Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

chrustik10
22. okt 2012

@pancuska a prečo sa bojíš, že by ti to vyšlo na víkend? Bola som na kontrole v nedeľu a vyzerá to tam ako v hociktorý iný deň...báb ako maku, pracovná nálada jak vyšitá 🙂 a mne ak budem mať predĺženú kultiváciu, tak vychádza vklad na nedeľu, tak ti potom dám info, aké boli sestričky 🙂 ...už sa nebojíš? 😀

gooobi
22. okt 2012

@annamary27 vracaju doplatok a predaju dalej za doplatok. Blocek si netreba nechavat.

boobaa
22. okt 2012

baby neviete, či je možné dostať mrchu po punkcii do času vkladu embryi?? mám predĺženú kultiváciu, 24.10.2012 si idem po embryjká, ale mám čudné tlaky v podbrušku, tak mi napadajú hrôzostrašné scenáre, či je možné dostať po punkcii na 24 deň cyklu menštruáciu?? pred začiatkom dlhého protokolu som napr. mrchu dostala na 26 deň ...

bergalm
22. okt 2012

caute pipiny z Ginfivu dakujem vsetkym ale tesili sme sa len chvilku zial potratila som v 8tyzdni to je nefer voci nam vsetkym.Chcem sa spytat ma niektora z Vas skusenosti z Brnom?uvazujeme s muzom ze by sme skusili tam ale zatial to je len uvaha ci Brno alebo BA

sarasota
22. okt 2012

@bergalm ahoj je mi luto ze ste prisli o miminko .Ja mam za sebou 3 IVF na Slovensku a teraz 4 v Brne Reprofite dnes som 6tt+4 .Brno vrelo odporucam na slovensku som nemala nikdy pozitivny vysledok. Od zaciatku som verila ze Brno je ta spravna volba.Poznam vela snaziliek ktorym na Slovensku nedavali uz sance a v Brne ostali tehotne uz len ten pristup je iny.Ak nevadi mozes povedat co sa stalo.Mam strach aby sa to aj nam nestalo.Viem ze to neovplyvnim.

jomini
22. okt 2012

@bergalm Ahoj, my ideme do brna na soft, uz sme boli na konzultacii a cochvila zaciname so stimulkou 🙂 Pristup je neporoavnatelny, odborny, ludsky a nehrany. Je mi luto, ze ste prisli o babatko, drzim palce do dalsieho ivf.

annamary27
22. okt 2012

@boobaa to máš tlaky určite len z tej punkcie,to je normálne,to bol zásah do tela,tak to môžeš pociťovať dlhšie,neboj.

pancuska
22. okt 2012

@chrustik10 moja zajtra na teba myslim nech vsetko prebehne tak ako ma!!! vies ja sa ani tak nebojim vikendu ale tej narkozi.....a inak ja budem buduci tyzden v utorok 14 den cyklu tak ak sa podari budem to mat tak ako ty len o par dni neskor 😉 😉 😉 dufam ze sa budeme spolu tesit!!! 😉 😉

susanna24
22. okt 2012

zeny v stvrtok idem na iui drzte palce

pancuska
22. okt 2012

@alibabaa nie ja uz jedine IVF.....ja IUI podstupit nemozem lebo nemam vajcovody!! takze lezi sa tam skoro pol hodku a ides domov? a ten zakrok nie je bolestivy? 😉

pancuska
22. okt 2012

@susanna24 prajem vela stastia!!! pfuj pfuj nech to vyjde!!! 😉

susanna24
22. okt 2012

@pancuska kujem bodaj by sa to podarilo na prvy sup

sarah00
22. okt 2012

@susanna24 držím palce a daj vedieť aké to bolo, prosím, nás to tiež čaká. idete na prvé? a akú máte diagnózu?

alibabaa
22. okt 2012

@pancuska tazko povedat ci ano, ci nie. vsetky ma doposial boleli, tento vklad bol bezbolestny. tak neviem. oni ti vpichnu embryjka do maternice takoou dlhou.. no co ja viem co to je? taka dlhatrubicka..palicka? neviem ako sa to vola..
presunu ta na lehatko, kde budes 20-30 minut lezat. aby sa udomacnili 🙂 a potom sup domov.

susanna24
22. okt 2012

@sarah00 hej na prve a diagnozu ziadnu sme ok obaja bola som na laparke dali mi clostil a ide sa,my sme 4 roky skusali a prirodzene to nejde

mig219
22. okt 2012

uz mi teraz asi nik neodpovie ale pipinecky, co vam robili pocas tej konroly v 4.ty den cyklu?

boobaa
23. okt 2012

@annamary27 dakujem, dnes je to lepšie, asi to ozaj chce iba čas.

given
23. okt 2012

@mig219 pozerali sliznicu cez UTZ

annamary27
23. okt 2012

@boobaa nám vždy po OPU povedala sestrička,že tlaky môžme cítiť aj 2týždne,lebo to bol zásah do tela.

chrustik10
23. okt 2012

@pancuska dakujeeem....to by bola aka parada, kebyze sa nam to podari takto takmer spolu 🙂
Neboj narkozy, to neboli🙂

mig219
23. okt 2012

ja som takaaaaaa tava, picham si godal a zabudnem si dat dole tu malu modru krytku, jooooooooooooooooooooooooooooooj, jedna davka mimo.... 😠 to sa to pekne zacina

pancuska
23. okt 2012

@alibabaa tak to je teda... Vidím že budem mať ďaľší zážitok! A ty si to nemala prvé IVF? Prečo som si myslela že prvé? Asi keď sledujem viac báb! 🙂

boobaa
23. okt 2012

@annamary27 uf, no ,,fasa,, ale dnes mi je ovela lepšie, chvílku som aj panikárila či nemám OHSS, ale okrem pichania a bolesti podbruška (chodila som zhrbená) som nič iné nemala, potreby som vykonávala úplne normálne ... teraz to mám tak že si dám malú žemlu na desiatu a mám pocit že som ,,zožrala,, kačicu s celou knedlou. hruuza

boobaa
23. okt 2012

@mig219 ježiši 😀 keby si potrebovala, ja som dopichala minulý týždeň a ostalo mi v pere 112,5 ml, mám to v chladničke, keby ti chýbalo, aby si nemusela kupovať nové pero

boobaa
23. okt 2012

Tak som sa dočkala kočendy, zajtra idem na vklad dvoch malilinkatých zalíčiek, už sa neviem dočkať kedy budú vo mne 🙂

boobaa
23. okt 2012

@mig219 vaginálny ultrazvuk (trocha nepríjemné cez menštruáciu) + odber krvy

boobaa
23. okt 2012

@bergalm ahoj moja, je mi to neskutočne lúto, nerozumien tomu prečo sa nám tieto veci dejú, vždy sa ale spolieham na to, že všetko čo sa udeje tak iba z nejakého dôvodu pre nás neznámeho. ja som prišla o babatka v 25 tt, myslela som že zošaliem ... teraz sme išli na 2 IVF v BA, ale tiež sme váhali či nevyskúšať Brno ... Môže sa ťa opýtať či si mala embryjko pred vkladom v embryoscope??

mig219
23. okt 2012

@boobaa
kks tak vela vybranych slov som rano este asi nikdy nepouzila.
bolo tam davok na 8 dni, jednu som vyliala na gate, takze len na 7 a za 7 dni cize v pondelok idem na kontrolu. uvidim co mi povedia.
prosim ta zatial to nevyhadzuj. je pravdepodobne ze to odkupim od teba

boobaa
23. okt 2012

@mig219 neboj určite to nevyhodím, inak som z BA, kvoli cestovaniu keby si potrebovala ten gonal.

mig219
23. okt 2012

@boobaa ulozila som si ta 🙂 aj ja som z ba, urcite sa ozvem ked bude treba
a inak drzim palce moc moc 🙂
kolko dnovu kultivaciu si mala? a ktory den cyklu si bola na punkcii?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre