Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

jomini
22. aug 2012

@alibabaa
@gelinka75 stenova vravela, ze teraz schvaluju dva mesiace..vseobecna

gelinka75
22. aug 2012

@jomini 😀 mozno chodime fakt k rovnakemu a HP tiez ti robia tu? a spermiogram?

jomini
22. aug 2012

@gelinka75 hp ano, aj ahm a spermogram sme mali zo sebou, mm si ho dal urobit davnejsie, no ma ho ok, aj vajka sme oplodnovali bez icsi

alibabaa
22. aug 2012

@gelinka75 no ja uz som s tou pani stihla aj hovorit.ale asi isla na dovolenku medzicasom. povedala ze to skusi posurit.. no hneva ma to.. chcela som ist uz tento cyklus. ale budem musiet asi az ten dalsi. lebo ked bude ziadost schvalena, nemusim zasa skoro dostat termin. ide ma z toho rozhodit..
bola som na ket. v14 dc som bola na krvi a hned som si objednala konzultaciu .. uz som vedela ze // na teste neboli..
tam som podpisala novu ziadost a ze dovtedy pojdem este na krv kde mi urobia protilatky a hormonalny profil.
ale teraz som sa zoznamila s jednou kockou, co pozna nejakeho doktora co robi v brne v niektorom centre toto reprodukovane uz iba preto, ze ho to bavi. tu na slovensku s tym skoncil vraj sa tu robia z toho vynosne obchody.. a nie zdravotna pomoc.. tak sa s nim chcem stretnut a pokecat ci by predsa len nebolo lepsie tento druhy cyklus v gf nechat tak a ist rovno do brna..

annamary27
22. aug 2012

@gelinka75 sakra,to mi je ľúto. 😖

zuzana231
22. aug 2012

ahojte dievcence. prosim viete mi povedat. picham diphereline, zajtra som 2 dc a ideme rano na kontrolu. nemusim byt na lacno vsak?

belalinda
22. aug 2012

@gelinka75 juuuj to ma mrzi! hlavne to vykric, vyplac, vyboxuj cokolvek! Len sa tym nenechaj ovladnut! Bude dobre neboj!

gelinka75
22. aug 2012

@zuzana231 nemusis byt, na prvej kontrole neberu krv vobec, iba utz

gelinka75
22. aug 2012

@belalinda uz ma to preslo, teraz zas nastava cakanie 🙂

dadenka111
22. aug 2012

OTAZKA na prieskum: je tu vobec nejaka baba co po PK sa na KET rozmrazili a este sa aj uchytili? 😕 😨 halooo 😲
dikes

belalinda
22. aug 2012

@gelinka75 Tak super! Som to nestihala sledovat a teraz dobieham pomaly 5 stran 😉 Cakanie je najhorsie, to neznasam! Ale ked si predstavim na co cakame tak to stoji zato 🙂

maruskaaaa
22. aug 2012

@dadenka111 Daduš, asi sa taká nenájde.

gelinka75
22. aug 2012

@dadenka111 pekny prieskum, opytaj sa na statistiku rovno v GF 😀

gelinka75
22. aug 2012

@belalinda mam znova konzultaciu na zac. septembra tak zas budeme cakat na schvalenie ziadosti a cely ten kolotoc, uz viem ako to ide, tak mozno bude mensi stres

gelinka75
22. aug 2012

@alibabaa no pekne, podla mna vsetky centra na tom zarabaju, aj v cechach, myslis, ze tam je to ine? alebo maju len iny pristup, ale co som prekvapena co citam v inych temach, v ceskych car, davaju aj ine lieky preventivne, alebo robia soft, co gf ma v cenniku ale neviem ci to robia, alebo komu to vobec robia

belalinda
22. aug 2012

@gelinka75 vidis hned nejake pozitivum! Menej stresu viac uspechu 😉 🙂 Tak sa zatial o seba pekne staraj, rozmaznavaj vajcka a tak 🙂

belalinda
22. aug 2012

Baby neblaznite, ja som v GF nova, hned mam vymenit za Brno? :-P

gelinka75
22. aug 2012

@belalinda 😀 to ti nikto nevravi

ivka3901
22. aug 2012

@gelinka75 no preto,lebo medzi jednotlivými IVF odporúčajú 4-6 mesiacov,ale je to na tebe 😉 my sme potrebovali medzi IVF sa spamätať a nabrať nových síl do dalšieho boja tak som sa zakaždým vrátila do roboty a urobila som dobre pre moju psychiku,ale ako hovorím je to individuálne 🙂

gelinka75
22. aug 2012

@ivka3901 mojka ved to budem mat skoro pol roka, ja som mala ivf v juni, uz je to pomaly 3 mesiac 😉

ivka3901
22. aug 2012

@jomini no neviem koľko máš rokov,ale já budem mať 32 a to mi dochtorka povedala,že som už stará že čakajú menší počet vajok ☹

ivka3901
22. aug 2012

@gelinka75 ahá sory já som zabudla ved ten čas tak letí,ked som sa vrátila do roboty inak tak hor sa do boja 😀 😀 😀

zuzana231
22. aug 2012

@gelinka75 vdaka za potvrdenie 🙂 ja som si myslela, ze budu aj krv brat.

mimi1111
22. aug 2012

@maruskaaaa ahoj takze dnes som bola v centre uz si nepicham dnes si mam pichnut 2ampulky pregnylu a piatok na odber aj sa toho hrozne bojiiim ☹

jomini
22. aug 2012

@belalinda neboj 🙂 daj na svoj pocit ..ja som bola pri prvom ivf velmi spokojna

alibabaa
22. aug 2012

@mimi1111 neboj, pekne mysli na to, ze o chvilku budes mat po vsetkom. pozitivne myslenie je najdolezitejsie. drz sa. 😉 a hlavne nezabudni vela pit. a vies co vsetko si mas vziat na OPU?

jomini
22. aug 2012

@dadenka111 ja som bola po PK na KET..no neuchytili sa ale rozmrazili vsetky

alibabaa
22. aug 2012

@belalinda to nik nevravi, ja som zostala este aj na druhe ivf. ak sa nevydari tak tretie uz pojdem do brna..

alibabaa
22. aug 2012

@gelinka75 neviem, nestudovala som ci aj GF robi soft.. ale tretie - co pevne verim ze nebude treba - uz absolvujem v brne...

alibabaa
22. aug 2012

@dadenka111 😅 😅 dve podmienky splnam.. posledna mi robi problem ... 😠 ides na KET? ci uz si bola? dlhsie som tu nebola..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre