Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

dadenka111
4. júl 2012

@sheronka ano idem na to

gooobi
4. júl 2012

@sheronka vyssia citlivost su testy 10ny....je to koncentracia hcg v moci, cize tie 10 zachytia nizsiu hladinu ako tie 25kove...

dadenka111
4. júl 2012

@sheronka uz to mam. nech sa paci. mala som este surnu robotu a pojdem k sefovi zachvilku.... 😖

sheronka
4. júl 2012

@gooobi Áno je to tak. Ale je to dobré znamenie, že aj na 25 je vidno slabo ducha, či?

sheronka
4. júl 2012

@dadenka111 Ďakujem 🙂

dadenka111
4. júl 2012

@sheronka inak slusna ciarka na 10tkovom mamateste, drzim paste. 😉

gooobi
4. júl 2012

@sheronka to je podla mna uuuplne skvele....drzim palce nech len silneju 🙂

gelinka75
4. júl 2012

@sheronka fu konecne ma preslo to brucho, mavas este bolesti?

sheronka
4. júl 2012

@gelinka75 Mávam iba také mrchovské bolesti a sem tam také tlaky, ale nie je to až také intenzívne. Niekedy ma bolia aj prsia, ale to prikladám utrogestanu.

gelinka75
4. júl 2012

@sheronka ano mam tak isto, tak sa ukludnujem 🙂

sheronka
4. júl 2012

@gelinka75 Ja sa zbytočne nechcem tešiť, aby som potom v piatok nebola sklamaná.

gelinka75
4. júl 2012

@sheronka vsak ja to tiez tak beriem, moze to dopadnut vselijako, ale u teba to vyzeral velmi dobre 😉

jomini
4. júl 2012

@sheronka
@gelinka75 blahozelam tehulky - maminky 🙂 vidim, ze GF ma opat silno plodne obdobie
..a mna stale nic neboli, nepichacha 😒

gelinka75
4. júl 2012

@jomini dakujem, zatial je to slabunke, musi silniet 🙂 nemusis nic citit, niektore baby necitia nic..mna aj narkoza polozila

jomini
4. júl 2012

@gelinka75 urcite bude silniet 🙂 ..ja budem testovat v nedelu, prosim si //

gelinka75
4. júl 2012

@jomini budes mat, a ty ides na krv az 14 den? preco sa po KET chodi na 14den

jomini
4. júl 2012

@gelinka75 ano, az 14. den, neviem preco sa tak chodi po KET, len mi sestricka povedala, ze o dva tyzdne v piatok.. dnes sa idem zaradit do normalneho zivote 🙂 skoncilo lenosenie, aj kde ostavam doma

dadenka111
4. júl 2012

Babyyyyyyyyyyy je to v keli. Nedovolala som sa sestrickam, ze im tam robia okna. Zacala som uplne jemnulinko na ruzovo spinit. Teraz vobec neviem ci mam vysadit utrogestan a ked sa rozbehne mrcha ci ma vobec vyznam ist v piatok na krv. wrrrr 😖 pomooooc

given
4. júl 2012

@dadenka111 Urcite ber utros dalej, zapijaj a v piatok chod!!! Ja nebudem na nete, cestujem na chalupu, ale budem na teba mysliet a drzat palce!

gelinka75
4. júl 2012

@dadenka111 mne vravela, ze aj keby som spinila nic nemam vysadzat, ale zapijat utros az do krvi, tak uz pockaj do piatka 😉

dadenka111
4. júl 2012

@gelinka75 @given jaaaaj a ja ze sa dnes na zahrade zresetujem 😎 . robime grilovacku a nechcela som sa rano v piatok trepat do blavy, ked sa mi mrcha rozbehne na plne pecky. vsak to uz bude koniec, bodka... uplnaa.
diky babulky, nejak to do piatka dobojujem. Prajem krasny predlzeny vikendik. 😵

given
4. júl 2012

@dadenka111 Uvidis, co sa bude diat zajtra, utros urcite ber. Sak do tej Blavy to nemas tak strasne daleko, ze?

dadenka111
4. júl 2012

@given Zahradu mame tak 70km od BA. da sa to aj rano zvladnut. 😉

given
4. júl 2012

@dadenka111 Jaj tak, ja som myslela, ze pri dome 🙂

sheronka
4. júl 2012

Babulky, nedá sa mi dýchať 😝 Bola som v kuchyni iba chvíľu lebo som robila mäso na rezne a kvapkalo zo mňa. Ja už chcem dááááášť a zajtra // na teste 😀

mistisa
4. júl 2012

@dadenka111 moja urcite utros ber 🙂 nevysadzaj ho minimalne kym nedojde uplne mrcha ale ona nedojde 🙂 palicka sa tam krasne risuje budem moc drzat palceky 🙂
@sheronka ahojky zajtra testujes? 🙂
@gelinka75 ajoooj micik ako moja? co nove? mne mrchana ustupuje uz nastastie ale dnes mam nejake pichanie na lavom vajku hm . a to som len 4 DC neviem ci reakcia na clostyl uz druhy den beriem 3x1 tbl
@given ahoooj moja ako sa mavas? co nove? sem tam tu zavitam 😀

sheronka
4. júl 2012

@mistisa No vyskúšam zajtra ale nezohnala som mamatest. Tak uvidím ako a či sa čiarka ukáže.

gelinka75
4. júl 2012

@mistisa ahoj robila som testik na 5 den a maly minidusik sa tam ukazal, su tu fotky par stran dozadu, tak bojujeme dalej 🙂

mistisa
4. júl 2012

@sheronka no mojka drziiiim vsetky palceky a prsteky a vsetko co mozem 😉 hned tu nakuknem zajtra 😉

sheronka
4. júl 2012

Babulky mám total mrchovské príznaky (alebo tehu). Tlaky, krče a po novom ma začali bolieť kríže 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre