Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

sizo
23. jún 2013

@vodnari No ved sa poradim v utorok.Bola som v piatok u zubara ze to moze bolet po resekcii ale radsej v utorok si necham zrentgenovat celu hubu nech sa mi nato pozre.Lebo ma bolelo dasno a na zuboch kaz nevidi tak neviem........Chcem sa spytat...nepoznas nikoho z velkych uheriec???!Tvoja mamina sa podoba na jednu ktora chodi nadim znamym do uheriec...

vodnari
23. jún 2013

@sizo Na fotke je moja svokra 🙂 a veruže nepoznám tam nikoho....a myslím že ani ona. 😉 Dúfam že to bude všetko v poriadku aby si mohla ísť na ten vklad o koľkej si objednaná? Budem na teba myslieť.

sizo
23. jún 2013

@vodnari No tak sa podoba len na jednu pani🙂)))
No ja idem rano v utorok cca o 8.00, sa tam ani netreba objednat, mam sa len hlasit na recepcii a urobia mi ultrazvuk a mozem ist domov.......takze neviem co ma caka, ale ako je na papieroch napisane, vklad je od 16-18 dna od 1.dna menzesu.Uvidime:-)))
Dakujem moja, si zlata, ze budes namna mysliet🙂)))))))

vodnari
23. jún 2013

@sizo potom daj vedieť čo si poriešila....držím palčeky.... 😉 ja som si myslela že to už ideš na vklad....a to ideš ešte na ultrazvuk tak hádam to dobre dopadne a vyriešiš aj zúbky...a potvory nech nebolia... 😉

matka177
23. jún 2013

@petkaa28 vto dufam aj ja,ze to vsetko dobre dopadne

majkulik
24. jún 2013

@blavabla aku ti dala diagnozu?

majkulik
24. jún 2013

@matka177 hm ☹ no nic, budem ich nahanat a ugovat. Nemaju to oni vybavit do 3 dni od dorucenia??? och joj

nezabudka8
24. jún 2013

Ahojte snažilky. chcela by som sa spýtať kedy sa robí od začatia pichania injekcií odber? na koľký deň? lebo neviem ako si planovať dovolenku od odberu až po čakanie na výsledok by som si ju chcela zobrať ale neviem koľko to bude. a ešte by ma zaujímalo či pred odberom sa tam veľmi často chodí na kontroly alebo nie? teda počas stimulácie. ďakujem pekne za odpoved. prajem pekný dník

katarina1279
24. jún 2013

@nezabudka8 Ahoj podla mna to je u každej iné a zaleží aj na tom aký si dostala protokol ja som pichala 23dni na 25 den bol odber vajičok a vklad zaleži tiež od toho čo si všetko dáš my sme mali len predlženu kultivaciu takže vklad bol na 30 den od pichnutia prvej inekcie.A na kontrolu sa chodi dost často a hlavne ten posledny tyžden to môžeš chodit aj každy den ale ako hovorím každá to ma inak to je tažko 🙂prajem prijeme pichanie z uspešnym tehotenskym testom nam sa to podarilo na druhe IVF a už sa blížim do finale 🙂stojí to zato...

nezabudka8
24. jún 2013

@katarina1279 dakujem pekne za odpoved, ja mám ten dlhý protokol a 19.7. by som mala začať s injekciami tých mám 28 a ešte ďalšie 2 druhy tak som z toho celkom zmätená. Je to ťažko s dovolenkou keď je práve leto. Nejako nám to nevyšlo lebo sme mali mať práve teraz odber ale ochorela som tak sa to celé posunulo. no uvidím keby niečo si ju posuniem alebo pôjdem na pn-ku. veľmi ma poteší keď sa dočítam také skvelé správy ako si ty napísala že to vyšlo, vtedy to človeka povzbudí že dobre robí čo robí. My sa snažíme 5 rok ale manžel ma zlý spg. a ja nepravid. menzes. no treba veriť. veľa štastia prajem v júli 🙂

katarina1279
24. jún 2013

@nezabudka8 Aj ja som mala dlhý protokol pichala som dipherelin,menopur a puregon dokopy som vybrala 70 inekcii a tiež sa nam nedarilo 4 roky ja som upne v poriadku aj prefuky mi robili aj menzes som mala jak hodinky a partner bol tiež v poriadku len to proste neišlo normalne tak sme sa museli trošku potrapit.A ako si napisala treba verit nam sa podarilo aj preve IVF ale hned na začiatku to samo odišlo a pri druhom som si stale hovorila že sa to proste podari a každemu som to aj hovorila a aj sa tak stalo podla mna to pomaha a to som vydržala ešte aj netestovat počkala som si až na vysledky z krvi 😀

majkulik
24. jún 2013

@katarina1279 a pre druhym IVF si pichla dake hormony?

katarina1279
24. jún 2013

@majkulik nie brala som len tabletky estrofem a utrogestan nakolko som mala 7 zmrazených 🙂

majkulik
24. jún 2013

@katarina1279 cize sa beru hormony pred odberom, potom je odber vajicok a ked sa neuchytia na prvy krat, potom to uz nie je taka konska davka. ako si znasala stimulaciu?

katarina1279
24. jún 2013

@majkulik začiatok celkom v pohode ale ku koncu už aj tie inekcie dost štipali a hormony so mnou kývali mala som divne stavy a modlila som sa aby už bol koniec,ale zase každá to znaša inak u mna to bolo už možno tým že som dlho pichala a ku koncu dost velke dávky,ale prežila som to a stalo to zato...určite by som do toho išla znova 🙂

blavabla
24. jún 2013

@majkulik ahojky,,,diagnozu mam 020...

maru333
24. jún 2013

@majkulik ahoj, no ako bolo na termine? ja som zialbohu sama. partner je tiez ochotny ale robi vela, a rodinu mam daleko. pomoc by som nemala, tak nerisknem dvojicky. len dufam ze sa to vydari aj s 1 vkladom. uz by sa mi tiez mali ozvat, uz presiel mesiac co bola poistovna poziadana, tak uvidime. ty ako postupujes?

majkulik
24. jún 2013

@blavabla aha, vyhladam si vsetky pismenka. . . 🙂 dakujem

majkulik
24. jún 2013

@maru333 ahojky, v pohodicke, len nam povedali to co som cakakla, teraz 04.07. idem na priechodnost a ked bude vsetko ok, tak vypiseme ziadost. ked nie, tak pojde laparka. . . och joj. chori ste? to ma mrzi, prajem vam skore uzdravenie.

nezabudka8
24. jún 2013

@katarina1279 presne treba verit ja mam stale taky vnutorny pocit ze to vide na prvy pokus.proste musi a urobim vsetko preto hoci sa dost obavam aby som bola zdrava lebo na mna hned vsetko skoci.

danky24
24. jún 2013

@mauerka Ahoj, prosím ťa čítam že si stále doma. Nemožeš alebo nechceš? ja som bola doma len po vklade a teraz po super správe z piatka som tehotná 😀 😀 😀 😀 som dnes nastúpila do práce.

macka23
24. jún 2013

Ahojte dievcata, ako je to prosim s odberom krvi na 14ty den po IUI? Vychadza mi to na 5.7. /co je statny sviatok/ a statne sviatky a vikendy asi nerobia odbery? Vobec mi nejde otvorit stranka, som chcela mail alebo cislo na recepciu.
Vdaka.

danky24
24. jún 2013

@macka23 posledný pracovný deň si zavolaj sestričkam a zisti si kedy robia, občas robia aj počas sviatkov a cez víkend robia vždy jeden deň. Oni ti povedia 😅

macka23
24. jún 2013

@danky24 dakujem, ide mi hlavne o ten utrogestan....nech to neberiem zbytocne dlho 🙂

sizo
24. jún 2013

@vodnari Neboooj moja, dam vediet🙂)))
Vecer ti napisem, lebo budem mat dost husty den zajtra.-)))

mauerka
24. jún 2013

@danky24 Blahozelam 🙂 Ja som po ET sla tiez do prace na 2-3 tyzdne, uplna pohoda, ale zacala som spinit, tak ma nechal gyndos doma. Teraz uz je to opat v pohode, takze snad ukoncime PN pri kontrole bud. tyzden. k nemas fyzicky namahavu pracu, nie je dovod zostavat doma, moj nazor.

vodnari
25. jún 2013

@danky24 blahoželám...drž sa... 🙂

zuzanka05
25. jún 2013

@macka23 ahoj,ja si myslim ze cez sviatki nerobia,musis sa zavolat,mas uz cislo,alebo mam ti poslat? Prvy krat ti robili IUI?No jasom uz absolovala IVF bohuzial nepodarilo aj dva krat som bola na KET,vsetko negativ,vcera som bola na krv ☹ teraz cakam papier s poistovni a pojdem na druhy ivf.Chodis do gynfi,komu?

sizo
25. jún 2013

@vodnari Dobre ranko moja uz dom na ceste domov.KET bude cez vikend.Este mam v piatok zavolat a povedia mi kedy presne.Cisty mi nebudu odsavat ze to teraz nechaju tak.Pytala som sa na zub a vravela ze keby som aj brala atb ju to nezaujima kym nemam v sebe embryo.Takze sa tesiiiiim🙂🙂🙂🙂🙂🙂

vodnari
25. jún 2013

@sizo júj tak paráda.....takže cez víkend... 😉 držím palčeky....teším sa spolu s tebou... 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre