Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

gelinka75
15. nov 2012

@maruskaaaa bola som u drabeka

maruskaaaa
15. nov 2012

@gelinka75 ja verím, že to bude dobré. Zase si to musíš prežiť znova čo? Jak na potvoru. A ešte aj bez narkózy. 😠

maruskaaaa
15. nov 2012

@gelinka75 no aspoň že bol dnes milý

gelinka75
15. nov 2012

@maruskaaaa no fest to iste ako pred prvym, ale este moze byt ze mi to stopnu a nasadia antiku 😉

maruskaaaa
15. nov 2012

@gelinka75 tak hádam sa to nestane, držím silno palce 😉

mig219
15. nov 2012

@gelinka75 drzim palec 😎

annamary27
15. nov 2012

@gelinka75 držím palce,nech je všetko o.k. 😉

pancuska
15. nov 2012

@gelinka75 strasne silno drzim palce nech ta su.a odpali a neotravuje....inak napadlo ma ako som si citala tvoj prispevok nepoznas alebo teda nepocula si o kvapkach GYNEX? ja som ich brala tiez kvoli cystam a menzesu,mojej kamoske z Plzne ich v centre doporucil pred IVF doktor a uz caka dvojicky....

gelinka75
15. nov 2012

@pancuska poznam, ale nebrala som ich este, citala som, ze niekomu to robi zle a zas niekomu pomoze

maruskaaaa
15. nov 2012

@gelinka75 Mne pomohli kvapky od Valoviča, tiež som mala cystu, najprv som tiež brala antikoncepciu a potom tie kvapky. Od vtedy našťastie ani jedna sa neobjavila.

pancuska
15. nov 2012

@gelinka75 mne ich sused zohnal za 17euri.....a dodal ze je lepsie brat a uzivat ich v malom mnozstve cize som kvapkala len 4 kv 3xdenne

siinda
15. nov 2012

@pancuska ahoj tehulka,,nevies poradit aký čas sa to pije ? nech sa už lepsie pripravím na vklad?

gelinka75
15. nov 2012

@maruskaaaa zajtra mi to odsaju, no uz sa tesim...

jomini
15. nov 2012

@gelinka75 Ahoj, drzim palce zajtra, predtym ti to robili tiez bez narkozy?

moniq
15. nov 2012

Krásky koľko trva transfer emb.?

maruskaaaa
15. nov 2012

@gelinka75 Tak som rada, že ti to nestopli moja. Budem ti zajtra držať palce, aby si to zvládla a aby to nebolelo. O koľkej tam ideš?

gelinka75
15. nov 2012

@jomini @maruskaaaa ano bez narkozy, mam tam byt rano na 7, neviem preco tak skoro, ale tak mi povedala sestricka..nejak to prezijem...

gelinka75
15. nov 2012

@moniq par minut 😉

maruskaaaa
15. nov 2012

@gelinka75 Dúfam, že ti dali aspoň diazepam a spasmopan

gelinka75
15. nov 2012

@maruskaaaa praveze som sa pytala a ze nic si nemam dat len dipherelin, je to cudne, lebo minule som mala..povedala, ze mi to nepomoze

maruskaaaa
15. nov 2012

@gelinka75 no pekne. Mohli niečo dať, veď to bude zaživa.

gelinka75
15. nov 2012

@maruskaaaa mam doma diazepam, ale to ma oblbne na 10 minut, potom som ok 😝

moniq
15. nov 2012

@gelinka75 a celkovo v GF koľko budem?..,,dostala som totiz taku hodinu že by bolo fajn sa tam zdrzat tak hodinu.... Myslíš že stiham?

gelinka75
15. nov 2012

@moniq to stihas, fakt len 5 minut je zakrok, chvilu polezis

gelinka75
15. nov 2012

boli ste niekto riesit predoperacne tam hore v zariadeni co je nad centrom? vybuchlo mi interne, stahuju sa

jomini
15. nov 2012

@gelinka75 ako to prebiehalo naposledy, dufam ze to nie je prilis bolestne? ..ufff, myslim na Teba, potom pokracujes so stimulkou?

gelinka75
15. nov 2012

@jomini najprv cistenie, potom ta napichnu takou velkou ihlou zospodu, akoze dost to citit, ale ked uz je vnutri tak je to ok..netrva to moc dlho par minut

maruskaaaa
15. nov 2012

@gelinka75 Tak si to daj tesne pred tým, hádam trošku pomôže 😉

maruskaaaa
15. nov 2012

@gelinka75 Ja som bola na Mýtnej, zo dňa na deň ma objednali, ak by si chcela kontakt - Interná - MUDr. Ľubica Sládkovičova, Mýtna, 3.poschodie, 02/577 86 254 - sestrička Wyková Andrea. Urobia ti kompletne všetko, krv aj EKG. Výsledok do 3 dní. Platí sa 10,-EUR, ráno donesieš moč a prídeš na lačno. Vyskúšaj, možno ťa hneď zoberú 🙂

siinda
15. nov 2012

@maruskaaaa tam som bola aj ja 😉 ,,interne bez problemov a partnera som poslala na odberove stredisko na prve poschodie ,,

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre