Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

rojica
24. okt 2012

@pancuska ja sa mám dobre moja...už vôbec necítim podbruško, ale zato chodím na wc ako na klavír a len cvrknem a dosť ide my to pekne na nervy a strašne ma bolia kríže....jedno príde a objaví sa ďalšie.... ☹ .......tak si si na to pichanie u aj zvykla čo..... 😀 ......

rojica
24. okt 2012

@pancuska a ešte som musela začať utrogestan zapíjať, lebo ma dosť svrbel spodok....ale akonáhle to prejde tak si ho zase budem vkladať...vraj, že to má lepší účinok..... 😒

gooobi
24. okt 2012

@mortiiss urcite bude kraaasna. Zistili vam to uz na morfologickom ultrazvuku alebo az na tomto 3D?

chrustik10
24. okt 2012

@pancuska ahoj rtg mi nerobili, len ekg...mne sa nastastie modriny nerobili...pichala som diph.na striedacku do ruk,puregon v pravo do bruska a menopur v lavo do bruska a dnes uz mi to skoro vobec nie je vidiet....zato vcera mi tak zle napichla zilu pred narkozou,ze ma ruka bude boliet este tyzden,sestricka mi ani infuzku nevedela dat, lebo mi to pretekalo do ruky...kedze mam len 2 vajicka, nejdem na PK, ale ES sme dali.....dali sme tiez napichnutie obalu, aby sa lepsie uchytili, ak by nahodou chceli na tomto svete ostat 🙂

chrustik10
24. okt 2012

@dagmar25 dakujem za povzbudenie....hned sa citim lepsie....a tebe drzim palce, nech si uz poistovna svihne a potom nech sa to podari

linda_32
24. okt 2012

@katty5 ahoj, mňa pri prvej konzultácii vyšetrovali ultrazvukom a robili mi výteri na chlamídie, HPV a ostatné pohlavné choroby. Manžel čakal vonku. Potom mi dali termín na odber krvi 3DC.

boobaa
24. okt 2012

ahoj kočeny, dnes mi p. Behúnová dala do perinky tie najkrajšie malilinke zlatíčka, mooc sa tešim a dufam ... 😅 Z Mudr. Behúnovej som tak milo prekvapená, ani pri punkcii a ani po transfere som nemala ani 1 kvapku krvy. Fakt klobuk dole.

alibabaa
24. okt 2012

@pancuska nie druhe dieta. druhe ivf 😀 😀 😀 😀 😀 prve ivf bolo neuspesne. ale toto je a hotovo 😀

katty5
24. okt 2012

@linda_32 ďakujem .. a teba čo teraz čaká ? 🙂

mortiiss
24. okt 2012

@gooobi zistili to az v 25 tt - na tomto 3D

dagmar25
24. okt 2012

@chrustik10 jaj to sa tesim, treba mysliet pozitivne, aj ked to je niekedy tazke, no a mohli by si uz svihmit, ale teraz ma trapi ta meskajuca ms, stale nic, dnes uz je to 7 dni...

alibabaa
24. okt 2012

@boobaa tiez mam tie iste skusenosti 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 siiiilno drzim palceky 🙂 🙂 🙂

boobaa
24. okt 2012

@alibabaa dakujeem 😀 vypytala som si fotodokumentaciu z embryoscopu, a foto mojich malilinkych mam vylozenu na stoliku a stale na ne pozerám 😀

alibabaa
24. okt 2012

@boobaa aj to sa da???????? to som ani netusila, myslis, ze mi to dodatocne daju???

boobaa
24. okt 2012

@alibabaa neviem ti povedat. ale skor asi nie. embryologicka mi povedala že ta foto dokumentácia sa da urobit iba do doby pred transferom, ja som si to vybrala podla cenníka co nám rozdali, stálo to 3 eura. prvá foto je z 20 hodiny po oplodnení.

alibabaa
25. okt 2012

@boobaa ach, to som si tam vobec nevsimla.. to je skoda ☹ ☹ ☹ nehodis do albumu? pozdravim tvoje bambulky 😉

boobaa
25. okt 2012

@alibabaa hodim ale až utorok, scan mám v práci, doma je mi na nič. Dnes som ostala trcha smutna, 4 spolubojovnici - embryjká, sa stopli v raste a neboli vhodné na mrazenie. Takže z 9 zrelých vajíčok nám vyšli iba 2 embryijká ktoré už spinkajú v mojej perinke. Pri prvom IVF som mala až 5 mrazáčik - ale nakoniec neprežili rozmrazovanie. ja len hrozne dufam a modlim sa že tentokrát sa nado mnou niekto tam hore zlutoval a doprajemi mi babatka-babatko

maruskaaaa
25. okt 2012

@boobaa Držím palce, aby sa 2 embryjka pekne uchytili a aby si sa mohla tešiť z pozitívnej správičky 🙂

annamary27
25. okt 2012

@boobaa títo bojovníci budú kvalitní a nepustia sa maminky ďalších 9mesiacov 😀

boobaa
25. okt 2012

@annamary27 dakujem 🙂 strasne si prajem aby si mala pravdu! nevies kedy po iVF ukáže klasický tehu test II čiarky?? ja neviem či to vydržim do 2.11. 😝

boobaa
25. okt 2012

baby tehu test po IVF okrem povinného krvného ste si kedy robili od transferu???

annamary27
25. okt 2012

@boobaa ja len podla toho čo tu čítam,že asi na 7mi-8mi deň po vklade by mohlo ukázať.

boobaa
25. okt 2012

@annamary27 hm, tak to mi vychádza na 2.11. a vtedy mám ísť na prvý tehu test z krvy. tak nič iné ako šalieť od nervov mi neostáva ☹

maruskaaaa
25. okt 2012

@boobaa Ja som si robila testík na 6deň od vkladu a bol tam duch 😉

boobaa
25. okt 2012

baby neviete ako dlho trvá UHNIEZDOVANIE embryjok po transfere?? nikde na nete som to nenasla. ci sú to 2, 3, 4 ... dni??

jomini
25. okt 2012

@boobaa je to indivudualne, no na 9. den ma byt zahniezdovanie ukoncene 🙂

pancuska
25. okt 2012

@boobaa držím palce nech sa tam pekne uchytia a hádam sa aj uchytili!!!len nech všetko dobre dopadne aby si nám oznámila tú peknú správu!!! 😉

pancuska
25. okt 2012

@alibabaa tak už som úplne dopletená....tak máš už dieťa alebo nie? 🙂 takže jedno IVF už bolo a toto je druhé!! 😉

pancuska
25. okt 2012

@rojica počuj moja ale ono je možné že už sa tam niečo deje keď chodíš na wc a bolí ťa podbruško?!!!! už koľko dní si od vkladu? už to je týždeň? 😉

pancuska
25. okt 2012

@chrustik10 a to napichnutie obalu vám niekto navrhol alebo ste sa sami rozhodli?....najdem to v tom cenniku niekde? 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre