Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

sheronka
2. júl 2012

To je také pekné 😵

ivka3901
2. júl 2012

@elise ahoj no volala som a zdvihla mi to tá sestrička čo vobec neni milá a povedala mi len toľko s takým tonom,že je to negatívne a mám vysadiť lieky ☹ 😢

ivka3901
2. júl 2012

@mistisa no práveže už mi pomaly končia chvalabohu aspom možme ísť s partiou stanovať do štúrova na vadaš tento víkend,ked som ešte 2 týždne doma a potom hurá na dovolenku do Talianska 🙂 inak brala som utrogestan vidíš nepomohol aj prednison som brala ani ten nepomohol,ale utešuje ma to,že som mala aspom 8,2 hcg a chýbalo málinko,že ma to naštartovalo na další pokus do BRNA 🙂

mortiiss
3. júl 2012

Ahojte, kočičky - ako zvladate tie horucavy? Je to peklooo ...

@stenlyhozienka tesim sa, ze tu mame dalsiu stastnu, co nemusela zazit sklamanie z negativneho testu. Uprimne Ti to prajem. Ale tiez sa musim jemne ohradit proti sposobu, akym svoj uspech prezentujes. To, ze si vsetko robila, ako keby sa nic nedialo nie je recept na uspech pre vsetky kocky, ktore chcu otehotniet. Samotne IVF je v prvom rade o pocitoch a o intuicii. Ak kocky citia, ze je potrebne, aby boli PN a vyhybali sa fyzickej namahe, je uplne samozrejme, ze sa tak zariadia. A vobec to neznamena ze su chulostive, alebo sa lutuju. Len chcu byt zodpovedne, a chcu pre to spravit uplne vsetko. Mne sa to tiez podarilo na 1.x, ale som za to velmi vdacna ten nahode, ktora mi to umoznila, a moj velky respekt patri nie zienkam, ktore to hrdinsky zvladli bez toho, aby pre to museli nieco spravit, ale tym, ktore v jeden den sa dozvedia negativny vysledok, a v dalsi den najdu odvahu ist do toho znova. To su skutocne hrdinky

@sheronka
@gelinka75 cicky, bolest ako pred menzes je uuuuuuuplne v poriadku. Mam ju obcas dodnes, ale v prvych tyzdnoch bola pravidelna.

gelinka75
3. júl 2012

@mortiiss no je to peklo, mas pravdu, esteze mam dovo a nechodim do prace 🙂

mortiiss
3. júl 2012

@gelinka75 fuuuu, tak to Ti zavidim ... ja si tento rok akosi dovo nie a nie naplanovat ... v auguste by sme chceli ist do Terchovej aspon par dni ... tak uvidime. A ako ca citis? Pohodka, ni? V pondelok ides na krv? Chces testovat?

gelinka75
3. júl 2012

@mortiiss fajn, rano som zas mala brutalny krc v brusku, sem tam pobolieva 😀 bohvie ci to je utros ci babulky, neviem ci spravim test, krv mam v pondelok

dadenka111
3. júl 2012

@mortiiss Ahoj dala si mi chrobaka do hlavy. Ci som to nedos***a tym, ze som isla do roboty a cez vikend som upratovala a behala po obchodoch v tej horucave. V albume mam najsilnejsi test 10den ET-15DPO v nedelu a v pondelok som sa nestihala venovat testu a utekala som na krv a do prace. Ale vcera som na neho mrkla a fakt bol slabsi a krv len 8HCG. Dnes na mamateste stale duch, ale stresova robota a nestihatelne terminy ma asi dostali, aj ked som si myslela, ze to zvladam. Vsetko to zvazim ako dalej. Kebyze robim za pasom asi tak nestresujem psychicky ako takto musim silno rozmyslat a rychlo robit aby som to stihla. (a v duchu este mysliet na malinkeee)
PS: ale vsetky terminy som stihla 😒 ...aspon sef a zakaznik je spokojny

gelinka75
3. júl 2012

@dadenka111 robila som test len tak pre srandu a nic tam nie je, dnes som 4DET, nebolo to z ranneho, nieco sa tam akoby crta, ale musim oci dobre naspulit aby to bolo vidno, mozno si to aj namyslam a moze to byt este pregnyl 😝

gelinka75
3. júl 2012

@dadenka111 no stres je najhorsie co moze byt, ved volakedy zeny robili fyzicky a mali vela deti, teraz ma kazda druha problem hlavne kvoli stresu, takze je mozne, ze ti to veru nepomohlo ☹ zial to sa nedozvieme, musime verit, ze bambuliatka este zabojuju 😵

sheronka
3. júl 2012

Dobré ránko babulky. Tak ja som až teraz vstala 😎 Tento týždeň sa vlečieeee. Piatok som povedala manželovi, že mi musí urobiť nejaký program aby mi deň plynul rýchlejšie 🙂

dadenka111
3. júl 2012

@gelinka75 Ja som testovala tiez 4dET ci mam pregnyl a nic tam nebolo. mozes mat este pregnyl. Mozno uz zajtra by to pregnyl uz nemal byt.
Vies, ale aj tak tu dnes sedim a stresujem sa za robotu. momentalne sa mi to vobec nechce robit tak som tu na MK a zajtra mam dalsi termin a dalsia robota na mna caka, co som musela odsunut. Zeby mi to az tak robilo zle? No fakt zvazim, ak to v piatok bude tiez neg., tak na KET pojdem na dlhsiu dovolenku, alebo PNku a basta.

gelinka75
3. júl 2012

@dadenka111 vsak ja som sa aj cudovala, ze behas po obchodoch, na stretku si bola a kde kade, potom este v praci stres a vidis, ale niekto vravi, ked sa ma chytit tak sa chyti, je to jedno co robis 😔

mortiiss
3. júl 2012

@dadenka111 prosim, nic si nevycitaj ! Stres je sice velkym nepriatelom, ale ....

mortiiss
3. júl 2012

@dadenka111 ono to ale nie vzdy ide sa nestresovat v praci .. hlavne ak Ta tlacia terminy, atd. Ak sa Ti bude dat, v pripade, ze bude KET potrebne, si zobrat dovolenku, tak asi to bude lepsie ... ved uvidis.

dadenka111
3. júl 2012

@gelinka75 ked CAR nedava PNky a momentalne nemam obvodnu. isla na dochodok, tak som brala trosku dovolenky. presuny autom a stretko je uplne v pohode. to je praveze sranda a odreagovanie. 😵
prave ma vytocili a je mi do placu. zavolal sefou syn, ze ci uz mam hotove rezy, ze uz mam len dnes a stredu na to a ze uz som to mala mat hotove. to ze robim uplne nieco ine surne ho netrapi. kokos som na roztrhanie. serem na to odflaknem to. idem teda makat nech mozem z tadialto vypadnut. 😠 dnes mam naladu pod psa...

gelinka75
3. júl 2012

@dadenka111 nemas to lahke ☹ a to si tam sama na vsetko? 😕

elise
3. júl 2012

@dadenka111 čo robiš v robotke?

dadenka111
3. júl 2012

@gelinka75 uf obediiiik 🙂 mame vela projektov rozbehnutych a ja mam jeden a ked je nieco surne tak pomaham aj na inych. takze vecne nestihacky. moj projekt ma final 27.7. a potom bude snad vecsi klud na bejby.

dadenka111
3. júl 2012

@elise no robim... Projektujem... Kreslim 2D, 3D potrubne layouty atd. Ci si sa pytala co hladam v praci po ET?

elise
3. júl 2012

@dadenka111 to druhe🙂 pekne v tomto horku treba odpočivať🙂

jomini
3. júl 2012

@gelinka75 ahoj, 4.den je este skoro na //, neboj uvidis ich tak na 9. den, ako to odporucaju aj dr.
ja nic necitim, vcera take stuchanie v brusku ale inac nic ☹
a tie bolesti ako na mrchu, to je jasny znak uhniezdovania...ja som to mala pri svojom jedinom, sice neuspesnom tehu..dokonca aj spinenie niekolko dni, test som si urobila len pretoze mi zacal smrdiet malinovy caj 😀

gelinka75
3. júl 2012

@jomini cauko, ja som myslela ze tam nic nebude, to som predtym vypila aj 2 pohare vody a nebolo to z ranneho, dnes ma brusko boli len sem tam, zato hlava poriadne az zaludok mi dviha 😅 ty budes testovat?

jomini
3. júl 2012

@gelinka75 neviem, mm nechce testovat, aby som nebola sklamana, na krv mam ist az na 14. den, chcela som testovat v nedelu...ale bojim sa vysledku, aj ci nie je skoro, no zvedavost tam je

gelinka75
3. júl 2012

@jomini teraz je este skoro, co som pozerala grafy na fertilitifriend nikomu neukazalo na 4det az od 5, najviac bolo na 7 den

jomini
3. júl 2012

@gelinka75 asi to vyskusam na 9. den..teda v nedelu

gelinka75
3. júl 2012

@jomini a mali ste mrazacikov po PK?

elise
3. júl 2012

@jomini ja som po KET mala // na 7 den

maruskaaaa
3. júl 2012

@dadenka111 ty sa šetri moja, žiaden stres 😉

gelinka75
3. júl 2012

ja mam dnes zas spinenie, tak malo zatial, niekedy ma chyti zospodu poriadny krc 😖

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre