Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

alibabaa
16. jún 2012

@dadenka111 no to veru neviem.. som ho tam este nevidela.. ale ani toho doktora co mne hovoril ze je anesteziolog som predtym a odvtedy nikdy nevidela.. asi ho nemame preco vidiet pokial nejdeme pod narkozu.. 😅

maruskaaaa
16. jún 2012

@dadenka111 taaaaaaaak, už som to našla, kto tvrdil, že anesteziológ je černoch.....bola to mortiiss, str. 800, 10:10 hod, haaaaaaaaaaaa, tak som si to nevymyslela. Baby, vy ste to chceli na mňa hodiť, no pekneee 😀 😀 😀 😀 😀 😀
@alibabaa

given
16. jún 2012

@alibabaa ja som uz po ET 🙂

maruskaaaa
16. jún 2012

@dadenka111 pátranie po čenochovi ma vyšťavilo, idem oddychovať a kukať farmu 🙂

ivka3901
16. jún 2012

@alibabaa no dá sa povedať,ale nejak extrémne nie prečo?ty si? 🙂

dadenka111
16. jún 2012

@maruskaaaa niee ja som to nechcela hodit na teba. citala som to, len som nevedela kto to pisal 😀

stenlyhozienka
16. jún 2012

@dadenka111 moja zlatá čo to čítam,my sme dnes ležali pri sebe super,dobrá urodička

gelinka75
16. jún 2012

@maruskaaaa no to radsej ho nefot, aby sa necitil ako v ZOO 😀 😝

gelinka75
16. jún 2012

@ivka3901 no este budem dufat, aby foliky rastli, ale snad budu 🙂 😉 baby vy ste sa tu zisli teda dobra banda, normalne som sa nasmiala 😀 😀 😀

given
16. jún 2012

@stenlyhozienka
@dadenka111
vy ste o sebe nevedeli? akoze, dobre ste...

alibabaa
16. jún 2012

@given joj hlava derava.. dufam ze odpocivas... 😉

given
16. jún 2012

@alibabaa Snazim sa. V ramci moznosti... Dnes som ani nesla korculovat 🙂 . A ty ako?

alibabaa
16. jún 2012

@stenlyhozienka @dadenka111 a aj ste vedeli ze ste to vy?
tiez som bola na ket a baba ma tiez nick na MK.. sice kratko ale ma.. 😀

@maruskaaaa 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jomini
16. jún 2012

@maruskaaaa
@alibabaa cernocha mozem potvrdit, uspaval ma 🙂 este sa aj sestricka smiala, nech sa pride predstavit, aby sa nam nezacernalo pred ocami 😀

alibabaa
16. jún 2012

@given tak ja hore ritou lezim 😀 vynechala som dnes 2 maraton oslav narodenin.. ale dala som prat, vyvesala a umyla riad.. citala knihu, do 12 som chrnela, a znova ma uz taha do hajan.. tak to asi o chvilu zabalim a pojdem spat... teda ked doperie druha pracka.. az potom...

given
16. jún 2012

@jomini No hla, dalsia, co sa priznala, ze pred zakrokom si slahla 😀 😀

given
16. jún 2012

@alibabaa Neprehanaj to s tym pranim, na spinu este nikto neumrel. Taky luksus, ze do dvanastej, to si ani neviem predstavit 🙂 Ja vstavam pekne o siedmej.

alibabaa
16. jún 2012

@given nooo ked ono ma to tak laka.. tento tyzden sa nedalo vesat von.. a dnes je tak krasne tak ... som to nezvladla 😀 😀 😀 😀 😀 mm ma zabije ked pride a uvidi balkon plny pradla 😀 😀 😀 😀 😀
tak ja deti nemam.. zatial .. tak v pohode. a mm ma necha pospat...

skodaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ze som bola na opu minuly rok..... to by bolo vynimocne.. cokoladka ked uspava.. 🙂 🙂 🙂 🙂

jomini
16. jún 2012

@given nuz, treba sa odreagovat 😀 😀 to ivf niekedy ide na mozog 😀 😀 😀

ivka3901
16. jún 2012

@gelinka75 čo myslíš moja? 🙂 no jasné ešte porastú 😀

ivka3901
16. jún 2012

baby akurát som dopozerala fotky čo bol moj otec na služobke v IZRAELI v TEL AVIVE a pri múre nárekov nám hodil lístoček s prosbou o bábetko 🙂 normálne ma to dojalo 😢

ivka3901
16. jún 2012

baby mám na vás jednu otázočku dočítala som sa,že aj ovulačné testy možu namerať HCG v moči ešte lepšie ako tehotenské 😕 podľa vás može to byť 😒 jedna baba to písala

dadenka111
16. jún 2012

@stenlyhozienka ja som vedela, ze tam si, len som si nevedela vybrat z vas troch 😀 tak ktra si bola? Kde si lezala? aaale uz asi viem. Jedna senica, druha malacky... Takze ty si bola hned po mojej pravici 🙂

dadenka111
16. jún 2012

@given ja som vedela, ze tam je, len sme sa nedohodli neviem ako vyzera. A ani ziadne znamenie mi nedala 😀

dadenka111
16. jún 2012

@ivka3901 ahoj moze byt tu je ukazka ovu testov ako zistovala tehu http://www.fertilityfriend.com/tg/entry/7604405... pri 13DPO tam ma poznamku, ze HCG test neg a aj tak bola potom tehu. Treba ale takto postupne testovat. Jeden nestaci. Je tam aj vidno ako sa Ovidrel (nas Pregnyl) vytracal. Ja som si raz sledovala kedy sa mi vytrati hcg z pregnylu a bolo to na 9DPO. 11dni po pichnuti, ale kazda to ma inak.

adija13
16. jún 2012

@maruskaaaa aj ja som mala anesteziologa cernocha, bolo to presne pred 3 rokmi. este si moj muz robil srandu, ze ked sa nam narodi cernoch bude vediet kto to spachal 🙂 a bol mily, takym prizvukom, dobry den, nic sme nepapali 🙂

mortiiss
17. jún 2012

@dadenka111 Ahojky, kocka .. .tak gratulujeeeem ... 13 je stastne cislo (aj ja som mala 13 🙂 ) ... cernocha som spominala ja . Fakt ste ho nemali ? No, tusim zacnem zozmyslat nad tym, co naznacila given, ze co mi to dali za narkozu ?? 😀 😀 😀

Ostatne fesandy, dobre ranko.

gelinka75
17. jún 2012

@mortiiss cauko fesanda 😀 na ktory DC si mala odber?

gelinka75
17. jún 2012

dnes som pichla 375 Iu plus diphereline, citala som ze niektore baby beru aj 600!! to je sila 😖 😝

ivka3901
17. jún 2012

@dadenka111 pozrela som si to zajímavé no já som dneska ž 11 deň o OPU a mala som len síce 5000 iui to je málo podľa mňa a mala by som ho mať z tela von nie?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre