Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

boobaa
27. okt 2012

@alibabaa Ahoj, to bolenie prešlo hned ráno trvalo iba pár hodín, dnes som 4 den po a nič necitim. ja fakt neviem, no asi sa zasa chytim svojho heslo: dočkaj času jak hus klasu 😝

chrustik10
27. okt 2012

@rojica citaj knihy, popozeraj serialy, hlavne sa nestresuj 🙂 s detmi je to tiez tak, ze niekedy aj tyzden nevystrcis nos z domu🙂

boobaa
27. okt 2012

@boobaa a ako naschvál som dost prechladla, tak do seba cpem homeopatika HOMEOGENE 9 a do frňaku striekam bioparox. este je niečo čo možme použiť na takéto pliagy

pancuska
27. okt 2012

@boobaa a zazvorovy caj si neskusala? ale z cerstveho zazvoru!! nastruhat zazvor,pridat med,citron...a take este teple vypit!!! 😉

rojica
27. okt 2012

@chrustik10 no veď už som hádam aj všetky knižky prečítala.... 😀 ....no snažím sa oddychovať ale niekedy je to naozaj na nevydržanie....ešte aj to počasie je hnusné...... ☹

pancuska
27. okt 2012

@chrustik10 no to je dobre,lebo uz som myslela ze co je s tebou??..... ja som vcera bola na kontrole na 10dc a zajtra v nedelu idem zasa....to budem 12dc tak som zvedava!! takze ty si mala vklad na 3 den? 😉 mne zatial nikto nic nehovoril len sa pytali ci uz vybavujem....a ci som zaplatila 105euri.... 🙂

annamary27
27. okt 2012

@boobaa a bioparox môžeš?to je vlastne lokálne antibiotikum,tehotné by to mali užívať opatrne,radšej striekaj nejaký solný roztok alebo coryzaliu na nádchu z homeopatík.

pancuska
27. okt 2012

@rojica neboj sa bude to stat za to!!! vonku je fakt hnusne!! najradsej by som lenosila no musim ist luxovat 😉

rojica
27. okt 2012

@pancuska a čo ideš luxovať moja?..... 😀.....

dagmar25
27. okt 2012

@chrustik10 ahojky, no ms este furt nic uz je to 10. den, vcera rano test negativny, v pondelok rano este testnem a pojdem doktorovi, uz som sa dala trocha dokopy a nestresujem, som pripravena na to ze to nie je tehu a ak by bolo bude to prijemne prekvapenie, alebo skor asi zazrak....len dufam, ze to nebude nic vazne, lebo fakt mi ms nikdy nemeskala..teda iba raz a to som bola tehu s mojim krasnym drobcekom....no ved uvidime v pondelok...a tebe velmi velmi drzim palce, a urcite robis dobre, ze vela oddychujes...oddychuj a relaxuj co najviac sa da, ved si to predsa zasluzis...🙂

rojica
27. okt 2012

@annamary27 ahoj moja ako sa máš?

pancuska
27. okt 2012

@rojica vsetko,len sa akosi nemozem rozhybat 😉

rojica
27. okt 2012

@pancuska no veď to v takom počasí je to veľmi ťažké....ale ja by som sa s tebou veľmi rada vymenila....ty budeš oddychovať a ja konečne aj niečo robiť....už sa doma zjaším od toho že nič nerobím...... ☹

chrustik10
27. okt 2012

@rojica a to vraj zajtra moze snezit!

chrustik10
27. okt 2012

@dagmar25 no pockaj, pockaj, tak to ti prajem aby ms neprisla 🙂 som to nejako cele doplietla...prepac

rojica
27. okt 2012

@chrustik10 no tak mne to tak môže byť jedno ☹ ....keď nemôžem ísť ani vonku..... ☹ .....

chrustik10
27. okt 2012

@pancuska tak to si presne ako ja...tiez som bola v nedelu druhykrat, v utorok na opu a vo stvrtok et. Takze na 2 den. Ale mali sme len 2 embryjka- jedno 2, jedno 4 bunkove, aj ked embryologicka povedala, ze su pekne a obe splnaju kriteria vhodnych 2 dnovych embrii na vklad. No ved uvidime, co z toho bude.

chrustik10
27. okt 2012

@rojica aspon ti nebude luto, ze nevytiahnes paty z domu....predstav si to trapenie, keby bolo vonku 25 stupnov, slniecko ...

rojica
27. okt 2012

@chrustik10 tak to by som mohla ísť aspoň na záhradu a vyhrievala by som sa na slniečku a čítala knihu..... 🙂 🙂

dagmar25
27. okt 2012

@chrustik10 dakujem, je to fakt divne, ze mi tak dlho meska, ale neviem, myslim, ze test by uz ukazal, pri malom mi ukazal uz na 7. den po et sice len ducha, ale boli tam // a teraz nic, ani len ten duch...

boobaa
27. okt 2012

@pancuska dakujem za tip, ale zázvor zevraj v tehotenstve nie je dobrý, tak ho radšej skusať nechcem. inak ho velmi rada pijem

boobaa
27. okt 2012

@annamary27 bioparox mozes, strfekla som si ho iba 3 krát a už sa mi minul, zásoby z minulého roka 😝 budem pokracovat radšej v jdení cibule a cesnaku, ešte som sama doma. dnes už padla a obet jedna cibula a struciky cesnaku.

alibabaa
27. okt 2012

@chrustik10 dakujem budem to potrebovat. dnes ziadne spinenie, cakam co bude zajtra. pevne verim ze aj zajtrajsok bude krasny ako dnes bez spinenia.. velmi ma to tesi.. uz len vydrzat do pondelkaaaa

alibabaa
27. okt 2012

@annamary27 @boobaa ja som si teraz kupila tusim mar. je to kombinovane so solou a musim povedat , ze je to vyborny nosny sprej. od neho mi pomaha uz len vybrocil.. ale s tou solou ma to celkom oslovilo.. a aj presvedcilo,... nabuduce uz len ten..

boobaa
27. okt 2012

@alibabaa ja mám doma PHYSIOMER - hypertonický nosní sprej (morská voda) je tiež super. mne ten plný nos ani moc nevadí, lebo som alergicka a žijem s plným nosom 6 mesiacov z roka, ja som sa skorej bála aby neprišiel kašeľ . fu a našťastie sa mu uspešne vyhýbam. dnes som svoje voňavé potravinové besnenie zavŕšila cesňačkou 🙂 celú hlavičku censaku som zjedla + 1 cibulu ráno. fuuj 😀

annamary27
28. okt 2012

@rojica ahoj,dík za opýtanie,mám sa dobre 😉 ,bruško rastie 😵 ,mám navyše 2,5kg,len ma trápi v posledné dni nočná nespavosť,trpím sydromom nepokojných nôh a akonáhle sa dostanem do postele už to ide,len sa prevaľujem,nohy tŕpnu ako keby neboli ani moje,neviem kam s nimi,tak vstanem,prechádzam sa,kukám telku a keď som totál grogy vraciam sa do postele a ked spím hoďku je to fajn a 2hoďky sú rekord,lebo ma aj cikanie budí dosť často.Ale dá sa. 😀
a ty ako?

rojica
28. okt 2012

@annamary27 hmm to všetko patrí k tehotenstvu a musí to človek vydržať....hlavné je,že ste zdravé a krásne rastiete..... 🙂....a to cikanie aj mňa trápi stále chodím na wc, vôbec neviem,že čo to je.....no neviem, že či to náhodou nespôsobil ten utroš,lebo pociťujem svrbenie a dosť to páchne....tak neviem, že či náhodou nemám mykózu..... ☹.....ak to bude horšie tak sa cez týždeň chystám k dr.....ale som rada, že vy ste v poriadku....tak prajem aj naďalej krásne tehuľkovanie..... 😉

annamary27
28. okt 2012

@rojica ďakujem.ja som mala z utroša mykozu,preliečila ma moja gyn globulkami ,medzitým som brala utroš zhora a potom po vyliečení zas zdola a už sa mykoza nevrátila.

rojica
28. okt 2012

@annamary27 tak myslíš, že by som ho mala radšej zapíjať?.....

annamary27
28. okt 2012

@rojica začni to zapíjať,ale k dr.chod aj tak,nech ti spraví ster.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre