Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

och
6. máj 2009

zukrik viem ze to myslite dobre 😀 😀 ale ja nezamestnana cely den sedim na riti tak sa potrebujem aspon trosku pretiahnut 😀 😀 😀 a nebojte je to skor take cvicenie, ze ked sa mi uz nechce 😀 😀 tak zacnem au boli boli a mozem oddychovat 😉 😀 ani sa len pri tom nezapotim 😉 😉

katherinesand
6. máj 2009

ajoj Mayka. 😉

kacarina
6. máj 2009

Och, ty si teda akcna, tiez by som bola na tvojom mieste asi opatrnejsia, ja som inak velmi za cvicenie, lebo moj chrbatik to bude potrebovat, uz mam aj kupenu knihu o tehu-joge, ale ja som teraz rada, ze som rada, par dni som mala prikaz lezat a pojdem buduci tyzden pokecat s mojim dr., co a ako dalej ... uz nelezim, ale urcite davam bacha na brucho, nic nedviham a tak ... ale rano si davam take dychacie cviky trosku, rozcvicenie krku a ponatahujem sa opatrne ... zatial len tolko 😉

mayka
6. máj 2009

Kathy ten pravobocek a lavobocek sa mi paci. 😀

corinne
6. máj 2009

Baby,kamoska mi vcera povedal,ze jej sestra je tehotna,MS jej meska 2 tyzdne a 2 testy jej vysli pozitivne,ale mala stale problemy s cystami a dr.jej predpisal hormonalne tabletky kvoli tej cyste.Volala k dr.ale ten jej povedal ze ma brat tie tabletky aj ked je tehotna.A co si myslite o tom vy,mozu tie hormony uskodit v tehotenstve.Jej sestra je 20rocna mlada hus,co ma priatela asi 3 mesiace a uz je v tom.

katherinesand
6. máj 2009

corinne,
no ja by som si na jej mieste napisala do google vyhladavaca nazov lieku a vplyv na tehotenstvo a ono jej to najde nejake odkazy. a doktor asi vie, ze neskodia, ked jej ich kazal dalej brat. alebo sa spytat este nejakeho ineho. dve hlavy, dva nazory. 😉

katherinesand
6. máj 2009

mayka, to su dvojcatka och. jeden sa hlasi z praveho boka a druhy z laveho. 😀
ten pravy je po nej, tiez zly jak cert. 😀

zukrik
6. máj 2009

Mayka,ja si dávam babyplan do prvého trimestra a ešte stále
užívam utroš. Kázala mi to gyn. vraj ako riziková musím ešte do 12 týždňa.

mayka
6. máj 2009

Baby ja sa neviem dockat kedy ostanem doma. Tiez ma to teraz laka byt doma kvoli zahradke a kvetinkam a krickom ale co uz. Este musim potiahnut, kedze nemam ziadne problemy zdravotne. Fakt si musim zaklopat.

Kathy wau polroka po porode otehotniet. fuuuha
Ale je to stastna sprava v kazdom pripade. Bodaj by aj teba nejaky ten bocian okadil.
😀 Velmi ti tio prajem.

mayka
6. máj 2009

Idem papat. Potom sa ozvem.

och
6. máj 2009

mayka ahoj 😀 len ichpekne daj napapat 😀 😀 ja som dostala hroznu chut na ten americky hotdog s kapustou 😀 😀

kathy mne ked sa to tehu potvrdi 😉 ta tak oflusam ze ti oci zalepim 😀 😀 aby si nevidela ako cvicim 😀 😀

och
6. máj 2009

inak poctivo tlacim to modre baby plan sa to tusim vola 😀 😀

ozaj a dokedy mam jest estrofen?

kacarina
6. máj 2009

och a to my mame odkial vediet? 😀 😀 😀 nemala by si mat tuto info nahodou ty niekde v papieroch alebo v hlave od doktora? 😉 😀 😀 ... ja mam klasicky do ultrazvuku a ak aj potom vsetko ok, tak tahame s estrofemom a utrosom do 12. tyzdna 🙂

corinne
6. máj 2009

Baby pozyvam vas na obed zapekane cestoviny so sunkou a brokolicou 😀 Kathy no parada ta kamoska 😕 to je na nervy ☹ A o tych liekoch to su 2 sestry ktore pocitas ani nezapnu aj ked ho maju pod nosom.Ta jedna uz ma chlapceka a kojila ho a mama jej navarila 3l hrniec sosovicovej polievky pre kojaciu zenu 😕 a maly nespal cely den,co mal krce ☹ Oni sa musia najprv opytat manzela a priatela ci moze ist na net 😕 No comment.Och ked potrebujes pretiahnut prid ku mne u mna je roboty dost a tiez som po celych dnoch sama ,dam ti aj najest aj pohar vody 😀 Dobru chut babulky 😀

kacarina
6. máj 2009

tak si myslim, ze aj ty tak 😉

och
6. máj 2009

kacarinka ved prave, ze ten estrofen mi len rukou dopisala do prepustacej spravy po OPU 😲 no nic zajtra sa opytam ked pojdem na krvu 😀

aj ja chcem zaaaaahraaaaduuuuu 😀

kacarina
6. máj 2009

a nemas taky ten informacny list k OPU a transferu? tam su taketo infosky ... ale urcite ber zatial normalka 😉

corinne
6. máj 2009

Mayka nasla som tu niejake susene slivky ale na rok som nepozerala 😀 jej parada datum je do 07/2008,nevadi lebo pustam gaz jedna radost 😀 a maliar este maluje tak je to v pohode 😀 Mayka ja mlieko,zakysanku,cmar ffuuuuuj ani mlieko nepijem,len jogurt mozem.A este idem na akupukturu,ale asi popytam dr.nech necham otvorene okno,lebo ho priotravim plynom 😀 😀

katherinesand
6. máj 2009

och, ake potvrdenie???? ved ty si uz jasna tehula- buduca mamina pravobocka a lavobocka. 😀
a to oplutie poprosim od Vas vsetkych naraz, nech ani jedna bunka mojho tela nevyjde naprazdno. 😀

corinne, no comment, mas pravdu!!! ale ak chces pomoct, tak jej to vyhladaj ty. 😉

corinne
6. máj 2009

Kathy ale jej sestra je na Slovensku a ta druha je tu vo (switzerland),obidve nemaju ponatia o zivote.Asi jej skusim zavolat nech zisti u sestry jak sa volaju a pozriem na nete,vraj sestra na SK sa uz zasnubila a mama este o nicom nevie, a otec im zomrel min.roku,takze mame je na vsetko sama,ta mlada jej vobec nepomaha,byva s mamou v rod.dome a nedava ani halier,ale kritizovat vies.By som je kopla do zadku a nech si poradi sa HVIEZDA jedna,take milujem 😠

katherinesand
6. máj 2009

corinne, vidis, a taketo otehotneju len tak. a potom su z toho vedla a nevedia si ani snurky poriadne
zaviazat. 😠

och
6. máj 2009

corine ja viem ked sa rozculis zvysi sa ti adrenalin, ten podpori srdcovu cinnost, cim sa ti dostane do tela viacej krvy a prekrvi sa ti pokazka cim sa ti vyhladia vrasky 😀 😀 ale poznas to, kazdy sme si strojcom svojho stastia 😀 ved oni raz na to pridu aj same 😀 ak ta poziadali o pomoc pomoz ale len do hranic zneuzivania 😀 😀 😀

som sa uz takto naucila nerozculovat sa nad zivotom inych 😀 😀 hlavne ze su vsetci stastni 😀 😀

mayka
6. máj 2009

Och . pekne papaj estrofem aj utros tam dole pchaj ako mas. Mne povedali ze ich mam postupne vysadzovat az po ultrazvuku v GF. Takze este 3 tyzdne to papat budes. Ak ti utros dochadza nezabudni pytat recept od setricky zajtra. 😉

Corinne, opatrne s tym GAZ-om, aby maliar nezaspal pri malovani. 😀

Baby tak som sa napraskala ze ledva funim. No katastrofa. Gate nemam sance zapnut. Sedim v praci s rozopnutymi gatai a otvorenym zipsom.

mayka
6. máj 2009

Corinne, ludia su rozni. Ale ako vravi Och treba pomoct ale odtial potial. Aj ty mas sama problemy s ktorymi sa musis popasovat sama. O tom to je. Aj ta 20- rocna kocka sa musi nauicit samostatnosti a ak jej vsetci budu len pomahat tak sa to nenauci. Okrem toho za chvilu bude zodpovedna nielen za seba ale aj za mimi. 😉

corinne
6. máj 2009

Mayka maliar prezil 😀 dala som najest 😀 a teraz ho kopnem do zadku nech ide domov,lebo musim ist na akupunkturu a aby som neprekrocila povolenu rychlost 😀 😀 tak budem musiet ist, pomalicky.To bolo tak ze sme ssa stretli 3 slovenky u jednej doma,a ta na mna len pozrela(lebo vies ze sa snazime a sa nam nedari)tak bola opatrna a nevedela ako zareagujem,tak len tak jemne naznacila ze sestra je "asi"tehotna,ze 2 testy ma pozitivne a dr.jej povedal nech este pocka dalsiu MS.Tak ja som hned reagoval,ze co rozprava ze je tehotna ked caka menzes o 1tyzden 😕 a 2 testy ma pozitivne.Lenze ju dr.nechcel objednat hned ved naco sak nic neuvidi 😕 Oni ma nepoziadali o pomoc,to len som ja premyslala nad tym,lebo stale ked idem k niekomu na navstevu,stale niekto zahlasi ze je tehotny ☹ Tak sa bala reakcie,asi si myslela ze si budem sklbat vlasy aj chlpy 😀 Kathy tak som jej volala nech sa opyta sestry,co za tabletky berie,tak mi povedala ze jej ide hned zavolat a mi napise sms,ale uz 1,5h presla a nic.A povedala mi ze ak nebude doma tak mozno nebude vediet ako sa tabletky volaju 😕 ale ako sa roztahuju nohy to vie nepotrebuje radu 🙄 oan je taka sprosta,sprostejsiu babu som nespoznala ☹

corinne
6. máj 2009

Ta co je tu so mnou v zahranici v januari porodila tak volala sestre nech pride pozriet maleho,tak je povedala ze nema peniaze na cestu,ak jej zaplati tak pride 😕 Na svadbu privliekla so sebou frajera zaplatila im 2 spiatocne listky na bus a dala im vreckove aby si nieco kupili na pamiatku.Naplula by som im do tvaricky 😀 (ksichtu)Och od kedy chodim na akupunktura take Pi ce ma uz nerozculuju Odporucam akupunktura 🙂 ,stimulku so zvladla lavou zadnou hlavne po psychickej stranke 🙂 .Tak ja padam,startujem faro 😀

katherinesand
6. máj 2009

corinne, ale si sa rozohnila 😀

aj ja chodim na akupunkturu. ale len chvilu, tak este nehodnotim. 😉

och
6. máj 2009

som haldna a pokazil sa mi medzernik na klavesnici 😲

mayka
6. máj 2009

och tak to je priekak. 😀

slniecko01
6. máj 2009

ahojte dievčata, dnes som bola na krvy, mala som HCG 38. Vy ste mali aké vysoké

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre