za zákrok,, alebo sa platí potom? Vďaka.

majkulik
8. nov 2013

@adulka1979 dakujem 🙂 ohladom PK som sa pytala embriologicky. nevedela som sa rozhodnut ani ja. ako su to financie naviac, ale oni vedia co robia, tak som si nechala poradit. Este som neplatila. budeme platit v den transferu. Ale teraz priblizne uz viem kolko budem platit.

adulka1979
8. nov 2013

@leonie777 No tak to vyzerá, že ty ma predbehneš... 🙂 Ale nevadí, hlavne aby všetko vyšlo tak ako má.
Ja mám v nedeľu kontrolu a potom sa uvidí, ale vraj bud.týždeň bude aj u mňa OPU.
Bola by som zvedavá, kto bude mať v nedeľu službu....
Nevieš náhodou ako sa volá doktorka, taká blondína? 🙂

adulka1979
8. nov 2013

@majkulik Tak ano , hádam vedia čo robia. A môžeš mi napísať, cca koľko budeš platiť? Nech mám predstavu.... 🙂 čo ma čaká.

janan82
8. nov 2013

@erin365 Tak mna to chvalabohu zatial preslo. Ved uvidime ci sa to nevrati. Preto si myslim, ze Ti to tentokrat vyjde, ked uz si povyhadzovana. To mas vyssiu hladinu hormonov. Treba uz len verit a vydrzat.

leonie777
8. nov 2013

@adulka1979
@majkulik tak babule, ja mam opu v pondelok 🙂 drzte palce, myslite na mna a potom sa ozvem 🙂 dufam sa este ku mne niektora na pondelok pridate 🙂

erin365
8. nov 2013

@janan82 och, bodaj by... už 3.deň cítim podbruško ako keby mala prísť každú sekundu ms aj ma občas akoby pichlo..., večer neviem zaspať a ráno už som o pol piatej čulá..., cítim takú pachuť v ústach...teda ani nie v ústach ako v hrdle - presne ako pri narkóze keď začína účinkovať...cítim miernu kyselinu a dnes sa mi normálne vrátila hore krkom až ma to veľmi zabolelo, lebo to štípalo jak keby mi tam horí oheň, včera som sa začala vyhadzovať čo ja len vtedy keď mám ovuláciu a už dlho som takto vyhádzaná nebola... plus dnes ráno mi bolo bleee ale nevracala som, teraz ma bolí hlava...no čo ti poviem. Všetky príznaky tehu, iba citlivé bradavky mi chýbajú...tie som mala pri každom tehu.

erin365
8. nov 2013

neznášam Utrogestan! Chodím jak pocikaná, jak mi to všetko tečie von kedykoľvek...ani dve slipové vložky to nezachránia! vrrrr... 😠

leonie777
8. nov 2013

baby, len sa uistujem, ze som spravne pochopila sestricku, ze zajtra/sobota picham injekcie posledny krat, vecer sobota pregnyl a v pondelok opu.

erin365
8. nov 2013

@janan82 ozaj a čakáš teda dvojičky? ujali sa obe vložené embryjká?

adulka1979
8. nov 2013

@leonie777 No neviem, či sa stíham k tebe pridať... 🙂 Ale asi nie. Aspoň potom informuješ, ako to prebehlo, nech viem, čo ma čaká.

erin365
8. nov 2013

@leonie777 ja už som si nepichala injekcie keď som si mala dať pichnúť pregnyl... 😕

leonie777
8. nov 2013

@erin365 myslim, ze som dobre zapisala ze uz picham len zajtra posledne ... citam tie tvoje tehu stavy, urcite to bude pozitivne a budem nedockava na fotky testu v pondelok alebo aj skorej 🙂
@majkulik potvrdzujes? 🙂 posledne injekcie zajtra, ked opu mam v pondelok ... tusim aj ty si to tak mala ...

erin365
8. nov 2013

@leonie777 veľmi sa budem snažiť vycikať cez víkend // 😀

erin365
8. nov 2013

Majte sa krásne, pekný (snáď slnečný) víkend... máme hody, tak sa nažerem 😀 😀 😀

janan82
8. nov 2013

@erin365 No už tá pachuť niečo hovorí 🙂 Ja som bradavky vôbec necítila, vôbec ma neboleli, ani nič podobné. Jedine sa mi prsia plnili ako pri ms, inak nič. Ja som nemala ani tú pachuť v ústach, ale čo som čítala, tak to je jeden z príznakov. Ja som len cítila kríže a bola som častejšie unavená a podbruško som cítila akoby mala prísť ms. Ty už máš deti?

janan82
8. nov 2013

@erin365 Nám sa nakoniec ujal len 1 bojovník, takže len jedno. Ale boli sme pripravení aj na dvojičky, preto sme šli dotoho, že sme vkladali 2. Môj manžel je z dvojičiek.

zuzkagal
8. nov 2013

@majkulik
@leonie777
@adulka1979
Ahojte dievcata, teraz som mala tri dni v robote "na pilno" nestacila som citat ani pisat. Len som v rychlosti hladala info ako Majka vcera dopadla 🙂 pridem domov, vsetko si precitam a budem vas info aj o mojich spomalenych folikulikoch.

mauerka
8. nov 2013

@erin365 Velmi ti prajem, aby tie priznaky boli "tie spravne" 🙂 Lebo ja som sa pozorovala ako diva, ziaden priznak, absolutne nic...

erin365
8. nov 2013

@janan82 nemám...3x som otehu prirodzene a 3x som aj potratila ☹

janan82
8. nov 2013

@erin365 Tak to mi je ľúto, tak to teraz musí vyjsť. Len keď Ti to aj potvrdia, tak si dávaj na seba pozor. Ja som chodila do práce prvých 6 tt., potom som si našla kvapky krvi, tak som išla gynekológovi, či je všetko OK. Chvalabohu bolo všetko v poriadku, ale že mi odporúča po umelom ostať prvé 3 mesiace doma, tak som sa nechala nahovoriť, že veď toľko času, námahy a peniažkov to stále, že som ostala 2,5 mesiaca doma. Veď nám je prednejšie naše bábenko ako práca. Teraz už chodím do práce, uvidím koľko vydržím, ale presilovať sa nebudem.

sonulka81
8. nov 2013

@leonie777 36 hodin teda sobota ,večer o 22 .pred opu len pregnyl,žiadne iné by si už nemala pichať.

vodnari
9. nov 2013

@blavabla
@tyli ďakujem vám babulky...určite dám vedieť....a vy máte čo nového?

blavabla
9. nov 2013

@vodnari zlatko vidim, ze ani ty nevies spinkat.., maly tak kopkal, ze ma zobudkal a uz neviem zaspat... 😉 no nadhera moja.. 🙂 uzivame si... 26tt, len teraz som tu riesila injekcie a za chvilku rodime, strasne to vsetko leti...ale je to nadherne obdobie, vies o com hovorim...a drzim ti palceky, aj babatkovske, aby si si to co najskor zopakovala... 🙂 🙂 🙂

vodnari
9. nov 2013

@blavabla ja už dlhšie akosik nemôžem spávať....prežívaš krásne obdobie,pekne si to užívaj. je to nádherný pocit. Som veľmi rada že som to mohla zažiť.Držkaj sa.

bobulab
9. nov 2013

@erin365 ahoj cica, co test?

bobulab
9. nov 2013

Ahojte, tak dnes sa ta bolest od moci zmenila na silnu ms a strasne ma bolia prsia a už mi zase zacinaju horucavy z utrogestanu ako minule.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre