Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

guginenka
31. jan 2014

@waitiekatie - nevadi... 😠 uz som si prisambohu nechty obhryzla a nervozna jak pes... ale SKODAAAAA 😕 ... dufala

waitiekatie
31. jan 2014

@guginenka ja tiez duafala.. ale menej ako 0.1 je dost malo... no nic KETacky, som vam vernaaaa 😎

majkulik
31. jan 2014

@waitiekatie DO KELU. tak som saa tesila. inak mam doma asi 20 . . . starych testov

sarah00
31. jan 2014

@waitiekatie aaaaa, škoda ☹ ale neboj dočkáš sa, všetky si to zaslúžime 🙂

waitiekatie
31. jan 2014

som volala do GF a sestricka ze co akoze chcem... reku dokedy mam cakat... tak som z nej vymamila, ze ak nedostanem ms cez vikend mam sa dojst ukazat.. myslite ze sa mam objednavat? podla mna asi nie, ci?

majkulik
31. jan 2014

@waitiekatie ked ti krv nic neukazala tak by som tam nechodila. na co? Jedine sa obejdnat na dalsiu konzultaciu, ked chces. Ja som tam druhy krat nebola

majkulik
31. jan 2014

@leonie777 juuuj, tak sa staraj pekne o bublinky. verim, ze je vsetko OK a pekne sa uhniezduju u maminky

waitiekatie
31. jan 2014

@majkulik no dobre, ale kolko budem cakat na ms, ked vyvolavacku mi pichli pred 12 dnami a zaucinkovat ma do 10?? to nie je normalne, ze som nedostala.. mam to cele asi rozhadzane..estrofem nosim v kabelke ako na hotove a nic 😒 povedala ze ak do 14 dni nic, mam sa dojst ukazat...nie som po vklade, som v priprave na KET a ledva na to cakam uz mesiac 😀

majkulik
31. jan 2014

@waitiekatie jaaaj. ja som tiez v priprave, ale uz beriem estrofen. mne tiez meskal. Jedna kocka spominala, ze ms prisla az na 40ty den! tie hormony su svinstvo, cele telo rozhadzu. a nie len telo . . .

leonie777
31. jan 2014

@majkulik
@waitiekatie
@sarah00
@guginenka
ahojteeeee, takze dvojky su u mna, jedno je 2bunkove a druhe 4bunkove ... dufam, ze vsetko bude v poriadku a na krv idem 14.2.
co mate vy nove?

majkulik
31. jan 2014

@leonie777 juchuuu, dobretito vyslo na piatok, nemusis zajtra do prace ani pytat volno.
ja po starom, buduci tyzden kontrola 🙂

guginenka
31. jan 2014

@leonie777 - paradicka parada. na valentina... 😵 to musis dat... 😉
@waitiekatie - v pondelok tam chod, podla mna si tam zavolaj a pre istotu si objednaj termin. nech ta tam niekde pichnu. to su tie hormony ...

waitiekatie
31. jan 2014

@leonie777 myslime na tebaaaa... bude Valentin a Valentinka 😵 😵

waitiekatie
31. jan 2014

@guginenka no uvidim co po vikende.. nebudem tlacit na pilu.. teraz ma rozbolelo brucho akoby mala ta mrcha milostiva dojst este dnes.. ja uz dnes nicomu nerozumiem.. desny den v praci, kopec roboty nestiham vybavit, dalsia debilna statistika a negativny test... heeeeelp.. dneska vecer to nebudu dve deci,ale flaska 😀 😀

wanda1986
31. jan 2014

@guginenka no mi ideme prvýkrát.tak drahy chodi na zmrazovanie (teda raz bol a o týždeň má ďalší termín). tak mame podanu ziadost do poistovne a čakáme na výsledky z genetiky(čiže ešte 2mesiace ešte). ale dúfam,že to bude ok 🙂 drahý teraz začal brať Bio Maca Extra, lebo doteraz bral vitamíny čo mu kázali, pije čaj z kotvičníka no a teraz mu odporučili tú Macu,lebo ten posledný spg bol horší ako prvé dva,ked nebral nič. chodili sme aj na akupunktúru november/december,len potom išiel ten doktor na 2 mesiace na dovolenku, tak rozmýšlam, či dobrať tú akupunktúru teraz,alebo nie,lebo aj to leze dosť do penazi. takze my asi až na jar,ked budu vsetky vysledky. snažím sa to brať športovo, len musim seba samu furt ukludnovat,ale veríme,že sa to aspon takto podarí. ku ktorému dr chodis na gf?

lorena14
31. jan 2014

@zuzi20 Áno moja odych pomôže skúsme si dať teraz trošku iné ciele a náhoda je blbec možno sa nám to aj prirodzene podarí 🙂

lorena14
31. jan 2014

@majkulik jaj to je srtašné ☹ Prečo je to celé také zložité. Majkulik treba dúfať a nikdy sa nevzdávať snáť raz sa na nás to šťastie usmeje. No ale že neexistuje nič dobré na tie spermijky ja už fakt neviem.

blavabla
31. jan 2014

@leonie777 super🙂nech sa im u maminky paci minimalne 9 mesiacov🙂🙂

guginenka
31. jan 2014

@wanda1986 - jejda prepac, k dr. harbulakovi 🙂

nancsy
31. jan 2014

Ahojte dievčatá, začína si niektorá pichať 10.2.?

vodnari
31. jan 2014

@blavabla tak to máš dobre...mne muž nechce.... ☹

blavabla
31. jan 2014

@vodnari a ako moje, kedy ti zhruba vychadza OPU😀

vodnari
1. feb 2014

@blavabla teraz som tam bola v utorok a doktor mi hovoril že tak asi za 10 dní...plus-mínus dva tri dni.... tak som zvedavá...teraz tak idem v utorok... tak som zvedavá čo mi povedia.

blavabla
1. feb 2014

@vodnari budem na teba v utorok mysliet..... drzim palceky, aby si mala kvalitne vajka...

vodnari
1. feb 2014

@blavabla ďakujem si zlatá

janielik87
2. feb 2014

Baby, tak ja dnes 1DC... a 10/02 idem na tu kontrolu priechodnosti tekutinou. Fuha, aj sa bojiiim.

zuzkagal
2. feb 2014

@janielik87 vobec sa neboj. Hlavne bud uvolnena, ale vsak to zabezpeci ten cipok a diazepam. trosku ma bolelo brucho ako pri ms, inak uplna pohoda 🙂

sizo
2. feb 2014

@vodnari dakujem aj tebe drzim palce a potom napis🙂🙂

majkulik
3. feb 2014

@lorena14 nuz, takyje zivot, asi si nepomozeme. a pritom ma suepr robotu, nie tak stresujucu. . .

majkulik
3. feb 2014

@janielik87 ahojky, nemusis sa bat, nie je to take zle, ako pisala zuzkagal, potom len trochu boli brucho sko pri mrche, ale inak pohoda. ale chapem ta, kazda sme si tym presli a kazda z nas z toho mala stres. 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre