Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

gelinka75
9. júl 2012

@monosana myslis, ze ti niekto zaruci tehu? oni ta liecia ale ten koniec je na prirode, to ti povedia hned na prvej konzultacii 😉 ja som mala harbulaka na 1 sono pri stimulke a pri ET a bol velmi mily 😉

jomini
9. júl 2012

@monosana s poistovnou urcite nebudes mat problem 🙂 len treba mat vek do 39r. a zaplatene poistne
sice to poistovna schvaluje trosku dlhsie, cca 1 mesiac. drzim palceky, urcite vam v GF pomozu.

gelinka75
9. júl 2012

baby je to negativne :(

mistisa
9. júl 2012

@gelinka75 jooooj micaaaa ☹ to ma mrzi a to co ani troska neni zvysene?

reklamka
9. júl 2012

@gelinka75 😢 😢

gelinka75
9. júl 2012

@mistisa neviem co, povedala, ze jej je luto, neviem ci ist na krv v piatok

mistisa
9. júl 2012

@gelinka75 a dnes si testik skusala? alebo vyskusas? nooo ked budes mat na teste nieco tak chod aj v piatok este hm?

mortiiss
9. júl 2012

@gelinka75 ach jaj 😔
Moc ma to mrzi. Bud silná

gelinka75
9. júl 2012

@dadenka111 prosim ta ako to je s tym KET? treba sa prihlasit na konzultaciu?

gelinka75
9. júl 2012

@mortiiss vsak sa snazim, ale stve ma to riadne

mortiiss
9. júl 2012

@gelinka75 ja Ti verim. Musi to byt velmi zly pocit. Asi si aj poplaces ... ja by som si naisto.
Ale Ty to urcite nevzdas, mas 5 krasnych mrazacikov (ak ma pamat neklame), babatko musi byt medzi nimi.

dadenka111
9. júl 2012

@gelinka75 juj Gelinka viem ako sa cítiš, ale neboj sa KET je náaaaaš uvidíš. 😵 Ten býva úspešnejší ako prvý vklad. Tí mrňúskovia čo sa rozmrazia budú silný bojovníci. Volaj na recepciu volný termín na KET kozul. A určite vyskúšaj ešte testy. V Čechách chodia až na 14dET na krvný test. Ešte je malá nadej čo myslíš? 😕
Ja som ani plakať nevedela. Rada by som si poplakala, ale neviem čo je so mnou. Nedá sa mi.

st2
9. júl 2012

@gelinka75 mrzi ma to ☹

@dadenka111 a u teba sa co stalo? som tu tyzden nebola a teraz citam nejake zvlastne riadky od teba, som myslela ze je to u teba tutovka

dadenka111
9. júl 2012

@gelinka75 ty máš tiež Harbuláka? Teraz išiel na dovolenku a príde až 20.7. Najbližší volný termín som dostala 26.7. a KET mi vychádza zhruba 23.8. 🙂 Už sa tešíííím

gelinka75
9. júl 2012

@mortiiss urcite to nevzdam, ideme do KET 🙂

jomini
9. júl 2012

@gelinka75 mrzi ma to, no KET sa podari, toto bola taka skuska. Drzim palceky.

gelinka75
9. júl 2012

@dadenka111 ja mam dr. stenovu, to sa treba prihlasit najprv na konzultaciu a az potom ma nastavia? no vselijak musim pockat do piatka na dalsiu krv, ani sa mi tam nechce ist 😠

gelinka75
9. júl 2012

@jomini diky aj mna to mrzi, ale urcite to nevzdam, len neviem preco mi vychadzali ti duchovia, isto tam nieco bojovalo a nakoniec nic

dadenka111
9. júl 2012

@st2 nooo táa moja tutovka odišla. ☹ tie pomaly silnejúce testy neboli v poriadku. v nedeľu bol najsilnejší a v pondelok v deň krvičky už bol slabší a hcg len 8. ešte som mala prísť na kontrolnú krv, že sa tam niečo deje, ale ja už som vedela, že neprichádza, ale odchádza. hmm takže tak bolo 😒

sheronka
9. júl 2012

@gelinka75
@dadenka111 Babulky KET je váš 😉 Bublinky na vás pekne čakajú v chlade 😵

monosana
9. júl 2012

@gelinka75 Nemyslim si, že by niekto vedel garantovať ze by som ostala ťehu. Lenže sa žena chyta vselicoho, ked sa jej nedari. A dost vela chemie som vybrala a neviem kolko terapií som mala (myslim hormonalne). Tak mi ostava uz len laparo a CAR. Nemam na vyber:( Urcite je to na prirode ale niekedy to telo treba poriadne dokopat, aby sa nieco podarilo:( Bohuzial. Myto mame v rodine, mamina a sestra s tým tiež mali problemy. Problemy s otehotnením a potraty hrozia stale:( Neviem kto by mi vedel pomoct, preto sa chystam do Gyn-Fiv.
Aaano? Takže bl milý? No, apson nejaka dobra sprava 🙂 Ďakujem pekne za príspevok. Dufam, že vám sa to podarilo ;)

jomini
9. júl 2012

@gelinka75 pekne len chod na krv v piatok, vsak aj na stranke uvadzaju, ze treba ist 2x ...a v piatok sa tam uvidime. Ja som sa pri KEY objednala na konzultaciu, tam ti daju nahradny protokol a treba si dat mesiac pauzu.

dadenka111
9. júl 2012

@gelinka75 no najskôr konzultácia. dajú protokol na KET, naordinujú lieky. Ako sme sa bavili, tak asi ten Prednison hned, Estrofem od 1DC. 10-14den kontrola a utrogestan. potom cca. 16-18DC vklad. 😉

gelinka75
9. júl 2012

@jomini volala som a sestricka povedala, ze ked sa rozkrvacam tak nemusim chodit na dalsiu krv, ale ked nie tak mam prist, ze si to musia potvrdit, ze to bolo negativne

gelinka75
9. júl 2012

@monosana praveze nepodarilo 😖

jomini
9. júl 2012

@gelinka75 si silna baba, zacinam si brat z teba priklad 🙂 kolko mate mrazacikov? KET sa urcite podari a hotovo!

gelinka75
9. júl 2012

@jomini tak co mam robit, nezrutim sa z toho, to by mi nepomohlo uz vobec, mame 5 mrazacikov, dufam, ze sa rozmrazia, ty si robila testik?

monosana
9. júl 2012

@jomini Ďakujem za krásny rozpis 🙂 No, tak to vyzera, že treba mat na to aj nejaké financie:(( No, všetko je otázka poslednej injekcie, ktorú dostanem v piatok. Doki mi pichne este Pregnyl, co mi zaruci ovu a potom uvidime. Ale uz sa psychicky pripravujem, ze budem musiet isť ďalej. Moj lekar je fakt dobry, ale aj on vie pomahat len odtial potial:(
Kolko ti trvala stimulacia? Dalo sa to vydrzat? Sice, ja som uz tiez brala vselijake hormony (velmi dlhu dobu), nebude to nic vynimocne:-/
Joooj, moja! Tak ti v piatok drzim palceky. Potom napis, co ti povedali. Aj ja idem v piatok na ten Pregnyl. Ale musime verit a dufat, ze sa nam to podari a nesustredovat sa na piatok 13ho 😀

jomini
9. júl 2012

@gelinka75 urcite sa rozmrazia, ked nam sa rozmrazili 2 blastocysty 🙂 uz sa tesia do bruska.
Nie nerobila som si test, resp. uz doma ziaden nemam, mm bol zato aby sme pockali do piatku, povodne som ho nechcela pocuvat, no rozmyslela som si to..no uz viem, ze to nevyslo, vsak bol testik negativny a babatka mali aj PK.

st2
9. júl 2012

@dadenka111 tak to mi je luto, asi sa nevyvijalo spravne ked aj bolo a aj nebolo potom, ale verim ze embryjka z KET budu silnejsie a zaryju sa u teba tak ako maju

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre