Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

mimi1111
27. aug 2012

@maruskaaaa uz som doma uz len treba cakat potom sa ozvem ked budem vediet vysledok drzim palce nech ti to vide papa

mortiiss
27. aug 2012

@dadenka111 super, tak drzim palce, nech to vyjde 😵

natalia80
27. aug 2012

ahojte kocky 🙂 som tu na tejto teme prvykrat a chcela by som vas poprosit o radu.dnes som sa objednala na vstupny pohovor k dr.harbulakovi.ake mate s nim prosim skusenosti?uz mam jedno neuspesne ivf v inom centre za sebou.ako v gyn-five prebieha prve stretnutie?robi aj nejake vysetrenia?dufam ze to bola dobra volba objednat sa k nemu.hmmm???dakujem vam za kazdu spravicku 😵

dadenka111
27. aug 2012

@annamary27 ja idem hned v den vkladu na chalupu, zabudnem na pocitac tak na tyzden a potom uvidime ako to zvladnem. 😀 ide sa vegetiiiit juchuu

dadenka111
27. aug 2012

@mortiiss dikes 🙂

pancuska
27. aug 2012

@alibabaa ahoj....no ja cakam od 9.8. a tak ked ty tak dlho cakas tak ja sa ani nedockam!!! sice mi dr povedal ze v polovici septembra by to uz malo byt a ze sa vidime no ale ani sa neda tomu verit!!! maju cas ako vzdy!!! a bude to tvoje prve IVF? 😉

pancuska
27. aug 2012

@natalia80 ahoj! ja mam zatial u dr.Harbulaka 2 konzultacie....na prvej sme sa dohodli ako pokracovat vsetko sa ma popytal a kedze som bola prave 5DC tak mi urobil hormonalny profil,stery a utz.....manzelovi urobili spermiogram a isli sme domov! ja som mala uz urobenych vela vysetreni u svojho gyn takze .....ty to kludne mozes mat uplne inak ale Harbulaka sa bat nemusis!!mne ho odporucilo asi 5 bab,sice je pravda ze som sa ho prvy krat zlakla lebo sa mi zda ze mu uz troska vadi ked sa ho opyta niekto na to co uz povedal este raz,ale inak je v pohode 😉 tesim sa na neho aj do tretice 😉

pancuska
27. aug 2012

@dadenka111 az 14ho? joooj ale neva to bude coby dup!!! bude to urcite stastny datum!!!!a moja svagrova ma vtedy narodky!!! 😉

jomini
27. aug 2012

@dadenka111 tak, uz sa ti to blizi 😀 drzim palceky, kolko mate mrazakov? 🙂

natalia80
27. aug 2012

@pancuska dakujem krasne 🙂 prosim ta aj ste za tie vysetrenia vratane spermiogramu platili?a vysledky spermiogramu ste mali hned?dakujem 😉

maruskaaaa
27. aug 2012

@mimi1111 Aj tebe držím palce 😀

silvik1
28. aug 2012

ahojte žienky. vybavujem si predoperačné vyšetrenia na IVF - viete mi poradiť, dôležitý je dátum na správe internistu, či ??

gelinka75
28. aug 2012

@natalia80 cauko, harbulak je v pohode, bola som u neho na kontrole a robil mi aj vklad, ja k nemu nepatrim, ale v priebehu IVFsa oni pri zakrokoch striedaju

gelinka75
28. aug 2012

@silvik1 ahoj ano, datum na sprave je dolezity 🙂

silvik1
28. aug 2012

@gelinka75 ďakujem. tak už len to správne načasovať aby nebola staršia ako 3 týždne. no je to fuška, hlavne keď neviem ako dlho budem pichať.

gelinka75
28. aug 2012

@silvik1 aj ja som to mala tesne, ale dohodni sa s internistom nech ti spravu vytlaci o par dni neskor, ja som bola pred mrchou a spravu mi tlacil skoro o tyzden nato, to mi stacilo, OPU som mala 5 dni pred koncom tych 3 tyzdnov co to ma byt platne

pancuska
28. aug 2012

@natalia80 nie nic sme neplatili,ani ty nebudes!ten hormonalny profil sa robi od 2-5DC (ak som sa pomylila nech ma baby opravia) a nam vysledky povedal az na dalsej konzultacii,ked som uz prisla so spravou po laparke!takze zober len partnera,seba,kartu od gyndosa alebo nejaky vypis!a aspon 3 alebo aj 5dni manzel alebo priatel nech si setri spermosky na material!

annamary27
28. aug 2012

@natalia80 ahoj,ja patrím k dr.Stenovej,ale dr.Harbuláka som mala na viacerých kontrolách v rámci IVF a aj na výberoch vaíčok,či vklade.Je veľmi milý a profesionálny.držím palce.Mne na prvej konzultácii zobrali hned aj ster na kultiváciu,dr.sa spýtala ktorý den cyklu som a pozrela aj či mám v tom čase ovulku.

azzura
28. aug 2012

@natalia80 cau aj ja mam Harbulaka, vo stvrtok idem na 2.konzulatciu. Na 1.konz. bral krv a stery, mm nemusel ist na smg, lebo vramci IUI robia aj rozbor, takže boli čerstve výsledky

dadaba
28. aug 2012

@natalia80 ahoj..nic lepsie sa ti nemohlo stat ako sa dostat ku nemu je uzastnyyyyyyyyyyy...mala si velke stastie!!!!!! 🙂

dadenka111
28. aug 2012

@jomini dakujem 😉 mame dve uplne mlade par bunkove a dve po PK blastocysty.

sarah00
28. aug 2012

ahojte dievčatá. prosím Vás, keď sa idem objednať do GF za koľko asi dajú termín? koľko dopredu treba volať? a môžem si hneď vybrať lekára, s ktorým by som chcela konzultovať, alebo to automaticky oni pridelia? lebo ja by som chcela harbuláka, ale začať by sme chceli so všetkým až tak v druhej polovici septembra.

Ďakujem a všetkým Vám držím palce 🙂 🙂 🙂

pancuska
28. aug 2012

@sarah00 ahoj!!! ja som si tiez hned vybrala Harbulaka!!! a tak ked som tam volala hned som povedala ze by som chcela aby ma objednali k dr Harbulakovi!! ak zavolas teraz urcite ta objedna tak asi za tyzden ja som cakala skoro 3 tyzdne na prvu konzlutaciu lebo mal dovolenku a na druhu som cakala skoro 2 tyzdne, no hned urcite nezacnete!!! ak pojdes na IVF budes cakat na schvalenie z poistovne! a tak by som kludne zavolala a objednala sa!! potom povedz ze ides prvy krat ze si nova pacientka aby ti vedela podla toho dat termin! drzim ti palce 🙂 🙂 🙂

mimi1111
28. aug 2012

@maruskaaaa chcela by som sa ta spitat ci je to normalne ked ta pobolieva brucho.vajecniky ma uz prestali boliet ale nejako ma zacina boliet brucho a to som len den po IVF 😒

sarah00
28. aug 2012

@pancuska ďakujem za odpoveď. takže od zavolania cca o týždeň konzultácia? tak to mi stačí začiatkom septembra, ja som to myslela, že tá prvá konzultácia až v polovici septembra by mohla byť 😉

maruskaaaa
28. aug 2012

@mimi1111 Je to normálne podľa mňa. Ja som síce bola na vklad až po 5 dňoch, ale tiež ma všeličo bolelo. Prešlo to až po vklade. 🙂 Neboj, ono to prejde.

zuzana231
30. aug 2012

ahojte dievcence. prosim viete mi povedat. na OPU mi netreba ziadny papier od anesteziologa vsak. v papieroch o tom nic nepisu, takze predpokladam, ze nic take netreba. vdaka.

chrustik10
30. aug 2012

Ahojte baby. Čítam a čítam všetky príspevky od "Adama" a nikde som nezaregistrovala žiadnu informáciu o "nepovinných" platbách. Naozaj platí, že ak si za všetko platíme oficiálne, tak žiadny lekár nečaká nič navyše? Všetci sa v GYNFIV ku mne správajú veľmi milo. Ale bojím sa doniesť aj dezert sestričkám, aby som niekoho neurazila... Aké máte skúsenosti? Možno debata na súkromnú diskusiu.

pancuska
30. aug 2012

@sarah00 podla mna ked jej povies ze by si chcela objednat v polovici septembra tak ta objedna ak bude mat dr volne a ak to nepojde tak ti to povie 😉

sarah00
30. aug 2012

@pancuska hej, hej, naberám odvahu zavolať (teda, odvaha je, len taký pocit, že tým telefonátom to už začne ..... neviem, či viete, čo chcem tým povedať 😕 ) takže budúci týždeň chcem volať a dohodnúť sa.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre