Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

ivka3901
29. nov 2011

@pici ahá tak to mi v centre ani raz nerobili ☹ to ti oni navrhli?alebo si si to sama vyžiadala? tá trombofília je presnejšie čo?niečo tuším čo by to mohlo byť,ale neni som si istá ☹

pici
29. nov 2011

@ivka3901 neviem moja, ale potom sa picha fraxiparin ... nie v centre mi nenavrhli nic, genetiku hemato aj stitnu som si vybavila sama

ivka3901
29. nov 2011

@pici ahá tak teda ok moja,musím ťa už opustiť,lebo skoro ráno vstávam do práce a už teraz skoro spím tak díky ti zatiaľ a papa dobrú nocku

pici
29. nov 2011

@ivka3901 dobru aj tebe

augusta
30. nov 2011

@tinasc @ada06 i ja začínam asi v januáry, MS mám mať 7.1. tak neviem neviem. Veľmi sa teším i bojím zároveň.

babulka555
30. nov 2011

caute pipinky,

skusali ste niektora kvapky Femigard?

annamary27
30. nov 2011

@ivka3901
@pici tá trombofília robí neplechu v tom,že sa robia mikrozrazeninky a tie potom upchávajú cievky,ktorými sa nás mimi drží a nevedelo by sa vyživovať a ked sa to potvrdí,tak preto treba riediť krv,aby sa nás mimi nepustilo. 😉

annamary27
30. nov 2011

@babulka555 ja som si ich myslím raz objednala,ale mám ich niekde odložené ,napokon som ich neskúsila.

gelinka75
30. nov 2011

@annamary27 ahojky no ako sa citis? nejake priznaky? 😵

babulka555
30. nov 2011

@annamary27 a co si skusala z alternativnej mediciny? dakujem za infosky 😉

annamary27
30. nov 2011

@gelinka75 žiadne ,sem-tam bolesť v podbrušku,ale to mám strach,aby to nebola ms.

annamary27
30. nov 2011

@babulka555 skúsila som homeopata,ale neišla som potom k nemu späť na kontrolu,skúsila som liečiteľa,ktorý bol ale v tomto smere na prd a ,jedávala som aj materskú kašičku,ale ja som asi moc neverila na tieto veci,lebo dlho mi nevydržali.

ivka3901
30. nov 2011

@annamary27 ahoj díky za vysvetlenie a ešte mám jednu otázočku na teba?može sposobiť potrat v 9 týždni hematom,ked je zistený v 5 týždni a neni liečený?díky

tinasc
30. nov 2011

@augusta no aj mne to tak nejako vychádza 🙂 no uvidíme ako mi to vyjde, mne chodí ms ako chce 🙂

jomini
30. nov 2011

Ahojte, prepacte, ze vam takto vstupujem do konverzacie, chcem sa opytam, ake mate skusenosti s centrom GYN-FIV? Zvazujeme GYN-FIV alebo Iscare. Dakujem.

tinasc
30. nov 2011

@jomini ahoj, ja som zatiaľ spokojná 🙂

annamary27
1. dec 2011

@ivka3901 fúha,tak to Ti už ja neviem povedať,v tomto sa nevyznám.

annamary27
1. dec 2011

@jomini ahoj,ja som v GF u dr.Stenovej na odporúčanie kamošky a som spokojná. 😀

lentilka1353
1. dec 2011

Zdravim ANNA MARY27

Chcela by som sa poradit o nasom probleme. S manzelom sa snazime o dietatko rok a pol. Najprv sme to nejko neriesili,sak ak na to nebudeme mysliet to pride. Potom mi to nedalo a zacala som chodit na vysetrenia. Najprv mi moja doktorka povedala ze nemavam plodne dni a tak mi dal hormonalne lieky. Po pol roku som uz vysledky mala v poriadku a tak sme sa tesili ze uz to pojde. No ale stale nic nechodilo a tak sa dal manzel na vysetrenie a zistili mu ze ich ma slabych a pomalych. Boli sme sklamani.Zacali sme sa o seba viac zaujimat,co jeme,obmedzit vsetko na minimum a tak. Svokra mu dal aj nejake vitaminy a dufala som ze teraz to bude dobre,ale nebolo. Vysledku mu dopadli omnoho horsie ako minule. boli sme sklamani. A tak ho objednali neviem akemu doktorvi na sono a krvi. No a neviemeco dalej. Povedali sme si ze skusime vsetko. Chcela som vam napisat ako ste potom postupovili vy,kedze mame skoro podobny problem. Bola by som rada za odpoved. Dakujem. Lenka Jasova

annamary27
1. dec 2011

@lentilka1353 ahoj,vitaj napísala som ti interné správy 😀 Marika.

ivka3901
1. dec 2011

@lentilka1353 ahoj no my máme skoro podobný problém ako vy,ale my sme už 6 rokov zobratý a máme za sebou 3 IVF a veľa vyšetrení a zistení aj dobrých aj zlých takže ťa viem pochopiť 🙂

annamary27
1. dec 2011

@lentilka1353 ani my na to nemyslíme už 7-8rokov a predsa sme museli navštíviť centrum,lebo bez ich pomoci sa nám asi nezadarí.

sony44
1. dec 2011

@annamary27 - držím silno palce, nech ten výsledok stojí za to 😉 😉 😉

annamary27
1. dec 2011

@sony44 ďakujem,dúfam,že si budem pripíjať detským šampanským 😀 😀 😀

sony44
1. dec 2011

@annamary27 - určite 😉

yeliel
2. dec 2011

@annamary27 cavelo zlatko,myslin na teba a drzim palce 🙂

danka483
2. dec 2011

@annamary27 dneska držíme palec 🙂

babulka555
2. dec 2011

@annamary27 tfuj tfuj tfuj 😉 drzim paste 😎

elise
2. dec 2011

hcg 0,78 ☹

danka483
2. dec 2011

@elise to mi je ľúto ☹ držkaj sa

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre