Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

belalinda
17. aug 2012

@pancuska echinacea je myslim na posilnenie imunity a moj lekar mi radil indol alebo indonal ...

pancuska
17. aug 2012

@belalinda idem si to pozriet na nete,lebo ako som hladala tak som hladala nic mi poriadne nevyhladalo......dakujem 😉 😉

belalinda
17. aug 2012

@javorunka baculatost 😉 by mohla byt aj znakom PCO, nemas aj ine priznaky-nepravidelny menzes, nadmerny rast chlpkov a vlasov, vypadavanie vlasov, velky pocet folikulov, zvyseny AMH? Nerada by som Ti tu tlacila nejake kaleraby 😉 ved uz vydrz, onedlho budes mat vstupne vysetrenia hotove a urcite nieco vymyslia a pohnes sa dalej! 🙂

pancuska
17. aug 2012

@belalinda ano je to na imunitu 🙂 🙂 🙂 🙂

belalinda
17. aug 2012

@pancuska pokukaj 🙂 Ten indol mi radil gynekolog onkolog, ktoremu sa da verit 😉 len sa mi to zdalo byt kopu penazi... Ale este som to nezavrhla celkom, vzdy si poviem ze po vyplate a potom zabudnem a potom zase ze ved po vyplate 😀

pancuska
17. aug 2012

@javorunka ahoj,inak aj ja som zostala po clostyle baculka,pribrala som 10kg a nejde to dole! no zatial zidny dr nepovedal ze moj problem je vaha ale tak ja sa zasa az tak nevyznam 😉 mozno to je len psychika.... 😎

pancuska
17. aug 2012

@belalinda ten indonal sa mi viac pozdava,vychadza to 15euri za 30 tabl a 90 tabl za 39euri .....vidis a ja som sa pytala dr a nic mi neporadil....

javorunka
17. aug 2012

@belalinda
PCO su tie cysty ak hej tak presne pred 4rokni ma museli akutne operovat lebo som mala7cm cistu na vajecniku a mavam teraz aj ale vzdy sa vysusia

javorunka
17. aug 2012

@pancuska no ja som pribrala 20kg lebo mi to davkoval kazdho pol roka najprv na 5mesiacov potom polroka pauza 6mesiacov pauza .... asi 2roky

mimi1111
17. aug 2012

@maruskaaaa no ja som mala zlte tricko a bielu dlhu suknu bola som s priatelom dnes som volala po vysledky a kazala mi pichat injekcie co doteraz plus pergoveris 2 davky je to normalne dve naraz??neni to moc?

gelinka75
18. aug 2012

@pancuska @javorunka baby bavite sa o pribrati, ja som pocas stimulky nepribrala nic, ale za 2 tyzdne estrofemu 3 kila, brucho mam ako v piatom mesiaci a to doslova 😠 😀

gelinka75
18. aug 2012

@mimi1111 je to v poriadku, rob presne to co ti kazu pichat, tie hormony spolu posobia na vajka, takze buduci tyzden asi budes mat odber?

maruskaaaa
18. aug 2012

@mimi1111 oni vedia čo robia, neboj, ak ti zvýšili dávku, tak je to ok ako píše gelinka🙂

mimi1111
18. aug 2012

@gelinka75
@maruskaaaa dakujem ukludnili ste ma neviem asi na druhy tyzden lebo uz nebudem mat injekcie mam ich do pondelka a potom mi ostane len dipherelin a potom mam uz len tie do svalu

maruskaaaa
18. aug 2012

@mimi1111 mne tiež chýbal diphereline, tak mi to v GF dala vrchná sestra. Ak by si ešte potrebovala, vrchná sestra ti dá, resp. predá 🙂

mimi1111
18. aug 2012

@maruskaaaa ten dipherelin mam este jednu krabicku ale v nedelu posledn krat pichnem gonalf a pergoveris a potom uz nemam iba dipherelin som zvedava kedy ma daju na odber

maruskaaaa
18. aug 2012

@mimi1111 gonal mám ešte jednu krabicu - 450 IU, akú dávku gonalu si picháš?

gelinka75
18. aug 2012

@mimi1111 kedy mas dalsiu kontrolu? ak v pondelok, vtedy uz nemas lieky, tak si dokupis tam, dohodnes sa s dr. kolko este asi bude treba

belalinda
18. aug 2012

@pancuska ja v nich nevidim velky rozdiel, ten moj mi tusim ten druhy doporucoval Indol3c...

belalinda
18. aug 2012

@javorunka uf, tak s tymto nemam skusenosti... PCO su polycisticke ovaria i ked spravnejsie by sa to asi malo volat polyfolikularne ovaria 😉 Ide o to ze pri PCO je vela nedozretych folikulov, z ktorych sa nevyvinuli dominantne folikuly, nepraskli a stali sa z nich akokeby cysty... Na sone to vyzera ako "perlovy nahrdelnik". 🙂
Ci je to aj Tvoj pripad teda netusim... ☹
Tie cysty sa Ti robili aj pred tym ako si zacala stimulovat vajecniky clostilom?

mimi1111
18. aug 2012

@maruskaaaa gonal som mala 300 a teraz len 75 mam to do nedele lekarke som to hovorila ved uvidim co povie pondelok myslis ze mi daju odber?

mimi1111
18. aug 2012

@gelinka75 pondelok mam kontrolu a lekarka vie ze mam posledne davky uvidime co bude dalej

bbbasa
18. aug 2012

Ahojte baby 🙂 neviete mi niektorá poradit či má dvojbunkove embrio nejakú šancu??v utorok som bola na KET a ze mam len dvojbunkove.. ☹ ☹ ☹ a bojim sa ze to zasa nevyjde ☹ uz to je tretie IVF ale dokopy stvrte lebo teraz mi davali z mrazenych embrii.Dakujem.

gelinka75
18. aug 2012

@bbbasa ahoj a to ti ho mrazili tesne po OPU? ak ano tak jasne, ze ma sancu, nam embryologicka vravela, ze cim menej bunkove mrazia tym lahsie sa rozmrazuju a prezivaju, ak ti ho dali tak isto ma sancu 🙂

bbbasa
18. aug 2012

Ahoj gelinka prosim ta co je to OPU?

gelinka75
18. aug 2012

@bbbasa odber vajicok 🙂

bbbasa
18. aug 2012

pred mesiacom som bola na IVF,bolo neuspesne ☹ a hned som isla na dalsi transfer!!bez prestavky..jaj dakujem dala si mi trochu nadeje!!lebo vsade len cpocujem ze baby maju viac bunkove embrikáá

bbbasa
18. aug 2012

pred mesiacom som bola na IVF,mala som 22 vajicok a stoho 13 embrii,bolo to neuspesne ☹ a hned ako som dostala menzes tak som sa pripravovala na transfer!!hej hej hned zmrazovali 😉

gelinka75
18. aug 2012

@bbbasa bude to v pohode, ja mam mat KET v stredu, ak sa nam tie nase rozmrazia, my zas mame vsetky v stadiu blastocysty

gelinka75
18. aug 2012

@bbbasa pekna uroda 🙂 a ty chodis do gf? tebe robili vklad dalsi cyklus, nemala si medzitym prestavku?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre