Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

mortiiss
27. jún 2012

Ahojte, kočičky moje.
Vitam tehulky, tehulky cakatelky, aj cakatelky na stimulku.

@gelinka75 jaaaj, cicus , to ma mrzi, ze mas po OPU take bolesti vselijake . No, uz nech mas mrnusky u seba.

@st2 som velmi rada, ze si sem medzi nas zavitala. Musim sa priznat, ze som sa este na zaciatku, v aprili, ked som si pichala injekcie, s Tebou tak stotoznila ... a bola si pre mna velkym vzorom a inspiraciou na uspech az doteraz v podstate .. ani sa nepozname 🙂 ale strasne sa mi lubilo, ako s lahkostou, kludom a dobrou naladou si tym celym prechadzala, ze som si povedala, ze Ta budem kopirovat ... 😵 😀 a oplatilo sa ...

gelinka75
27. jún 2012

@mortiiss ahojcek, kazdym dnom sa to zlepsuje, do piatka budem fit a cakat na babuliatka 😀 aj mne ste vzorom aj st2 aj ty, vsak ani ja nestresujem, vsetko bude ako ma byt 😀

maruskaaaa
27. jún 2012

@mortiiss aj mneeeeeeee ste vzorom, dúfam, že aj ja vás budem nasleovať 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

mortiiss
27. jún 2012

@gelinka75 tak, tak ... treba mysliet pozitivne a neprestat verit - Tvúj osud bude k Tobě milostiv 🙂

@maruskaaaa počkaj, utečie to ako voda, aj tie tyzdne tehotenstva dolu v popise 😵 😀

jomini
27. jún 2012

@mortiiss
@maruskaaaa aj ja, aj jaaaaaaaaaaaa 🙂 🙂 🙂 vas budem nasledovat

maruskaaaa
27. jún 2012

@mortiiss ďakujem za povzbudivé slová 🙂

maruskaaaa
27. jún 2012

@jomini jasnééé aj ty aj ty aj ty, ozaj, ty si v akom štádiu?

jomini
27. jún 2012

@maruskaaaa cakam na KET, uz tento tyzden 🙂

maruskaaaa
27. jún 2012

@jomini tak držím palce, aby to vyšlo 🙂

jomini
27. jún 2012

@maruskaaaa dakujem, ty si v akom stadiu 🙂

maruskaaaa
27. jún 2012

@jomini ja čakám na schválenie IVF poisťovňou, tento piatok to budú 2 týždne, dúfam, že im to pôjde rýchlo a potom už nabehnúť na stimuláciu. Jaj, neviem sa dočkať 🙂

jomini
27. jún 2012

@maruskaaaa drzim palceky, nech to je co najskor..aj ja som bola take nedockava, ze som necakala ani na telefonat z centra a zmanagovala sama..po dva a pol tyzdne som volala do poistovne, kde potvrdili schvalenie a hned som sa objednala na konzultaciu 😀 😀 😀 nedockave snazilky

maruskaaaa
27. jún 2012

@jomini to mám v pláne aj ja, len teraz je posudková na dovolenke a príde v pondelok. A potom sa na to vrhnem 😉

evulik222
27. jún 2012

Ahojte kocky, ako sa mate?
@gelinka75 ako sa citis po OPU, este vzdy mas bolesti? uz vies kedy pojdes na vklad?
@maruskaaa uz mas tu ziadost schvalenu?
@dadenka111 @mortiiss a vy tehulky sa ako citite, bambuky v brusku posluchaju? 🙂

annamary27
27. jún 2012

@gelinka75 tie kilá ti závidím 😀 ja som počas dvoch rokov,2ivf a 1ket nabrala 10kíl,ale je to aj mojou pohodlnosťou a dobrým apetítom 😀 😀 😀

annamary27
27. jún 2012

@gelinka75 aha,tak teraz čítam ,že sme v podobnej váhovej kategorii,ja mám 173cm a 76kíl. 😉 ale nesťažujem si 😉 hlavne nech som zdravá a šťastná 😵 😵 😵

gelinka75
27. jún 2012

@annamary27 no este mam co zhadzovat, ale takto mi je fajn 🙂 ja som presla na pravidelnu stravu a kila sa pohli dole, nechce sa mi uberat z prijmu, lebo tolko co teraz zjem sa mozem stravovat aj dlhodobo

gelinka75
27. jún 2012

@evulik222 cauko dnes je to lepsie, ale aj tak citim vajecniky niekedy viac, niekedy menej, myslim, ze to je z utrosa, lebo vtedy je to vyraznejsie ked ho dam a som taka nafuknuta

annamary27
27. jún 2012

@gelinka75 zhodíme na materskej,ked budeme behať okolo krpcov 😀 😀 😀 a nebudeme mať čas sa ani najesť 😵 😵

gelinka75
27. jún 2012

baby a po ET ste isli hned domov si lahnut? dajte nejake rady 🙂

st2
27. jún 2012

@dadenka111 ten test je divny, ale myslim ze to zostalo iba nasiaknute tam

st2
27. jún 2012

@mortiiss ani neviem co napisat, velmi si to cenim, az si mi slzicky vtlacila do oci, asi len velke DAKUJEM

gelinka75
27. jún 2012

@annamary27 to mas pravdu, uz aby to bolo 😀

st2
27. jún 2012

@gelinka75 ja som veru po ET lezala cely celucicky den a tusim aj dlhsie

mortiiss
27. jún 2012

@gelinka75 počkaj o tyzden, ked sa male zacnu zahniezdovat ... 🙂 a potom dalej, a dalej ... ja som na zaciatku 3.mesiaca a pribrala som uz 5 kil 🙂 A to som si povedala, ze za cele tehu mozem len 15 😀 . Ja som toto nikdy nechapala, ako sa tak mozu tehotne zeny nekontrolovat ... sak chut jest zazeniem vodou, nedam si a basta - som si myslela, ale prd ... som kazdu hodinu hladna, a MUSIM si nieco zajest, lebo kym hlad nezazeniem, je mi zle, toci sa mi hlava, dviha sa mi zaludok ... atd.

gelinka75
27. jún 2012

@st2 a to nevadi, ze sa budeme trmacat autom domov asi hodku? 😠

dadenka111
27. jún 2012

@evulik222 haha uplne su dobreee moje male skvrnky, ze o nich ani neviem. 🙂 snad mi daju znamenie, ze su tam.

gelinka75
27. jún 2012

@mortiiss ak priberas tak to je nadbytok co zjes, ale hormony robia svoje 😀 snad to nejak zvladnem s mojim stravovacim rezimom kazde 3 hodky 😀

gelinka75
27. jún 2012

@dadenka111 fakt nic necitis? ani pichnutie ani nic? 😅

st2
27. jún 2012

@gelinka75 no my sme to mali len kusok do petrzalky ale kedze sa nema chodit na wc (co je u mna problem) tak som len tak tak vydrzala a to manzel musel sakra davat pozor na jamy vymoly a retarderi, este pred domom mame jeden a to som myslela ze sa pocikam
takze aj tvoj nech berie na teba ohlad, lebo v podstate ty aj tak nic necitis okrem plneho mechura asi
ale potom doma som to nevydrzala a vycikala sa a potom som si aj tak sla uz lazkat a cely den som bola v posteli

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre