Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

donatela
23. dec 2013

@vahy1 veru ani velmi nie...:( nehnevaj sa, ale mala som co robit so sebou🙂🙂 dakujem, uz sa mi aj sopel spustil...:(:( ale snad sa dam doporiadku...🙂

donatela
23. dec 2013

@blavabla tusim si mala s tymi dvojdnovymi zmrzlinkami naozaj pravdu🙂 dakujem za povzbudenie a rady!!

donatela
23. dec 2013

@sarah00 asi sme sa minali...🙂

blavabla
23. dec 2013

@donatela ani nevies aku mam neskutocne velku radost.... 🙂 🙂 ze ti to vyslo...jasne, ze im trebalo dat sancu 😉 vlastna skusenost 🙂 a tak si sa bala...o to mate teraz vacsiu radost..krasne tehulkovanie..mas krasne HCG, len tak dalej mojka 🙂, asi budes vidiet dve srdiecka..xixi, ja som mala ledva polku... nadhera to tu poslednu dobu citat..konecne sa to zakliate vrece roztrhlo!!! 😀 a hned su tie Vianoce krajsie 😵

blavabla
23. dec 2013

@mauerka
Drzim ti palce, aby vsetko dobre dopadlo 🙂

donatela
23. dec 2013

@blavabla juj nestraste vsetky s tymi dvojkami... Nam staci jedno🙂🙂 pozerala som tie hodnoty a vobec to nie je take jednoznacne. Niekedy s nizkym hcg su nakoniec 2 a naopak s vysokym hcg iba jedno...🙂
Ale radost mame, jasne, tesime sa! Vianoce budu o to krajsie... 🙂
A ty sa ako citis? Uz sa ti to krati... Kedy mas TP?

blavabla
23. dec 2013

@donatela verim ti.. 🙂 no krajsi darcek, ste si ani nemohli priat 🙂 🙂 dakujem za opytanie...mame sa fajne, ziadne problemy...veru leti to, len nedavno som tu riesila injekcie a testy a za chvilku je nase milovane srdiecko tu<3 velmi sa na neho tesime... 🙂 🙂 🙂 mal by prist 22.2. 😉

anna8411
24. dec 2013

Ahojte,baby neviete kedy po sviatkoch v GF zacinaju ordinovat

waitiekatie
24. dec 2013

@anna8411 ja idem na krv 27. 12. robia od 7-10, ale beru iba objednane pac.... a stale su medzi sviatkami takto.. po sviatkoch si nepamatam 🙂

anna8411
24. dec 2013

@waitiekatie dakujem,ja si potrebujem len zavolat aby mi nejake papiere nachystali a ked budu robit uz normalne tak si ich chcem na recepcii vyzdvihnut,a tiez potrebujem meilom poslat jeden papier.Ked tam pojdes vies sa mi pozriet,kedy zacnu uz tak normalne ordinovat,dakujem

zuzkagal
24. dec 2013

dievcata.vcera mi sestricka v gf oznamila ze so tehotna a ja som dnes dostala normalne ms.presne nacas.... co sa to deje? :( znamena to ze sa bublinka neudrzala?? ach jaj asi sme sa radovali predcasne :( :( :(

waitiekatie
24. dec 2013

@zuzkagal este sa neplas... Dr. mi jasne povedala na ET ze spinenie alebo krvacanie neznamena, ze nie som tehotna... akurat budes musiet utros prehltat a mozes byt z neho otapena.. este to nevzdavaj 😉 bola si 2x na krvi, ci len raz?

sarah00
24. dec 2013

@anna8411 http://www.gynfiv.sk/ambulancie/ordinacne_hodiny/ otváracie hodiny 😉
@zuzkagal utrogestan zapíjaj, ak máš špinenie a v piatok ráno choď opäť na krv. držím palce

dievčatá všetkým Vám prajem pokojné Vianoce 🙂

annamary27
24. dec 2013

Ahojte,od roku 2010 som sa stala pipinou z GF,na tretie IVF sa nám podarila naša teraz už 9mesačná Terezka,Sem tam nakuknem do tejto témy a držím Vám všetkým palce,aby aj Vy ste našli to šťastie 😀

anna8411
24. dec 2013

@sarah00 dakujem

zuzkagal
25. dec 2013

@waitiekatie dakujem no nevidim to ruzovo.kebyze spinim tak este ok, ale ja normalne krvacam :( na krv som bola len raz v pondelok a mam ist az 14. na utz.

janan82
25. dec 2013

@zuzkagal Este nebud smutna, skus tam v piatok zavolat, popripade si sprav doma testik. Moja svagrina mala.prve 3 mesiace normalne menzes a to vtedy ani netusila, ze je tehotna. Utrogestan teraz zapijaj, aj ked ti z neho bude mozno tazko na zaludku.
Drzim palceky.

donatela
25. dec 2013

@zuzkagal ak je krvacanie masivne, isla by som na pohotovost a ak mierne, tak v piatok rano do gf. Vezmu ta ako urgent pripad urcite🙂🙂
Drzim palce!

zuzkagal
25. dec 2013

@donatela
@janan82
dakujem dievcata, krvacanie je mierne a uz ustava.... urcite v piatok pojdem do gf. ptm dam vediet 🙂

donatela
26. dec 2013

@zuzkagal urcite je vsetko v poriadku, len si v case svojej pravidelnej ms trochu zakrvacala. Vela zenam sa to stava... Neboj a ostan kludna!!! Velmi budem na teba mysliet🙂

waitiekatie
26. dec 2013

Dievcataaa, ja uz chytam nervozitu 😀 normaalne ma aj brucho boli ked myslim na to,ze zajtra mam ist na krvicku..a zaroven sa tesiiiiim...bo verim v dobre spravy..esteze beru hcg,nie cholesterol, po tych dobrotach by ani nemali na mna tabulku 🙂 s kym sa este vidim okrem @zuzkagal ? 🙂 🙂

donatela
26. dec 2013

@waitiekatie drzim palce na zajtra a tesim sa na dobre spravy🙂

kklaudia
26. dec 2013

@waitiekatie veru veru, čakáme dobré spravičky
@donatela ty sa ako cítiš? Ja som si robila další testík ciarka je silnejšia!!! Jupí... Už sa neviem dočkať 14.1. 🙂

kklaudia
27. dec 2013

Dievčatá asi do 01.00 hod som mala strašné bolesti v podbrušku, vôbec som sa nemohla ani uložiť, ani zaspať. Ráno som čakala krvičku ale našťastie nič... Tie bolesti boli strašné...

janan82
27. dec 2013

@kklaudia Také bolesti ako pred menštruáciou? Ak si už po vklade, tak to budeš mávať ešte počas prvého trimestra. To sa rozťahuje maternica a bábo sa uhniezďuje.

guginenka
27. dec 2013

@waitiekatie - tak ako? 😉

waitiekatie
27. dec 2013

Joooj,nervozna som,este nevolali...keby som si ohryzala nechty,uz som bez prstov 😀 ale bola som asi 6. v zozname kde si pisala cisla,mozno sa zachvilu dockam..

kklaudia
27. dec 2013

@waitiekatie daj hneď vedieť, čakám pozitívne správy 🙂

kklaudia
27. dec 2013

@janan82 dufam že je všetko OK, ďakujem 🙂

zuzi20
27. dec 2013

Ahojte dievčatá, všetkým čakateľkám (či už bábetiek či na výsledky) držím palce !! 🙂
Chcem sa Vás spýtať, ja sa chystám na KET, len stále ešte čakám na menzes a ten furt nikde. Nerozbili náhodou niektorej z Vás tie hormóny cyklus? (momentalne beriem len prednison a kys.listovu)

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre