Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

gelinka75
23. aug 2012

@nelly3 aj tebe a dakujem

javorunka
23. aug 2012

@alibabaa ahoj tak presne este neviem co ma caka lebo nemam este urobene testi tie co sa berie krv 3den menzesu 14-21 a potom mi to povedia a ta cena 1300 sa plati naraz ci sa to plati nejako postupne

maruskaaaa
23. aug 2012

@gelinka75 V deň vkladu sa utrogestan zapíja že? A potom ďalšie dávky na obed a večer sa zase vkladajú že? 😉

gelinka75
23. aug 2012

@maruskaaaa mam pocit, ze si papiere ani necitala 😀 ano zapija sa rano aj s diazepamom, das si cipok, vycikas sa, napijes 2deci vody a do vkladu necikas

maruskaaaa
23. aug 2012

@gelinka75 čítala drahá 😀 len ma zaujíma či potom sa zase vkladá

lea1333
23. aug 2012

ahojte koculdy tak ze my z drobcom ideme zistit pohlavie do GF a to 3septembra tak ze Vam pisem co cakame a ci sme zdravy! 😉 😉 😉 😉 😉

gelinka75
23. aug 2012

@maruskaaaa ano potom sa uz len stale vklada, ale ked ti bude robit zle odspodu tak sa moze aj zapijat, alebo keby si spinila

anjelicek27
23. aug 2012

@mimi1111 Idealne je stvrt az pol roka odstup, aby telo zregenerovalo. Ale najlepsie mas, ak sa poradis s tvojim lekarom, ktory ta najlepsie pozna.

anjelicek27
23. aug 2012

@mimi1111 Joj, to radcej preventivne pi postupne, aj ked ta nesmedi. ten OHSS je naozaj nebezpecny, nechcem ta strasit, ale aj smrtelne vo vaznych pripadoch. Pitom si neublizis. Taka mensia rada: Doktorka mi hovorila, ze pokial cikam tmavy urine, uz som dehydrovana, pokial je urine bledy, tak je to OK.

alibabaa
23. aug 2012

@dadenka111 myslim, ze som bola len na jednej kontrole. a na nej mi povedali, ze kedy mi budu volat a kedy mam prist...
ak mas pk tak ti budu volat v to rano, ked bude ket.

dadenka111
23. aug 2012

@gelinka75 ze? aj ja mam pocit, ze to necitala. ona ta Marus si z nas robi prdel a dava nam stale tie iste otazky ci sa nam budu zhodovat. 😀 😀 😀
toto s utrosom som ti @maruskaaaa uz pisala ako sa berie aj pri OPU aj ET. 😀 Maruuus 😝 strana 76 v nasej sukromnej teme. ozaj a nam to este aj pani Dr. opakovala co a ako, ked sme odchadzali po punkcii domov. Taka bola zlata Dr. Stenova 😵

alibabaa
23. aug 2012

@javorunka platila som po castiach. najskor lieky. tie v lekarni.potom priplatok za ukony cez vikend a nakoniec som platila ostatne. okolo 800 eur.

gelinka75
23. aug 2012

@dadenka111 ano ona je strasne zlata, taka prajna, da sa s nou 😀 marus uz aby si mala potom, aby sme nemuseli na otazky odpovedat 😀 😀 @maruskaaaa

anjelicek27
23. aug 2012

@gelinka75 Fuha, to je strasne, velmi mi je luto. Ja si to ani neviem predstavit, ako ti je strasne. Ale hlavu hore, si mlada baba aurcite sa to na dalsi krat podari.

gelinka75
23. aug 2012

@dadenka111 mne pred KET volali poobede o pol 4, ze kedy presne mame prist rano, vsetko mi povedali a ze uz nebudu volat az keby sa nerozmrazili, nevolali do 7:40 som myslela, ze uz je to ok, a potom zvonil telefon ☹

alibabaa
23. aug 2012

@maruskaaaa mne sa zda ze v den vkladu len zapijas a dalsi den vkladas.

gelinka75
23. aug 2012

@anjelicek27 tak zas taka mlada nie som 🙂 ale diky, ideme dalej aj napriek bolesti

dadenka111
23. aug 2012

@alibabaa dik za info, tak pojdem iba v pondelok a uvidime 😉 od stredy uz dovolenkujem a cakam

anjelicek27
23. aug 2012

@gelinka75 Aaale, prosim ta, su vela starsie prvorodicky, si este v pohodeee. Ale bolest a strach je stale, ver, ze pokial to male nemas doma v kociku, tak je tu ten divny pocit... co ked nie... Ale ja zase ako stary optimista hovorim, a preco nie, ANO!

dadenka111
23. aug 2012

@gelinka75 fuu to budeme aj my poriadne trpnut na ten telefonat. snad moj drahy bude uz doma z vyletu. dnes sa bali do Dolomitov.

gelinka75
23. aug 2012

@anjelicek27 vies moja lahko sa ti vravi ked ti to vyslo na prvy krat, ja viem, ze to myslis dobre a ano aj ja sa snazim hladiet dopredu a nemysliet nato co bolo a isto aj ja sa dockam, len to chce cas, obdivujem vsetky baby co si tymto presli

gelinka75
23. aug 2012

@dadenka111 neboj take blbe nahody sa deju len obcas, ty pojdes pekne na KET a bude to ok 🙂

annamary27
23. aug 2012

@belalinda ahoj,ja som ostala v GF a do tretice to vyšlo,klop-klop,som s nimi spokojná a keby nám tretí pokus nevyšiel,boli sme s mm rozhodnutý ísť aj po štvrtýkrát k nim.

anjelicek27
23. aug 2012

@gelinka75 No este mi to nevyslo, aj ja mam problemy, ale nepisem o nich. Poviem si, ze Vyjde to az ked sa to narodi. Ale mam nadej. Ta pre mna zomiera posledna. Ja aj keby mi to nevyjde na prvy krat, tak sm zakliaty optimista, nevzdam to, ani ty to nevzdavaj.

gelinka75
23. aug 2012

@anjelicek27 nevzdavam, to isto, vsak uz mam aj termin na dalsiu konzultaciu 🙂

anjelicek27
23. aug 2012

@gelinka75 Jaj, tak super, a uz nemysli na to, ze to nevyjde, vyjde to a hotovo.

anjelicek27
23. aug 2012

@maruskaaaa No ja som lezala v tej miestnosti, kde predtym aj mm daval spermijky 😀 Asi 20 minut ma nechali, potom poslali domov.

mimi1111
23. aug 2012

@maruskaaaa mozno sa naozaj stretneme inak dnes si ma chceli nechat v nemocnici ze maju podozrenie na ten syndrom odmietla som a volala do blavy co mam robit lekar povedal ze zajtra to vyriesime a mam byt v klude

mimi1111
23. aug 2012

@anjelicek27 dnes sa snazim pit vela aj na silu a ako sa to prejavuje nevies?

mimi1111
23. aug 2012

@given hi tak nocnu kosielku 🙂 dakujem

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre