Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

scheflera
30. dec 2014

@amy25 ešte nie. mám ešte 2embria v mrazáku v Gyn-five.nenechám ich tam.teraz som nemohla ísť na KET kvoli tomu,že je 2 týždne zatvorený labák,tak to musím o cyklus odložiť,takže mi vychádza vklad niekedy okolo 9februára.a 23.budem vedieť ako to dopadlo.

amy25
30. dec 2014

@scheflera tak to ešte nič nie je stratené. Treba veriť že sa to podarí už teraz

scheflera
30. dec 2014

@amy25 Kiež by si mala pravdu.myslíš,že by mi mohli v gyn-fiv dať PN-ku?mám ťažkú prácu 12hod.na nohách a aj ťažké bedne.moja gynekologička mi nechcela dať.a ja by som nechcela riskovať.ked sa u nás v robote dozvedeli,že je to negatívne,výpoved stiahli.

amy25
30. dec 2014

@scheflera ja si myslím že by mohli. Nerozumiem prečo ti tvoja gynekologička nechce dať pn. A čo všeobecná?

scheflera
30. dec 2014

@amy25 neviem,kde je problém.vraj nie som chorá,tak prečo PN.možno čaká úplatok.a prečo všeobecná,čo mi tam napíše?

waitiekatie
30. dec 2014

@scheflera mne obvodacka napisala,ze som chora (dg na nejaku chripku alebo co) ale v karte si poznacila,ze som po ivf..a ked sim prisla ukoncit pnku,normalne si napisala,ze ivf neuspesne,citi sa lepsie,pn ukoncena (aj ked je zvlastne to citi sa lepsie a ivf neuspesne v jednej vete..radsej by som sa citila pod psa a bola tehotna....) no a gyndos mi vypisal bez mihnutia oka..ze ak budem chciet,necha ma na pnke az do porodu ak to vyjde,ze po ivf to poklada automaticky za rizikove a pred poistovnou to v pohode obhaji..takze neviem,preco je to ubtvojich doktorov taky problem..horsie je,ze v gf ti ju podla mna nevypisu..maximalne mozno odporucia niekde v sprave..

amy25
31. dec 2014

@scheflera
@waitiekatie
Ak by aj odporučili v správe, tak možno to už tvoj lekár bude brať do úvahy a potom ťa vypíše. Na druhej strane, v gyn five sú lekári, tak predsa môžu vypísať pn, hlavne ked im povieš, že nosíš ťažké veci.

scheflera
31. dec 2014

@waitiekatie
@amy25 opytam sa teda v Gyn-five a ked nie,pojdem poprosiť obvodačku.je len zvláštne,že chodíme do centra,tak by nam mali pomáhať.

annamary27
1. jan 2015

@scheflera ahoj,aj moja gyn ma vždy v pohode vypísala na PNku,vždy po vklade embryjok a dokonca mi po prvom pokuse povedala,že ak po neuspechu chcem ostať doma,že ma v pohode nechá,lebo to je záťaž na organizmus,tak nech si telo oddýchne.a po úspešnom pokuse som bola PN automaticky do pôrodu.ale sto ludí-sto chutí.snád sa Ti to podarí u niekoho vybaviť.

scheflera
1. jan 2015

@annamary27 ty máš ale superdoktorku.,takú chápavú,také by mali byť všetky.mnohé si ale neuvedomujú,že sú tu ony pre ľudí,ale opačne.mna moja doma nenechala,že neni dôvod,a mne bolo z estrofemu na odpadnutie a na vracanie,ale to vraj nie je choroba.tentokrát pôjdem obvodnej,muž sa jej pýtal,a že ma nechá,že to je to najmenej ako nám ona môže pomôcť.ozaj každý človek iný.a stačí tak málo.

chorucka
1. jan 2015

@scheflera ja si v Heliose vždy vypýtam odporučenie a môj gyn. mi da pn ale mala som aj parkrát od obvodnej pn Vedia že človek ma mať klud a aj lieky na pichanie musia byť podane napr inekcie v rovnaku hod. a aj kontroly v centre a všetko okolo toho Môj lekar povedal ze v prípade tehotenstva by som bola na pn až do pôrodu že už samotne ivf + moja endometrioza že by bolo najlepšie ostat na pn

bubbbulik
3. jan 2015

ahojte baby potrebujem radu,bola som na krv vysiel my pozitívny tehu test,,potom ale za tri tyždne som isla na ultrazvuk plod mal 2mma a dutinka 9mm,povedal že nevidi akciu srdiečka že mam prist za 10dni že je ešte skoro že som na začiatku 7 tyždna,po tych desiatich dnoch už plod vidno v dutinke nebolo tak my povedal že to asi skončilo lenže ešte my zobrali krv a sestrička my volala že krv stupa takže stale tehotna som len nevedia či to tehu je dobre či zle že mam príst na ultrazvuk 8.1 nechapem tomu mate stím niekto skusenosti???som zufala nemam žiadne bolesti je my fajn...len sa boji,m prosim ak niektora mate skusenosti poradte emoticon

lilly158
3. jan 2015

@bubbbulik - joj, tak to ti moc neporadim, ale velmi ti drzim palce, aby to stupajuce hcg bolo len a len dobre znamenie a na dalsom ultrazvuku bolo uz vidiet krasne srdiecko 😉

bubbbulik
4. jan 2015

@lilly158 aj tak dakujem

belusa
4. jan 2015

Ahojte neviete je to pravda ten Drábek už nie je v Gyn five???

jenns
4. jan 2015

@belusa ano pravda.. Sam mi to v decembri oznamil, ale nevyzvedala som jeho dovody.. teraz ja osobne pokracujem u Harbulaka..
Inak prijali par novych doktorov do GF a este taka skvela sprava, odteraz sa uz bude platit za kazdu konzultaciu 10 e.. supis! ;)

amy25
4. jan 2015

@bubbbulik bola si na umelom? Ja len či si určite v 7.tt.
Mne v 5.tt bolo vidieť dve bublinky ale len v jednej bol žltkový vačok, v 7. tt bolo vidieť už srdiečka u oboch, ale môj doktor má kvalitný utz, robí aj 4D. Ak má tvoj doki horší utz, nemusí tam byť všetko hned vidieť. Toho 8. už ale bude vidieť viac, tak ti povedia či to vyšlo alebo nie. Budem držať päste.

belusa
4. jan 2015

@jenns ty brdo no to je super ked len 10 eur 😒 asi majú málo!!!!!!!!A to si požiadala aby Ta dali k Harbulákovi alebo Ta automaticky preradili???Dakujem

mailinka1980
5. jan 2015

Caute 10€ platit kazde vysetrenie?

bubbbulik
5. jan 2015

@amy25 ano bola lenže ta bublinka bola vydiet aj s plodom ktory mal 2mmale za desat dni bolo vydiet už len dutinku,,,ale vkladali dve embrijka je možne že to jedno skončilo a druhe žije?lebo to hcg stupa ..len kde su ??

amy25
5. jan 2015

@bubbbulik budem držať päste aby boli tam kde majú byť a aspon jedno sa vyvýjalo tak ako má. Toho 8. sa dozvieš. Aj ked to budú ešte dva véééélmi dlhé dni.

bubbbulik
5. jan 2015

@amy25 dakujem,..

scheflera
5. jan 2015

@nancsy už sa ti niečo narodilo?

jenns
5. jan 2015

@belusa mi to oznamili, ze k Harbulakovi a kedze som pocula pozitivne komenty na neho, tak som neprotestovala a ani nepatrala na zaklade akeho kluca to urcili..

jenns
5. jan 2015

@mailinka1980 uhm vraj za kazde, ze novy cennik.. A pre uplne noveho klienta je prve vstupne vysetrenie 15 eur
nepride mi to ako uplne malo, ale co urobis? tak uz len nech sa zadari prirodzene a nebudem ich potrebovat ;)

emili31
6. jan 2015

je to spickove car tak nevidim dovod preco sa zamyslat nad cenami, pretoze viem za co platim...inde vo svete je to normalne a dokonca ovela drahsie...len bohuzial na svk stale prevlada nazor ze lekar= lieci zadara...ked to chces mat zadara chod k statnemu ale myslim ze pomoze max pri mykoze a tym to konci...inac poviem vam pikosku: ja co som mala statneho mal sestricku co vysla z dveri a kto bol na rade sa ho rovno v cakarni spytala: "a s cim ste tu?:D pred vsetkymi..tak som jej raz uz vytocena povedala ze s plesnou na nohe...:Dakoze ziva katastrofa

nancsy
6. jan 2015

@scheflera ahoj,ano mám chlapca a dievca.už majú vyše dvoch mesiacov.😀

mailinka1980
6. jan 2015

Jenns ja som tam uz nehala 1300€ , v decembri som mala vklad ET , zatial cakam na 1.ultz 20.1

scheflera
6. jan 2015

@nancsy blahoželám.mne nevyšlo ani 1. ani 2.IVF,dosť zle to znášam,do tretice idem na UNICA Brno na darované vajíčka,so všetkým,čo k tomu patrí.nie ako gin-fiv.

scheflera
6. jan 2015

baby,a čo taká konzultácia,na ktorej vám nasľubujú hory doly,a realitu urobia úplne inak?ako to urobili mne?potom vám 10 eur vrátia?pochybujem.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre