Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

ivka3901
25. dec 2012

@gelinka75 ahoj 🙂 jéééééééééééééééj vidím,že sa druhé kolo podarilo veľmi sa teším s tebou vidíš hovorila som ti aj nám sa podarilo 2 kolo 😀 no u nás nič nové no aloe vera berieme,ale nie v takom množstve,ale skor já ho beriem na iné veci veľmi dobrý je ten aloe vera gel aj tie tabletky sú dobré a drahý berie stále tú macu už viac ako 3 mesiace síce neviem či sa mi zlepšil spermiogram kedže sme neboli na kontrole už sa mu nechce nikam chodiť je veľmi sklamaný a bojím sa že ho na dalšie už nedostanem ☹ ale momentálne sú neni ani financie na to a požičku si nechceme brať dalšiu tak sme nechali tak a vypustili sme to z hlavy aspom na nejaký čas 😒

gelinka75
25. dec 2012

@ivka3901 ano ivka, 2. IVF vyslo a cakame na ultrazvuk, ideme 8.1. uz sa neviem dockat, vcera sme to potichucky povedali doma rodicom. to bolo radosti, nasi boli totalne hotovi a svokra tiez, tusim aj slza jej vysla, vsak po tolkych rokoch 🙂
verim, ze je tvoj mm sklamany, casom ho to prejde, uvidis, este to pojdete skusat, raz to predsa musi vyjst 😉

jomini
25. dec 2012

@gelinka75 ahoj, krasne sviatky aj vam, verim ze su tie najkrajsie 🙂 nasa kontrola dopadla vyborne a vcera sme zacali symbolicky vianocnou vcelickou, kontrola bude vo stvrtok. Velmi sa s tebou tesim a blahozelam ti k babatku - babatkam 🙂

gelinka75
25. dec 2012

@jomini tieto vianoce boli pre nas ine ako obvykle 😵 tak uz ste zacali? velmi ti drzim palce, nech stimulka ubehne rychlo a potom sup pre babatka, zacali ste v gf alebo v brne?

sarah00
25. dec 2012

ahojte dievčatá
@gelinka75 gratulujem 🙂 🙂 🙂 🙂
my ideme 11.1. na konzultáciu k 1. IUI 😀 tak sme sa zasa kúsok pohli

gelinka75
25. dec 2012

@sarah00 dakujem 🙂

jomini
25. dec 2012

@gelinka75 verim a este veselsie budu tie nasledujuce 🙂 veru sme zacali, symbolicky na vianoce, sme v brne na ivf soft, stimulka by mala trvat 10 az 12 dni 🙂 ako sa citis? Uzivaj si krasne brusko 🙂

nr_martinka
25. dec 2012

@ivka3901 ahoj ivi.cas vsetko vylieci a časom este skusite.ved ked sa to raz podarilo tak je este nadej.a neboj raz sa dockas aj ty 😀

ivka3901
26. dec 2012

@gelinka75 to ano tak to ti verím pamätám sa aj ja,ked sme povedali mojim svokrovcom,že sa to podarilo a plakali obidvaja,ale moji rodičia boli tiež radi,ale myslím,že moj otec ma uriekol,lebo povedal,že ešte je skoro sa tešiť ☹ a tak to aj dopadlo ☹ no neviem či ho to prejde uvidíme časom

ivka3901
26. dec 2012

@nr_martinka jáj maťka si zlatá dakujem ved to,že už raz sa nám to podarilo a to ma láka to skúšať a skúšať aj dr. v brne nám povedal tá šanca tam je len treba skúšať 🙂 presne tak čas je najlepší liek a možno raz sa dočkám aj ja moc tomu neverím,ale nádej zomiera posledná zajtra ideme pozrieť malé bábätko tak možno sa na mňa na nás usmeje šťastie,ale neviem ako to vo vnútri v srdiečku vydržím budem sa museť veľmi držať aby som potom nebola veľmi smutná ☹

nr_martinka
26. dec 2012

@ivka3901 ivi treba skusat a verit .raz sa to urcite podari len fakt netreba na to mysliet.to viem podla seba.držim palceky🙂 a verim že na dalsi rok nas prekvapis super spravickou😀

ivka3901
26. dec 2012

@nr_martinka moja za tie roky čo nám všetko zistili v centre tak už nemáme nádej,ale čo už vieš čo ked ti mám pravdu povedať skúšali a verili sme po svadbe,ale ako náhle sme začali chodiť do centra nás tá nádej opustila ☹

nr_martinka
26. dec 2012

@ivka3901 vies ako sa hovori že nadej zomiera posledna.a treba mysliet pozitivne😀

ivka3901
26. dec 2012

@nr_martinka o tej nádeji to ano,ale to myslieť pozitívne to už nie ☹

nr_martinka
27. dec 2012

@ivka3901 ale musis mysliet pozitivne.ja viem že sa to lahko piše ale musis.ja som bola presvedcena že sa nam to podari a podarilo sa aj ked viem že ty maš tich diagnoz viac ako ja ale nevzdavaj to🙂

pancuska
28. dec 2012

@ivka3901 tiež som rada že si sa tu ukázala znova po dlhšej dobe!!!verím že Nový rok bude pre vás ten najlepší a bude to šťastná 13tka!

ivka3901
28. dec 2012

@pancuska ahoj vidím,že čakáš dvojičky to je super teším sa s tebou 🙂 u mňa nič nové vrátila som sa do práce medzi kolektív a som rada aspom,že mám nejakú robotu čo sa týka snaženia sa prestali sme to riešiť hlavne teraz na sviatky a bojím sa,že na IVF už nepojdeme ani do toho spomínaného brna,lebo moj mm je z toho sklamaný a povedal či si radčej neadoptujeme ☹ no já som ešte neni naisto rozhodnutá a momentálne to nechcem ani já riešiť nedávno sme boli na jednej návšteve,kde je malé bábo ale som si povedala,že sa musím už prelomiť a nemožem byť taká zatrpknutá,ale bolo mi smutno,že my ten pocit byť rodičmi už nikdy nezažijeme a hlavne ako som sa pozerala na drahého aké opičky jej robil no.............

nelly3
28. dec 2012

@ivka3901
moja, neboj budes mat vlastne babo, ja tomu verim, este nemas vela rokov, cas preboli a uvidis, podari sa. moc ti to prajem 😉

ivka3901
28. dec 2012

@nelly3 dakujem si veľmi milá moja,inak ste zlaté baby že ma tak utešujete 🙂 ale moja teda viacej mužova je fakt dosť nalomená a o tom brne nechce ani počuť ☹ ved to práve ten čas hádam to prebolí ako píšeš 🙂 ozaj a ty si ako pochodila v tom brne čo máš nového napíš na IP .........budem sa tešiť

elise
28. dec 2012

@ivka3901 ahoj ivka babenko budeš mať v brušku a potom v náruči ved vám kopec IFV vyšlo tak netreba zufať, všetko chce svoj čas a bábo pride ked to budete najmenej čakť. posilam objati🙂

ivka3901
28. dec 2012

@elise ahooooooooooj moja no vidím,že ty už ideš do finále 😀 teším sa s tebou veľmi 🙂 a myslíš no IVF nám vyšlo vlastne len jedno a jedno skoro,ale aj tak drahý už o IVF nechce ani počuť ☹ počuj chcem sa ťa spýtať niečo,ale skor do IP .......poštu možem ti napísať?nedávno som si spravila zas test mamatest a vyšiel mi zas duch ale len natomto teste jedinom a menzes som mala minulý mesiac všelijaký a ešte aj skor mi došiel a bol veľmi čudný a vlastne som celý december nemala a vrta mi to hlavou .......... 😒

elise
28. dec 2012

@ivka3901 ivka napiš popiš podrobnejšie

maruskaaaa
28. dec 2012

Ahojte baby. Dnešný morfologický ultrazvuk dopadol výborne, Jurko by mal byť zdravý. Tešíme sa tejto správičke a hlavne, že aj výsledky z amniocentézy dopadli dobre. Júúúj, či som rada 🙂

pancuska
29. dec 2012

@ivka3901 muzi potrebuju vychladnut dlhsie hlavu ako zeny.....ja si myslim ze ho casom zlomis a mozno ani nebudes musiet len musis aj ty verit ze budete rodicia a ja verim ze to bude uz v Novom roku!!!Je to inak tazke presviedcat muza o niecom comu uz neveri ale myslim ze aj tak vacsia bojovnica pri IVF si bola ty ved keby maju muzi prejst tym vsetkym tak neviem neviem ......ano cakam dvojicky ,uz som sa s tym zmierila a kazdy den sa modlim aby som ich stastne donosila,budeme to mat jednym vrzom ....

pancuska
29. dec 2012

@maruskaaaa inak už ti to uteká ako voda sa mi to zdá že ti tie týždne letia!!a ako prebieha morfologický ultrazvuk?a už máš veľké bruško že?robíš aj foto?no mne je dneska zle na ... po dlhšej dobe ma to znovu chytilo aby som asi nezabudla,ale dala som si z hrozienok v čokoláde a to bola chyba!

karkana
29. dec 2012

@gelinka75 😉 aj ja gratulujem, super, a to bol koľký pokus? mne docent hovoril, že na siedmy pokus by to malo každej vyjsť,, no vždy som mala negat, a siedmy pokus bol pozit., i ked iba týžden, takže už len dva pokusy mi chýbajú, aby som mala zas siedmy, zatial mam 12pokusov, normalne si mi dodala aspoň premyšlať o tom, lebo mm nechce ale ja by som ešte skusila,,,

gelinka75
29. dec 2012

@karkana ahoj, u nas to bol druhy pokus (ak neratam KET co sa nekonal), wow a aku mate diagnozu, ze z tolkych vkladov zatial nic? je mi to velmi luto, musis byt silna zena, mna dost zlomil aj prvy neuspesny pokus a teraz dakujem kazdemu dnu a moc dufam, ze to dotiahneme do konca bez problemov!
@pancuska a byvalo ti aj normalne zle na vracanie? mna to zatial obchadza, su veci co mi prestali chutit, vyslovene stale by som "zrala" korenene a kysle to je ako orgazmus 😀

ivka3901
29. dec 2012

@pancuska dakujem 🙂 za tie pekné slová a myslíš?že ho zlomím nechceme to teraz riešiť lebo ani peniažky sú neni a máme toho už dosť povedali sme si že musíme vypnúť a časom sa uvidí 🙂 no inak dvojičky sú riziko,ale nebudeš ani prvá ani posledná a verím,že to dotiahneš do úspešného konca 🙂 moja kamoška otehotnela nakoniec po 9 pokuse IVF takže a jej posledné slová čo som s ňou prehovorila predtým ako išla na PN povedala nech to nevzdávam lebo ani ona to nevzdala,ale bojím sa že moj muž to vzdal ............ ☹

pancuska
29. dec 2012

@gelinka75 tak to bud rada moja ze ta to obchadza,lebo ja to mam ako poopicne stavy.....aj ked som si myslela ze mi to uz ustalo,dneska ma to chytilo znova,zjedla som hrozienka v cokolade a uz to bolo.....cokoladu uz nechcem ani vidiet....inak aj ja to mam tak ze radsej kysle a slane ako sladke ....na vracanie mi byva ale ja si lahnema potom ako keby sa mi to ustalilo a o 2-3 hodiny sa to polepsi.....ked tak este pijem citronovu vodu.... 😉 ale kazdy to ma inak,tebe mozno nebude nic.....mas dobre babinko 😉

pancuska
29. dec 2012

@ivka3901 chlap sa da zlomit ale dlhsie to trva,ja to mam tiez doma neboj sa!!! 😉 a to ze nemate prave peniazky je mozno aj znamenie ze este mate cas......ale urcite budes mamina,tomu verim!!!! mozno staci len malo.....a cas je najlepsi liek 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre