Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

zuzanames
26. apr 2010

kikus77, ja som v Gynfive spokojná, hneď prvé IVF vyšlo, a celý personál bol ústretoví a veľmi príjemní. Určite by som nemenila. Čo sa týka platenia, všetko to záleží od mnohých vecí napr. koľko bude vajíčok, či budete aj zmrazovať, aký má partner spermiogram - či bude potrebné vajíčka napichnúť..... Mňa vyšlo celé IVF okolo 600 EUR.

nelly3
26. apr 2010

baby dneska mam teda ine fofry 😀 takze rano rychle zubarka lebo vsak stolicka ma musela prave v sobotu zacat ze dost boliet 😠 pridem k zubarke, ze neordinuje, zastupuje ta a ta..... idem tam zobrala ma o 9.00 hod. poslala na rontgen, 9.20 hod spat k zubarke, vrtala mi, cistila a pod. o 10.00 hod som startovala domov pre manzelika aby mohol soferovat do blavy, rychle som si doma dala polku diazepanu-co som si mala dat pred dvoma hodina, ale nestihala som, takze hodka pred ket-kom, rychle cipok a sup smer blava, bolo 10.20 hod a to som mala byt o 10.45 hod uz v gyn five 😝 tak som volala, ze budem meskat, dorazili sme o 11.15 od. oplodnovala ma behunova, tak isto ako minule, dufam, ze tentokrat uspesne 😉 tri mi rozmrazili, vsetky tri oki, dve vlozili a to jedno do zajtra budu este pozorovat a ak bude oki zajtra mam volat a sup znova do mrazaciku 😀 takze dneska som mala iny busy day 😀

nelly3
26. apr 2010

a zabudla som, segra dneska porodila dcerku Alisu 49 cm a 2900 g 🙂 o druhej v noci ju to chytilo a o 6:40 hod uz bola mala na svete 😵 uplne ze uzasny porod mala, dala si aj epiduralku, toto je jej druha dcera, prvu rodila 12 hod. bez epi a hruza. ked som jej dneska doobeda volala uz behala, bola sa prave naobedovat 😵

babulka555
26. apr 2010

nelly: tak vsetky stresy a radosti si vybavila pred KET, takze sa mozes sustredit uz len na oddychovanie 😀 drzim palce
a zajtra uz ani volat nemusis, uz dalsich mrazacikova nebudes potrebovat 😉 opatruj sa (vas) 🙂

nelly3
26. apr 2010

ale budem, na druhe bejby, ale zase ak budu dvojky, dalsie uz nebudem potrebovat 😀

vanilka1802
26. apr 2010

Ahojte, tak uz mam v brusku 2 prckov, snad sa im bude pacit u mna.

Kikus ja som v GF spokojna, vobec to nelutujem, aj ked som tiez pocula a aj od kamosky to mam potvrdene ze ferticent je lacnejsi, kamosku vyslo IVF o polovicu menej ako nas ( 1500 eur aj s cestovanim, kedze sme od BA asi tak 150 km a boli sme tam dost vela krat), ale zas mne po ET ostala zasoba embrijok v mrazaku a ona mala len dve embrijka ktore jej vlozili, chvalabohu uz ma synceka, ale ked bude chciet dalsie dieta tak bude musiet celu stimulaciu podstupit znovu a teda tiez peniaze vydu na rovnako.

Nelly tak to si mala riadne fofry. My sme tiez trochu meskali prisla som nieco po 10.45 a tiez ma oplodnovala Behunova. Tak dufam a pevne verim ze mala stastnu ruku aj u mna aj u teba.

slniecko01
26. apr 2010

Baby tak nech sa mimi dobre zahryzkajú 😀 😀 😀 , aj mňa oplodňovala Behúnová a mám už 3M Nelku 🙂

monika71
26. apr 2010

ahojky pipiny, tak my sme boli dnes už na kontrole u našej doktorky a narástli sme na 2,19 cm, a zodpovedáme 8tt+6 a zatial sa vyvíjame pekne, len pani doktorke sa nepozdávalo moje velké bruško a tak hladala druhý zázrak, zatial vraj nič, ale uvidíme o 3 týždne 😅
ja vám všetkým želám nech za prckovia zapelešia vo vašich bruškách a zdravo tam vydržia celých 9 mesiacov 😉
lumy dufam že sa ozveš až niečo bude, teda čokolvek, rada si s tebou popíšem a poplujem ťa pre šťasie 😅

callex
26. apr 2010

ahojte babule.
nelly, vanilka drzim palce aby sa embryjka usalasili.a boli ste tehulky.

nelly3
26. apr 2010

baby mna tak boli ten zub, ja som to presne vedela, ze toto sa stane ☹ vidim to tak, ze mi ho vytrhnu lebo ta bolest 😢 presne ako minule, liecili mi stolicku a aj tak nakoniec isla von, boze a prave teraz nervy moje, aj ucho ma uz z toho boli

vanilka1802
26. apr 2010

Nelly to mi je moc luto ze ta tak trapi ten zub, skus si ho potierat niakym domacim alkoholom, mozno to pomoze.

nelly3
26. apr 2010

to sa radsej opijem, apon budem mat naladicku 😀, ale ked ani to nemozem ked som potencionalna tehulka 🙂 ale zubarka mi dneska povedala, ze ak by som bola tehu tak mi moze dat injekciu, takze ak fakt to uz bude uplne ze brutal idem si ho dat vytrhnut 😝

kacarina
26. apr 2010

nelly, kuk IP 😉

vanilka1802
26. apr 2010

Nelly jasne, aj mne ked robila zubarka tu moju nestastnu stolicku este pocas tehu tak mi hovorila ze injekciu mozem, ale ja som ju aj tak odmietla, predsa len trhanie a vrtanie je rozdiel.

babulka555
27. apr 2010

nelly: tak esteze ti spravili vcera rontgenovy snimok, aspon mozu dnes potvoru vytrhnut 😉 a deticky budu mat prvu exkurziu u zubara 🙂

nelly3
27. apr 2010

takze moj zub zatial moc neboli, len na dotyk, tak dufam, ze sa umudril 🙂 ano vcera som bola aj na rontgen a ked to fakt ze bude boliet, pojde von, sice by som nerada, ale bolest zubov nic moc, ved poznate 😝

nelly3
27. apr 2010

poslusne hlasim, ze zub zatial neboli 😵 a co sa tyka tretieho mrazacika co nam rozmrazili, tak sa pekne vyvijal, ze ho znova zmrazili 🙂 takze mame este 9 zmrzliniek 😎

callex
28. apr 2010

chudatko nelly.fukam ti zubok. ozaj nevies co je s moniq?
jeej ty mas este tolko zmrzliniek. si mala teda urodu. a ako sa inak citis? si doma na pn?

nelly3
28. apr 2010

ahoj callex, neviem co je s moniq, mohla by sa ozvat 🙂 zub uz neboli, strasne som rada, mam dovolenku, ale zajtra uz idem do prace, citim sa uplne normalne, neviem ci je to dobre znamenie. na nejaky 10 den si robit test, aby som vedela nacom som a nebola potom sklamana ako minule. a ty ako? chodis do piestan? citala som, ze si isla na inseminaciu, kedy je den D? 😉

solinka
28. apr 2010

ahojte pipinky 🙂
som tu nová ,- do GF chodíme teprve mesiac,- a je to na naj ceste. čakáme na genetiku 🙂 momentálne ...trpezlivosť ruže prináša🙂
verím ,-že sa čoskoro zaradím medzi Vás tehuľky.
a všetkým ,-ktorím sa to podarilo ,- úprimne a zo srdca blahoželám 🙂

luko
28. apr 2010

solinka...a prečo ste si hneď dali aj robiť genetiku? 🙂 pytam sa len zo zvedavosti 🙂

solinka
28. apr 2010

možeš sa spýtať 🙂
ja som ok ,- mám za sebou zákrok SIS a som zdravá🙂
manžel ok 🙂 len máme málo šikovných spermií 🙂 zaujíma ich vše 🙂
činíme sa takto mesiac a má to rýchly spád 🙂

luko
28. apr 2010

preto sa pýtam, lebo nám genetiku zatiaľ nikto nenavrhol...manžel ma tiež nič moc spg

luko
28. apr 2010

a držím palce samozrejme 😉

vanilka1802
28. apr 2010

Luko aj my sme si dali spravit genetiku, nam to aj navrhli, ale keby nie aj tak si to dame spravit, po skusenosti znamych, boli na IVF a potom na 3 KET, vzdy otehotnela a v 5-6 tt vzdy tehu skoncilo, nakoniec im na genetike zistili ze partner ma niaky chromozom alebo co zle, a preto tehu vzdy v rannom stadiu skonci. A kedze mi sme tiez nemali dobry SPG tak sme chceli podstupit genetiku. Aby sme vedeli ci tam nieje niaky problem.

luko
29. apr 2010

aha...dik za info 😉

pahu
29. apr 2010

Ahojte Pipiny 😀
Zdravím starosnažilky ktoré si na mňa pamätajú a predstavujem sa novým Pipinám 😀

P.S. Názov Pipiny som vytvorila ja, to je už tak dááávno 😉

luko
29. apr 2010

ahoj...a ešte stále si v GF? 🙂

pelikan8
29. apr 2010

Ahojte kočky!Mala som ET 21.4.2010.Včera urobila som tehot. test a bol pozitivny.3 dni mám inak meštruačné bolesti ale nekrvácam.Berem Utrogestan 3x2 vaginalne.Podľa vás môžem byť tehotná?

slniecko01
29. apr 2010

Pelikan8 a kedy ideš na krv hcg ? Pondelok ? No ja si myslím že si tehu, veď by tam neboli // čiarky pre nič za nič 😀
Tak tíško gratulujem. Tie bolesti v brušku som mala aj ja, myslím že je to normálne po ET.
Ja som si tehu test robila až keď som bola na prvej krvičke a tam mi potvrdili, že som tehu. 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre