Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

janula2003
9. okt 2016

@miskab uz bolo neskoro, lebo som mierne krvacala uz od minuleho piatku...to je uz jedno...

miskab
9. okt 2016

@janula2003 jaaaj moja to mi je luto :( drz sa :(

ria294
9. okt 2016

@janula2003 veĺmi ma to mrzí....

ria294
9. okt 2016

@miskab áno už volali, určite už aj tebe, neskoro ti píšem. A ako si dopadla?

miskab
9. okt 2016

@ria294 zajtra mam dalsiu kontrolu, a ty?

ria294
9. okt 2016

@miskab ja mám v utorok odber oocytov. Dnes si idem pichnúť Pregnyl . Tak verim, že aj tebe to už príde o pár dní 😉 Možno sme sa tam dnes aj stretli 😉

miskab
9. okt 2016

@ria294 no mozno sme sa aj stretli. len neviem ktora si bola 🙂 supeeer ze mas v utorok odber aj ja som si myslela ze budem mat v utorok odber a zajtra ze posledna kontrola a ze v stredu alebo vo stvrtok budem mat odber zajtra mi to upresnia , no by sme sa streli aj na odbere keby ma dali na utorok :/

leelloo
9. okt 2016

@janula2003 to mi je velmi luto, držala som ti tak moc palce, drž sa

denulka2706
9. okt 2016

@ria294 ahojte... Ja chodím tiež do ginfiv.. ešte stimulujem len diphereline,mam dlhý protokol a utorok mám prvú kontrolu 4. deň cyklu... To už by som asi mala začať aj s gonalom... Chcem sa spýtať ako často asi budem potom chodiť na kontroly... Môže to byť aj každý druhý deň do odberu vajok?

baby24
9. okt 2016

@janula2003 zlatinko drz sa to ma moc moc moc mrzi strasne.... ☹

ria294
9. okt 2016

@denulka2706 ahoj ja som mala krátky protokol a na kontrolu som bola dva krát 😉

mkatkam
10. okt 2016

@denulka2706 ahoj ja mam dlhy a bola som 4den,potom11den,14den,17den a 19den. Ale je to individualne. Ja som si este dokupovala lieky lebo som mala pomalsi nabeh..

denulka2706
10. okt 2016

@mkatkam ahoj,takze môže to vychádzať aj na víkend kontroly,hej?

denulka2706
10. okt 2016

@mkatkam a ešte sa spýtam, už na 4. cyklu je už vidieť na sone nejaké folikuly?

mkatkam
10. okt 2016

@denulka2706 ahoj ano,moze to vyjst na vikend. 4. den cyklu este len pichas asi diphereline,na utlm tvojich vlastnych hormonov,este menstruujes,nemyslim ze su tam folikuly.vtedy pozeraju,ci sa ti nahodou nespravila cysta a mozu zacat stimulaciu

denulka2706
10. okt 2016

@mkatkam aha... No ešte len diphereline.... Zajtra idem na to prvé sono,tak som zvedavá čo sa dozviem... Už sa neviem dočkať 🙂 už nech mám všetko za sebou.... Stále myslím pozitívne a proste straaaasne sa teším až budem mať po transfere a po všetkom 🙂 hlavne nech je tých vajok veľa po stimulke 😉

denulka2706
10. okt 2016

@mkatkam ďakujem za odpovede 🙂

veroniq85
10. okt 2016

Ahojte dievcata prosim vas pomohl by mi niekto napisat ako to prebieha v den iui v gynfive? Povedali nam ze mame prist na 7 s tym vyhlasenim overenym od notara. Potom asi podpiseme tie papiere pred nimi. A muz potom pojde odovzdat spermie a ja ho tam zatial pockam a potom sa vratime o 2 hodiny priamo na zakrok? Lebo som pocula ze sa vraj dve hodiny upravuju. A po iui chvilu este aj polezim? Dakujem pekne za odpoved. Rano nas totiž tak rychlo vybavili ze nic som sa nestihla opytat

janie7
10. okt 2016

@veroniq85 Tak, toto by aj mna zaujimalo, kedze sa iui asi nevyhneme, aj ked manzel hovori, ze ano 😉 Prosim ta, beries aj nieake tabletky? Lebo mne naordinovali Clostil a ak vsetko dobre pojde, tak potom iui. Inak, u nas su vsetky vysledky v poriadku, tak neviem preco sa krpcovi nechce.

veroniq85
10. okt 2016

@janie7 ahoj ano brala som clostil 2x1 tabletku od 5 po 9 den cyklu. Medzi 10 az 12 sa ide na kontrolu. Ja som bola dnes na 11 den. Brali mi krv a lekar urobil utz. Folikul bol uz dost velky a hned mi pichli pregnyl aby folikul praskol a iba mi sestricka povedala ze rano o 7 mame prist. Lekara som sa nic nestihla opytat. No my uz jedneho drobca 2,5 rocneho mame. Ten sa nam bez problémov podaril. Druhy sa nam nedaril uz skoro rok tak muz siel na spermiogram a zistili ze ma problem s pohyblivostou a tak nam navrhli skusit iui. Ja som mala výsledky v poriadku. A ako dlho sa snazite?

janie7
10. okt 2016

@veroniq85 Dik moc za informacie, my sa snazime necely rok, ale tak striedavo oblacno, lebo furt do toho nieco pride, ale uz mam svoje roky a aj ked vyzeram ovela mladsie, telo neoklames, tak to moc nechcem natahovat.
Mne tusim doktorka Clostil predpisala rovnako ako tebe 😉 Tak tento mesiac este skusime priorodzene a potom sa asi do toho pustime tiez. Silno drzim palce, nech sa Vam to podari na prvy sup. A ozaj, z Clostilu ti nebolo zle, pripadne ta nebolela hlava?

denulka2706
10. okt 2016

@mkatkam a ešte sa chcem spýtať,ze snáď nevadí že si diphereline aplikujem do rúk pod kozu? Až keď mi dajú gonal budem aplikovať do brucha...

veroniq85
10. okt 2016

@janie7 dakujem tak dufam ze to vyjde. Idem 2x za sebou. Ta uspenost je tam 10 az 15% cize nic moc ale treba verit. S clostilom som nemala problem. Nepocitila som ziadne vedlajsich ucinky ale to je individualne. Tak budem držať palce aby to aj vam vyslo co najskor😘

mkatkam
10. okt 2016

@denulka2706 hej to nevadi.aj ja som uz potom pichala do ramien,aj do brucha ..aj sestricky mi do ruk pichali.

denulka2706
11. okt 2016

@mkatkam ahoj ... Mám problém... Pichla som dnes prvú dávku gonal.... Malá som si pichnúť 150jedn z tej 900.. a pichla som zo 450.... Teraz neviem čo mám robiť.... ☹

cucica
11. okt 2016

Zavolaj na HOt line Gynfivu a tam ti skôr poradia - 0905 333 513,

cucica
11. okt 2016

Jaj, ty si si len pichla z mensieho balenia? Ja som to najskor pochopila, ze si si pichla tolko jednotiek🙂)) Tak to sa asi nic nestalo, hlavne, ze si si pichla taku davku, ako si mala🙂

denulka2706
11. okt 2016

Menšie balenie....ale ono je to asi aj slabšie... 450 má 0,75 ml a 900 má 1,5ml ... Tak je tam rozdiel... Radšej asi zavolám po šiestej na tú horúcu linku.... Ojojoj....a už mám po pozitívnom myslení ☹ ☹ ☹

gabika31121985
11. okt 2016

@miskab ahoj no dnes idem na pohotovosť večer nech mi pichnu pregnyl a vo štvrtok idem na siedmu ráno na odber 😀 a ty ako ?

denulka2706
11. okt 2016

Tak všetko je ok.... Stresujem zbytočne.... Joj ... 😄😄😄

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre