Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

maruskaaaa
21. aug 2012

@dadenka111 tak ty sa už nepamätáš? veď to bolo nedávnoooooooooo. Ale nevadí. Načatý tiež nezoberú, vraj ten sa už nedá použiť. Je to celé divné, ale čo už. Angelika má zajtra vklad, už som zvedavá 😀 😀 😀

maruskaaaa
21. aug 2012

@dadenka111 Ozaj, ešte ma napadlo, oni mi štvrtok, keď budú volať povedia aj sumu, akú mám zaplatiť? 😀 😀 😀

dadenka111
21. aug 2012

@maruskaaaa marus ty ma vobec nepocuvas 😀 . vsak som ti pisala, ze plati sa testne pred vkladom a tam sa dozvies. vsetko este podpisene. tolko papierovaciek. bez toho ti vklad neurobia, mozes sa spytat cez telefon tu sumu. ale ja ti to spocitam. 🙂 105e si uz zaplatila,
355e IXI -12oocytov
160 PK
300 ES
160 Mrazenie
___________
975e budete platit
moze sa v hotovosti ale aj kartou 😉

maruskaaaa
21. aug 2012

@dadenka111 si zabila, dr. Líška sa nehorázne rehoce a pýta sa, či nevieš, akú dať bude platiť v marci 😀 😀 😀 😀 😀 😀

dadenka111
21. aug 2012

@maruskaaaa daň? hmm 416 éčok 😀 😀 😀

maruskaaaa
21. aug 2012

@dadenka111 no neblázni, takú vysokú.....asi ťa zbavíme funkcie výpočtárky 😀 😀 😀 😀

dadenka111
21. aug 2012

@maruskaaaa jaaj to som spravila preklep. pardon tak 46 éčok 😝

maruskaaaa
21. aug 2012

@dadenka111 Práve si bola poverená do novej funkcie - Najlepšia výpočtárka. Aj tebe sa to už kráti drahá....a vidíš, ani sadnúť sme si neboli, to je robota 😀

dadenka111
21. aug 2012

@maruskaaaa ideme vo stvrtok teda? dnes mi to nevychadza 😒

maruskaaaa
21. aug 2012

@dadenka111 uvidíme drahá, lebo máme mať vo štvrtok nejaké aktivity, ale to sa môže ešte zmeniť 😀
Hee, ešte si zabudla samotný transfer započítať 😀 😀 😀 😀

mimi1111
21. aug 2012

@anjelicek27 ja pijem velmi malo len ked ma smädi no dufam ze to nedostanem a dakujem za radu este sa chcem spitat ak sa to na prvy krat nepodari kedy mozem postupit druhe IVF?

mimi1111
21. aug 2012

@maruskaaaa no ja idem zajtra zasa do blavy a dufam ze uz mi nedaju injekcie som zvedava kedy mi daju odber inak som rada ze mas tolko oplodnenych uz coskoro budes tehulka 🙂

gelinka75
21. aug 2012

@dadenka111 cauko, no uz ti do dadka vsetko vysvetlila 😀 dnes som bola mimo pc skoro cely den, ale konecne som si lahla na chvilu, je mi na tycku od rana, kombinacia estrofem, utrogestan ma nacisto odkragluje 😠 cele telo ma boli vratane podbruska, hlavu mam ako pomätenu, neviem ani rozmyslat niekedy, volali mi z centra, rano o 9 vklad, keby sa nerozmrazili tak volaju, ze nic, takze mozno sa este tych liekov aj zbavim o chvilu 😔 co sa tyka vkladu, je to v pohode, chytia krcok do kliesti to trocha boli, teda ako koho, mna to bolelo chvilu, potom uz nic, ukazal na monitore a lezala som asi 15 minut a odchod

gelinka75
21. aug 2012

@maruskaaaa no pisem ti ako pre dadku 😀 😀 😀 citaj vyssie

maruskaaaa
21. aug 2012

@mimi1111 Ďakujem 😀 Zajtra ti držím palce, aby ti už dali termín na OPU. Ozvi sa potom 🙂

maruskaaaa
21. aug 2012

@gelinka75 Tak ti zajtra držím palce, aby všetko dobre dopadlo 🙂 🙂 🙂 Potom sa ozvi, budeme čakať na správy 😀

mimi1111
21. aug 2012

@maruskaaaa jasne dam vediet co dalej 😉

annamary27
21. aug 2012

@mimi1111 ahoj,medzi jednotlivými ivf by mala byť pauza 4-6mesiacov

jomini
21. aug 2012

@gelinka75 Ahoj zajtrajsia mamina, ti drzim palceky nech sa babulky pekne prebudia a zabyvaju 🙂 pokial budes testovat, tak nedockavo cakam na tvoje // 🙂 My sme dnes boli v brne, pacilo sa nam, dohodli sme sa na par vysetreniach a soft stimulke bud 75 gonalom na cca 10 dni alebo clostylom.

mimi1111
21. aug 2012

@annamary27 ahoj dakujem takze ak sa to nepodari zasa si pockam vecnost ☹ ☹

ivka3901
21. aug 2012

@jomini ahoj čítam,že si bola v BRNE?kde v reprofite?či niekde inde?

ivka3901
21. aug 2012

@maruskaaaa blahoželám k peknej úrodičke 🙂 teším sa s tebou 🙂 🙂 🙂

ivka3901
21. aug 2012

@gelinka75 držím palčeky a nech vidím tehu testík s // 🙂

jomini
22. aug 2012

@ivka3901 ahoj, ano boli sme vcera v brne, v repromede, maju 60% uspesnost 🙂 odporucila mi ich jedna baba odtialto, ona v GF absolvovala tri neuspesne ivf a povedali jej ze ma sancu len s darcovskymi vajickami, a tam otehotnela na prvy sup stimulovana clostylom 🙂
mam z nich velmi dobry pocit, celu hodinu konzultovali k veci, ziadne opakovane vysvetlenie metody ivf, dohodli sme sa na soft cykle a maju prijatelne ceny, pocitame tak do 500,-

gelinka75
22. aug 2012

@jomini @ivka3901 ahojte, takze moj pocit ma nesklamal, ket sa nekonal, mrazaciky neprezili 😔 jomini a ake ine vysetrenia ti budu v tom brne robit? a kedy zacinas so stimulkou?

mortiiss
22. aug 2012

Juuuu ... dnes to teda blbne. Dnes sa strasne tesiiiiiiiiim 😵 😵 😵 . Mame vysledky z tych testov vsetkych na vyvojove chyby, a Dawna a tak...a mame vsetko kraaaaaasne ... jupiiiiiiiiiiiiiiiii.

mortiiss
22. aug 2012

@gelinka75 jaj 😔 Co dalej? Ci este nerozmyslas ?

gelinka75
22. aug 2012

@mortiiss niekto sa tesi a niekto nie, ja mam blby den, ale tesim sa s tebou, aspon niekto ma stastie 😉

gelinka75
22. aug 2012

@mortiiss neviem, tak som sa prihlasila na konzultaciu, vsak co ine mozem, vysadila som lieky a mam cudne pocity, nic viac nemozem teraz urobit z 12 ks peknych vajicok ostalo nicovate nic 🙂 neviem ci smutit, byt nasrata, alebo len proste byt sklamana

mortiiss
22. aug 2012

@gelinka75 mrzi ma to, velmi. Bude babenko, neboj. 2.IVF mozes absolvovat uz o 2-3 mesiace. Chapem, ze Ti je blbo. Uff.. neviem ani co mam napisat, aby to nevyznelo ako klise. Je mi to luto ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre