Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

matiasko
7. dec 2009

ahoj alabu 🙂
tak ze nahlasis sa na recepcii ze idete na konzultaciu a tam ti zalozia vstupnu kartu.
dobre je si donies vsetky vysetrenia ktore mate s mm urobene 😉
tak ze porospravate dr co vsetko ste absolvovali manzela objednaju na spermiog. a tebe urobia ultrazvuk
dr Behunova je uplne super zienka aj my k nej chodime a nemozem nic zle na nu povedat 😵

alabu
7. dec 2009

ahoj matasko...diky za info...myslis ze bude musiet manzel absolvovat spermio ked bol asi pred 4mesiacmi a ma ho dobre?
my sme asi jeden z tych parov ktoru su podla vsetkeho ok..vsetko co by mohlo branit tehu sme odstranili...mali sme ureaplazmu a ja potom zapal vajecnikov....ale odvtedy uz vsetko ok...tak som zvedava...lekar mi vravel aby som sa nahlasila, predsa len ked to tu tak citam vsetko trva, tak nech nestracame cas..a pomedzi to sa mozno podari aj normalne 🙂 to som optimista co?..ale co narobim ked sa so mnou takymto optimizmom lucil lekar...ze ma coskoro caka 😀
inak som rada ze Behunova je OK...neviem vobec co nas caka..zistujem aspon tu na konikovi kadejake infosky 😀
ozaj...do tej vstupnej karty sa pytaju aj nejake diagnozy rodinne?..nieco take specificke co ta zaskocilo nebolo? aby som sa pripadne doma dovtedy este popytala 😀 😀 😀

matiasko
7. dec 2009

potom asi nemusi na spermio 😉
my sme nemali spermio vysetrenie tak bol 😉
klasicke otazky nie nic ma neprekvapilo 🙂
mozno ze navrhnu HSG to je vysetrenie ktore sa robi ze ti cez krcok zavedu taku cievku do ktorej vtlacaju kontrastnu latku a zistuju ci su vajickovody ok ci su prechodne 😉
a myslim si ze ak mas vajcovody ok tak vam navrhnu iui to je ze ti odsleduju ovulaciu
a robia folikulometriu aby videli ako rastie folikul a kedy praskne a potom manzel odovzda spermie a tebe ich vstreknu priamo do matercice laicky povedane tusim 😉
ale to ti tam vsetko na tek konzul. dr povie 🙂
nemusis mat stres je to v pohodke 😀
moc drzim palceky aby to dobre dopadlo 😵

lubka0506
7. dec 2009

ahojte pipinky... matiasko máš pravdu dr.Behúnová je milá... 🙂 nové nemám nič,len to že som mala mat laparku v stredu a odkladá sa lebo mrcha prišla neskor......alabu držím prsty 😉

och
8. dec 2009

caute kocky 😀

som vas prisla kuknut a vidim, ze sa tu flakate 😀 😀 ale hybaj k nam do tehu temy, uz sme tam len 4 a ja sa rozdvojim co chvila 😀 😀 😀 tak nelenime a migrujeme 😉 😉 😉 😉

posielam pluvance ptfuj ptfuj ptfuj ptfuj ptfuj ptfuj ptfuj ptfuj ptfuj ptfuj ptfuj ptfuj ptfuj ptfuj ptfuj ptfuj ptfuj ptfuj ptfuj ptfuj ptfuj ptfuj ptfuj ptfuj ptfuj ptfuj ptfuj ptfuj ptfuj ptfuj ptfuj ptfuj ptfuj ptfuj ptfuj ptfuj ptfuj ptfuj ptfuj ptfuj ptfuj ptfuj ptfuj ptfuj ptfuj ptfuj ptfuj ptfuj ptfuj ptfuj ptfuj ptfuj ptfuj ptfuj ptfuj ptfuj ptfuj ptfuj ptfuj ptfuj ptfuj ptfuj ptfuj ptfuj ptfuj ptfuj ptfuj ptfuj ptfuj ptfuj ptfuj ptfuj ptfuj ptfuj ptfuj ptfuj ptfuj ptfuj ptfuj ptfuj ptfuj ptfuj ptfuj ptfuj ptfuj ptfuj ptfuj ptfuj

matiasko
8. dec 2009

lubka to mi je luto ze sa laparka musela posunut ☹
no ja by som urcite skolabovala, lebo ja som strachoput a ked som sa nato uz tak pripravila ze to bude a mrcha by neprisla tak asi umriem 😀
ochinka dakujeme za pluvance ani nas tu uz nezostalo vela ale ja velmi dufam ze teraz 15.12. idem do GF
a daju mi hned recepty a v januari som vo vasej temicke tak este chvilocku pockajte 😀
a kto sa ku mne este prida?
lubka ty? uz by si mala byt po laparke nie? 😉

nelly3
8. dec 2009

matiasko aj ja sa pridavam po novom roku sa chystam na KET 😉 dufam, ze sa uz presunieme do inej temicky aj spolu vsetky ostatne pipinky z gynfivu cmuk 😵

matiasko
8. dec 2009

nelly 😵 😵 😵 😵

lubka0506
8. dec 2009

ahojky pipinky 🙂 dalšie správy na figu nie že by sa mi laparka posunula len kvoli mrche ale dnes som si musela íst do nemocky pre lieky kvoli zlým výsledkom z kultivácií... ☹ takže neviem či laparka do Vianoc bude,asi nie... matiasko toto bude už moja tretia laparka... takže sa poriadne posúva aj GF,možno to bude na jar aspon dúfam... 😒

slniecko01
9. dec 2009

Pipinky priniesli sme Vám niekoľko tehuvírusikov 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉😉 😉 😉 😉 😉 😉😉 😉 😉 😉 😉 😉😉 😉 😉 😉 😉 😉😉 😉 😉 😉 😉 😉😉 😉 😉 😉 😉 😉😉 😉 😉 😉 😉 😉😉 😉 😉 😉 😉 😉😉 😉 😉 😉 😉 😉😉 😉 😉 😉 😉 😉😉 😉 😉 😉 😉 😉😉 😉 😉 😉 😉 😉😉 😉 😉 😉 😉 😉😉 😉 😉 😉 😉 😉😉 😉 😉 😉 😉 😉😉 😉 😉 😉 😉 😉😉 😉 😉 😉 😉 😉😉 😉 😉 😉 😉 😉😉 😉 😉 😉 😉 😉😉 😉 😉 😉 😉 😉😉 😉 😉 😉 😉 😉

henika30
9. dec 2009

Ahojte baby.Ja vás sem chodím každý den kuknút,a všetkým držím palce aby vám všetko vyšlo tak jak by ste chceli.
Aj my máme termín na konzultáciu k dr.Stenovej.Má snou niektorá skúsenosti?Asi aj na mna čaká bud laparka alebo operácia,lebo že vraj sa mi tam tvorí nejaká tekutina a vyplavý sa my plod kvoli tej tekutine.
Poradte my prosím vás je to možné spravit laparoskopicky alebo ma musie rezat?
Dakujeme za tehi vírusky a dúfam že sa na nás nalepia! 😉 😉 😉 😉 😉 😉

callex
9. dec 2009

ahojte kocule..
tehulky dakujeme za virusiky...a vam zelame aby ste pekne rastli 🙂
matiasko este neviem kde si dam HSG urobit...ten lekar mi navrhuje len Myjavu lebo vraj inde to fusuju. 😖

henika30 ked ti budu robit laparku tak sa vsetko posnazia urobit cez tie malicke otvory.mne napriklad laparoskopicky brali aj slepak a mam len 2cm jazvicku asi.aj to nie.

matiasko
9. dec 2009

ahoj pipiny 😵
henika aj ja som to mala ako ty a urobili mi laparku 😉

callex boze uz aj to sa dnes fusuje 😲
to snad ani nie je mozne clovek si mysli ze je v najlepsich rukach a hen 😝 😝 😝
vsak aj mne presvietili snimku 😒
ale ten doktor to poriadne aj tak videl a napisal aj spravu a aj moj doki to videl. aspon ze tak 😉
a ako pokracujes ides do PN alebo GF?

slniecko dakujeme za tehu virusiky budeme ich moc moc potrebovat 😉

och
9. dec 2009

ahojte

henika ja som chodila k Stenovej 😀 od zaciatku, mala som stastie robila mi vsetko aj laparku aj OPU aj transfer a kukni na prvy sup sa podarilo a skoro hned dve 😀 😀 je to velmi prijemna pani doktorka a nezna a aj sme sa nasmiali 😀 drzim moc palce 😉

karlicka1
9. dec 2009

Ahoj alabu a babuľky ,mám veľmi dobré skúsenosti s gynfivom ,navtevujem ho zhruba od polovice leta 2009 tiež na odporúčanie môjho gynekológa dr.bertolda ,samozrejme ,že keď si členkou klubu gyn fiv a máš zaplatený ročné členské ,tak je to o máličko lepšie ,ja to nemám zatiaľ ,ale stažovať sa nemôžem ,pretože chodíme s manželom k dr.stenovej a je to veľmi milá osoba ,máme za sebou všetky možné vyšetrenia ,všetne vyšetrenie priechodu vajíčkovodov a tak isto po stimulácii aj prvé iui ,vnútromaternicové oplodnenie ,ale bohužiaľ neúspešne ,sme obaja v poriadku ,ale skrátka sa zatiaľ príroda prieči ,mám 33 a už je na čase ,ale netreba blázniť ani zúfať ,teraz máme pausu od lekárov ,pretože by sme kvôli vianociam 2 iui nestihli ,takže začneme až po novom roku ,bez stresov a v kľude ,inak to tam ide ako na bežiacom páse ,niekedy nechápem z toho koľko ľudí má problém ,vidíš to hlavne pri zákroku ,ale taký je život ,takže neboj sa je to tam OK . 😅

alabu
10. dec 2009

dikyy baby za povzbudenie 😉 ...v januari budem informovat ako sme na tom...a medzitym vas budem citat a zhanat inforsky....ozaj este ma napadlo...ja chodim na gynekologiu do probiosu, kde mam zaplateny rocny poplatok, a do gin fiv idem na odporucenie lekara...znamena to teda ze nemusim v GF nic platit?myslim nejake poplatok za starostlivost..alebo ako to je?

chruminka
10. dec 2009

ahojte ja posielam babo-virusiky prudko nakazlive kedze su dvojite 😀
🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Drzkajte sa babulky drzime palce aj s jezibabakymi nech vam to vyjde tak ako nam hned na prvy krat a dvojmo 😅

slniecko01
10. dec 2009

Ahojte pipinky, ono celkovo je milá aj Stenová aj Behúňová. Mne laparaku robil Harbulak aj OPU a opelovala ma Behunová 😀
Harbulak je naozaj milý človek. Nedám dopustiť na toho prešedivelého sympaťaka 😉

henika30
10. dec 2009

Ahojte!Dakujem za radu! 😉 😉 😉
Ale nám dr.stenová ešte v lani spomínala nie laparku ale normálnu operáciu ale aj ja mám problém stou tekutinou,takže nechápem že mne prečo nie laparku odporúčala,a ja o tom zasvorkovaní ešte nepočula,len som to tu čítala.No nevadí uvidím 8,1 čo my povie!
Držím vám palčeky 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

matiasko
10. dec 2009

babuliemky dakujeme za babo a tehu virusiky ste moc moc zlate 😵 😵 😵
dufame ze rok 2010 bude pre nas ten najstasnejsi rok 🙂

nelly3
15. dec 2009

pipiny hallo tretia strana 🙂 ja nic noveho, cakam a cakam na januar, 11 idem na konzultaciu a co vy ostatne? rok 2010 to isti 😉 lukila ako? uz mas po KET? callex? rienok? moniq? hmmmmm?

matiasko
15. dec 2009

ahoj pipiny 🙂
tak ja hlasim: dnes sme boli v GF mame doma kopec receptov dostala som Dhiperline ci ako sa to vola
(to sa teraz dava namiesto decapeptylu) Fostimon 150 ,Pregnyl , Prednison a kyseliu listovu no dost toho mam
a mam trosku bojim toho pednisonu je tu niekto kto ho bral 😒
bojim sa ze budem ako balon 😝
vcielky by som si mala zacat pichat 9.1. ak dorazi mrcha tedy kedy ma 😕

matiasko
15. dec 2009

pisem ako blbec 😝 😀

nelly3
15. dec 2009

matiasko tak ak to pojde takto dalej mozno budeme spolu tehulkovat, mne ak vsetko pojde ako ma tak by som mala mat koncom alebo zaciatkom februara KET 😉 ja som prednison nebrala, ale na stimulaciu som mala tiez diphereline a fostimon a jasnacka aj pregnyl, ten je dolezity ako aj vsetky pichacky 😀 budes pichat sama alebo manzel?

callex
15. dec 2009

ahojte babule..dlho som vas nebola kuk.matiasko vidim ze si prva na rade s dalsim pokusom.budeme moc moc drzta palceky.
ja uz sa tyzden chystam zavolat lekarovi ze ako som sa rozhodla co a ako dalej... 😒
ozaj babeny kam vam prisli dalsie schvalenia od pistovne?domov alebo len do GF?

matiasko
15. dec 2009

callex dakujem 😉
ja som vzdy podpisala papiere v GF a oni to poslali a ked toschvalili tak mi z GF volalize je to schvalene
terajsiu ziadost mi schvalili za necele 2 tyzdne 😉

nelly tak to by bolo super keby sme spolu tehulili 😀 😀 😀
do bruska budem pichat sama a do zadku mm 😉
presne ako si napisala zaciako februara by mal byt ET 😵 mam dlhy protokol

pahu
17. dec 2009

Ahojte pipiny 😀
Mnohe ste tu nove a ni neviete, ze ja som Vas takto nazvala 😉

Matiasko, ja som brala Prednison 6 mesiacov, je pravda ze som trochu pribrala, ale najviac som spuchla ked som ho skoncila brat 😵 Nic to, asi si len trochu viac davaj pozor co spapkas 😵 Brucho ti napuchne aj z ostatnych liekov, takze sa na to vyprdni a pekne stimuluj vajicka 😀

nelly3
18. dec 2009

ahoj pahu, ja viem, ze ty si zakladala tuto temu 😉 a ako sa ti dari? uz sem moc nechodis, nejako tato tema upada 😔 uz musi prist nejaka nova tehulka z gynfivu nas povzbudit,lebo neviem neviem

slniecko01
18. dec 2009

Ahojte Pipinky 😀

Nely máš pravdu, že už by mohol prísť aj niekto nový. Pretože o chvíľu rodiace sme tu tušim len 4 😉 , takže už by ste sa mohli obetovať a trochu si pokaziť postavičky 😀
Ale je naozaj že od jari nič ☹

Takže o Nového roka už musíte začať.

Ahoj Pahu, ako sa darí moje ? Už si tu dlho nebola 😕 kuki

matiasko
18. dec 2009

ahojte PIPINKY 🙂
aj ja to viem 😉
pahu mas pravdu aj ja som dost spuchla pri 1.IVF cca6 kg a este mi aj dopomohla stitka 😝 mam hypo.
ano mohlo by sa to tu konecne rozbehnut ale uz sme si povedali ze rok 2010 bude mas stastny a zaciname
ja a nelly v januari 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre