Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

yeliel
2. sep 2010

@tecus ahoj...ano moze 😉 protokol je vlastne to kde mas vsetko rozpisane ako uzivat lieky a kedy nasladuje kotrola atd... 🙂

tecus
2. sep 2010

@yeliel dakujem ti, uz som sa bala ze tam musim ist 🙂. Ides prvy krat na IUI?

yeliel
2. sep 2010

@tecus nie moje..ja som na IUI nebola ale na IVF..zial neuspesnom...

tecus
2. sep 2010

@yeliel ja idem prvy krat, tak dufam ze sa nam to podari 🙂, trosku mam strach ale uz sa na to tesim. Je mi to luto, ze vam to nevyslo ☹, budem drzat palceky aby ste na druhy krat mali stastie 🙂.

yeliel
2. sep 2010

@tecus neboj moja..hlavne ver..a podari sa...drzim placeky 😉 🙂

hanka1111
2. sep 2010

@annamary27, ďakujem 😀 Verím, že áno, aj keď váš už dlhšie čítam, tak je vás tu málo, čo IVF vyšlo na prvýkrát 😒
@alexa27, začínam s injekciami, diphereline, puregon a menopur, ty máš čo?

hanka1111
2. sep 2010

@tecus ja som bola 2x na IUI, 1x neúspešne, druhýkrát bola krv pozitívna, bohužiaľ kontrolná krv už negat. Na tretie IUI som bola nastimulovaná, ale spr. sa nám strašne zhoršil a už nám ostalo len IVF. Hlavne nestresuj a kľud, držím palčeky. 😉

tecus
2. sep 2010

@hanka1111 dakujem, a kedy budete mat IVF? Najprv mi chcely robit tiez IVF, ale ked vsetky vysetrenia ukazali ze moj manzel nemoze mat deti a budeme mat darcu, tak mi spravia IUI 2x a ked nie tak posledne IVF. Ja som uplne v poriadku, tak snad to vyjde 🙂.

karing
2. sep 2010

@nr_martinka ok ozvem sa..pa zatial

annamary27
2. sep 2010

@nechsazadari ajoj,čo je s tebou nové?Ty si z mojej prvej IVF skupinky 😀 😀 😀 😀 ,idete do dalšieho pokusu?

annamary27
2. sep 2010

@hanka1111 na prvé IVF je malé percento úspechu,tak vieš preto nás je tu menej a asi sme skor už v témach kde sa chystáme .Ja som si dopisovala asi z 10timi babami,ked som na to išla prvýkrát a asi trom to vyšlo vtedy.Jedna čaká dvojička a dve čakajú po 1mimi.

solinka
4. sep 2010

@annamary27 pozitívne moja!!!! 😎

annamary27
4. sep 2010

@solinka ano pozitívne , snažím sa z celej sily. 😀 😀 😀 😀

nechsazadari
4. sep 2010

@kikus77- mno, mali sme 13 vajíčok. Jedno nebolo zrelé. 7 išlo na ICSI a 5 len IVF. Z každého boli po 2 emrijká, čiže 4. Tie boli na PK. 2 boli o.k. a vkladali ich a zvyšné dve sa zastavili. Tak sa to nejako zredukovalo...No a potvorky maličké sa neuchytili a bolo po srande. Trošku som potrebovala vypnúť, ale už som objednaná 14.9. na konzultáciu. Dáme žiadosť na poisťovňu a snáď cca za mesiac (aj podľa môjho cyklu) začneme stimulovať. A michodom jedna kočka, čo mala neúspešné ivf a čakala na mrchu, aby išla potom na ET sa jej nedočkala a je tehuľka 😀 To len tak na povzbudenie. Držte sa all!

nechsazadari
4. sep 2010

@annamary27 - 😀 áno ideme do toho. Vo fóre 2. ivf na jeseň 2010 som čítala, ako baby vyhrešili jednu z nás, že nebola po ivf na kontrole. Tak som si vstúpila do svedomia a prepadla som tetu lekárku, aby omrkla, či som o.k. Vyšetrenia dopadli dobre, tak som sa rovno objednala na konzultáciu. 14.9. zasa začínam štartovať ten kolotoč.
Inak ja keď som bola na ivf, tak všetky baby okrem mňa zostali tehotné. Bolo nás tam 5. Z toho 3 sme boli 1x, jedna 2x a jedna 3x. Dúfam, že sú všetky o.k. a ja sa pokúsim pripojiť na ďalší pokus. 😉

katuliks
5. sep 2010

@nechsazadari Ahoj moja.Neboj, teraz uz urcite vsetko dopadne o.k. Budem moc drzat palceky 😉

annamary27
5. sep 2010

@nechsazadari ja,ked som bola ,tak štyri sme boli na ivf a jedna myslím ležala pri nás po OPU,viem len o jednej,že jej to nevyšlo a možno aj o druhej ,ktorej to nevyšlo,lebo tá bola taká známa osôbka a keby bola v tom,tak už je to myslím v časákoch.Hlavne som bola v kontoakte s kočkami na tomto koníkovi. 😉 😉 😉

kikus77
6. sep 2010

@nechsazadari tak takyto scenar by som prijala aj ja..ja mam konzultaciu teraz vo stvrtok tak hadam zacnem s pripravami na KET- ostali nam 3 embryjka tak hadom to bude uspesne 🙂
Ku komu ides?

kikus77
6. sep 2010

@nechsazadari s tou kontrolou si ma teraz trocha zaskocila. to mam ist na kontrolu k svojej gynekologicke alebo to spravia pred stimulkou na KET v Gynfive. Tiez si myslim, ze by mali skontrolovat ci je vsetko ok, nech sa nieco nezanedba...

yeliel
6. sep 2010

@nechsazadari ahojcek co to tu citam..niekto sa nam pusta do boja 😉 🙂 🙂 🙂
@kikus77 ahoj moje mne dali v GF len protokol na stimulku pred KET..(Dr,Drabek ) 😀 😀 😀 ziadna kontrola..

kikus77
6. sep 2010

@yeliel a bola si u svojej doktorky? Ja jej asi zavolam nech ma pozrie, ved za to nic nedam. Na predoperacnom som mala zvysenie biele krvinky, vraj nejaka slabsia infekcia v moci ale nic si z toho nerobili, mozno bokl aj to kamen urazu 😒

yeliel
6. sep 2010

@kikus77 ano bola som pre istotu ci tam je vsetko Ok..a potom aj na preventivku ktora nedopadla moc dobre..takze preto este nemozem ani KETkovat ...

kikus77
6. sep 2010

@yeliel dakujem, idem sa hned objednat aj ja 🙂

yeliel
6. sep 2010

@kikus77 chod moja..je ten spravny cas si po Ms a budes spokojenejsia.. 😉 🙂 ja mam tam dole hotovu zoo tak beriem antibiotika ..myslim,,,ze ta stimulka robi svoje s nasou imunitou 😝

tecus
6. sep 2010

@karing ahoj, aj mna caka IUI, prave cakam kedy dostanem MS a mozem zacat brat lieky. MOzes mi prosim ta napisat kolko ta vysla IUI? Mne este ziadnu cenu nepovedali, pravda je, ze ked som tam bola tak ma to ani nenapadlo 🙂.

yeliel
6. sep 2010

@tecus ahoj ak sa nezmenil cennik tak zakrok IUI stoji 34euro 😉 🙂

tecus
6. sep 2010

@yeliel ziadne ine poplatky nie su??? mna strasili ze to bude drahe a zatial pohode. Za lieky som dala 25€. Tak uvidim, necham sa prekvapit. A dakujem ti velmi pekne 🙂

yeliel
6. sep 2010

@tecus no pokial viem tak nie pri IVF je to uz ine..tebe tvoj Dr..nic nepovedal ako to je s platenim? ku komu to chodis? 😀

tecus
6. sep 2010

@yeliel dr. Harbulak, je inac zlaty len som bola prekvapena ze mi ceny nehovoria. To viem ze za spermie budeme platit 50€ ked ze mame darcovske ale nic viac neviem. Inac je to jedno kolko platim, len aby sa to podarilo 🙂.

yeliel
6. sep 2010

@tecus ehem zlaty 😀 😀 😀 😀 podla nalady 😉 ale ked ma oplodnoval tak bol fajn 😀 😀 😀 aha tak ty mas darcovskeee? to je potom 83euro 😉 🙂 na stranke GF je cennik a ty to mas ako IUI AID 😉 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre