Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

mauerka
28. jún 2013

@luanna tak to ma mrzi... ja som tyzden pred hospitalizaciou bola u dr. aj na sono - este tam nic nebolo. Po tyzdni som doma tak prudko zkrvacala, ze sme ani nedufali, zeby to mohlo babo prrezit... bolo to skutocne vela krvi, velmi vela. nemocnicu mame 5min od domu tak sme tam hned dofrcali... a ked som na koze s celymi stehnami od krvi pocula ako mu bije srdiecko napriek vsetkemu, rozplakala som sa.
Aj ti vraveli, preco sa to deje? ako tomu predijst?

majkulik
28. jún 2013

@vahy1
@mauerka
no super, dakujem, uz som si myslela, ze nie som normlana 🙂 . Musim este vymyslet daky odvoz, lebo polovicke vcera naplanovali sluzobku a nemoze sa z toho vyvliect. Dakuejm aj za upokjenie, myslim, ze ta bolest je u kazdej ina a pritom u vsetkych ta ista 🙂 verim, ze vsetko bude v poriadku a rovno sa vypise ziadnost na IVF a potom juchuuu na dovolenku koncom jula. Aspon ten cas rychlejsie ubehne

luanna
28. jún 2013

@mauerka nepovedali mi dovod, iba to, ze je to bezna komplikacia v tehotenstve a ze mam lezat... Pichaju mi injekcie, tak uvidime ci pomohli... Velmi sa bojim ☹ a tebe povedali dovod krvacania?

mauerka
28. jún 2013

@luanna to iste co tebe (lezim v AT) mne pichli 2x progesteronovu inj, brali mi krv a zistili znizenu funk stitnej zlazy (pred tyzdnom u mojho dr vsetko ok), dali mi uz aj lieky na to no a picham ten fraxiparin nadalej Uz sa len tak "docistujem", asi sa vypytam domov - nemocku mam 5min od domu, takze ak nieco, hned som spat

vodnari
28. jún 2013

@luanna držím palčeky aby všetko dobre dopadlo...babenky držte sa....

vodnari
28. jún 2013

@mauerka drž sa a mysli pozitívne...kamarátka tiež veľmi krvácala a to skoro celý mesiac....dva mesiace ležala v nemocnici a dieťatko bolo silné....a teraz má dva a pol ročnú krásnu slečnu....

luanna
28. jún 2013

@mauerka aj ja mam nemocku blizko ale mna asi nepustia... Kedze cakam dvojicky a som tu po tyzdni opat.... Ja uz iba spinim, dnes silnejsie, posledne dva dni som uz skoro nic nemala a dnes to zase zacina.... Tak neviem... Dufam ze bude vsetko ok a obe sa coskoro dostaneme domov ...

luanna
28. jún 2013

@vodnari dakujem... Ale uz som fakt na nervy ☹ stale nieco je ale hlavne ze male sa drzia.... Ja si ich nedam!!!

vodnari
28. jún 2013

@luanna ja ti verím že máš toho už plné zuby,ale všetko bude v poriadku...musííííííí.....držte sa....

bimbo37
28. jún 2013

@blavabla haha, no asi. ale na druhej strane ak to pomoze....

katarina1279
28. jún 2013

@mauerka drž sa aj ja som po KET v 6tt začala silno krvácat a bola som v nemocnici tyžden a modlila som sa aby sa babenko udržalo a teraz už ideme do finale🙂takže určite bude všetko v poriadku 🙂

gelinka75
28. jún 2013

baby drzte sa!! nech ste rychlo v poriadku a tesili sa z tehu

sizo
28. jún 2013

@vodnari Ahoj moja, no ja si myslim, ze to pichanie sa da prezit, hlavne aby to tehotenstvo bolo ok a aby si vynosila zdrave babo🙂)))
Ja ti budem moja drzat palce-aj ti drzim-musiii byt vsetko ok🙂)))))))))))
Ja viem, ze to cakanie je na ........a este 2 tyzdne na vysledky pf....dufajme ze uz ti tam nic nenajdu 🙂)
Ja dnes volam koli terminu na KET🙂))Vcera som si zafarbila vlasy, aby som potom na zaciatku tehu nefarbila:Uz to tak berem, ze sa to podari, MUSIIIIIIIIII.Uz mam posledne 2 zamrazene a uz na dalsie nepojdem, tak sa to musii podarit.-))))
Potom napisem kedy presne pojdem.

sarah00
28. jún 2013

@mauerka držím palce, aby ste boli v poriadku a nech si rýchlo doma z nemocky 🙂

martinkahc
28. jún 2013

AHOJTE DIEVCENCE. MAM K VAM STRASNE VELKU PROSBU. POTREBUJEM CISLO DO GIN FIV PRE ZAVOLANIE VYSLEDKOV, ZABUDLA SOM SI HO DOMA OPISAT A SOM V PRACI. PROSIM POMOZTE.
DAKUJEEEEEM

blcha76
28. jún 2013
blavabla
28. jún 2013

@martinkahc 02/50102923,drzim palceky

martinkahc
28. jún 2013

@blavabla dakujem moc 🙂

sizo
28. jún 2013

@vodnari No moja, tak ket bude v nedelu o 9.45:Rozmrazili sa obe, jedno je 5 a druhe 4 bunkove🙂)))Sa tesiiiim a teraz uz to musiiiiiiiiiiiiii byt ok🙂))))))))))))

gelinka75
28. jún 2013

@sizo ahoj, kedy ti ich rozmrazovali? 🙂

bimbo37
28. jún 2013

@sizo ahoj, moc moc drzim palce. neboj urcite sa to podari. ked budes tomu verit. mne 3 tyzdne dozadu tiez vkladali posledne dve zamrazene.

vodnari
28. jún 2013

@sizo jéj tak to už v nedeľu...budem na teba myslieť...určite sa to podarí...budem na teba myslieť....držím palčeky..... 😉

sizo
28. jún 2013

@gelinka75 Ahoj, asi dnes neviem....Dnes som mala volat koli terminu a toto povedali do telefonu....

sizo
28. jún 2013

@vodnari Jaaaaj dakujem moja🙂)))))))))

sizo
28. jún 2013

@bimbo37 Dakujeeem🙂)))Uz sa to musi podarit a musi byt vsetko ok🙂)))
Sice aj prve sa ujalo, len asi neskoro, lebo po 2 tyzdnoch som dostala mrchu a potom aj babo odislo☹((
Takze sa tebe podarilo?

sizo
28. jún 2013

Jaaaj koceny dakujeem🙂)))Taka som rada, som sa bala ci vobec preziju..................
Teraz uz len pozitivne mysliet a oddychovat🙂))))Uz som si dojednala aj upratovacku😀DDDD
Kaslem na cely svet, len aby bolo vsetko ok🙂))))))

bimbo37
29. jún 2013

@sizo ja som mala blastocysty a tie sa rozmrazuju az v den transferu. takze si vies predstavit co to bolo, volali mi 2 hod pred transferom. ja som tiez trpla ci sa rozmrazia. ale tak isto ako ty som verila, ze tento krat to klapne a vyslo to😊, tak ale este je skoro tesit sa. uvidime po 11.7. - idem na ultrazvuk. ja som mala toto 3 pokus, prvy bol uspesny ale odislo to v 12tt, druhy sa nepodaril a do tretice vsetko dobreeee. drezim aj tebe. moc palce nech to klapne.

sizo
29. jún 2013

@bimbo37 Jaj moja drziiiim palce aby bolo vsetko ok🙂Ako pises..do tretice vsetko dobre🙂🙂🙂Ja som bola rada ze mi zostali dve na zamrazenie,lebo ja som mala len 6 vajicok a z toho 4 oplodnili.Pri mojej diagnoze-mam len z lavej strany polovicku vajecnika a na tom mam stale cisty.Je ich 7-8 a niekedy mam priener 10cm.Mne neverila Behunova ze vobec dosiahneme neake vajicko,stale mi nukala kupit si.Dala mi kratku ale vydatnu terapiu-6 injekcii denne plus co sa picha do brucha.Ale sa podarilo,som bola aj rada🙂Preto som pisala ze to je moje posledne umele oplodnenie-lebo medzitym mi stale odsavali cisty.Teraz mi to tam nechala,tak uvidime.Ale drziiiiim ti moja palceeeeeee a potom daj vediet🙂🙂🙂

bimbo37
29. jún 2013

@sizo no si si aj ty uzila. zajtra budem na teba mysliet a drzat palce. jj dam info a cakam aj na dobru spravicku od teba. hlavne relax a dobra nalada😊, to zabera.

vodnari
30. jún 2013

@sizo už od rána na teba myslím....držkaj sa..... 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre